Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

R25 ve XMAX 400

Motovento
    REKLAM ALANI

xmax400 iyi fikir. Daha iyi bir fikir istersen İntegra yada tmax.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    potasyum der ki " Aksessuarla karizma olmaz" .

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahım hala xmax diyorlar siz ciddi olamazsınız. 2020 tech max vardı bende konfor seleli versyonu. sattım forza 250 aldım popom rahat etti. artçı zaten çok daah rahat etti. xmax kullanan kişilerin poposuna saygısı yoktur bence. Ayrıca artı olarak xmax hızlanması ile forzanın arasında dağlar kadar da yok. git al bi forza kardeşim, 2 kişi gayet de çeker niye çekmesin ki, o motorla iki kişi e5 te 100 120 km hızla rahat gidebilirsiniz.
    Hocam, surucu + artci 95*2 = 190kg ağırlıktan bahsediliyor, zorlanabilir, normal.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    scooter ile neden ezik olunsun ki?

Hafta işi işine özel soförün kullandığı audi A8 ile gidip gelen bir arkadaşım xmax almıştı, 250cc ile yunanistan turunda az geldi deyip dönüşte satıp hemen tmax aldı. tmax'ın sıfırını peşin parayı basıp alabilecek maddi gücü var, istese GS1200 ya da goldwing de alabilir kredi falan zorlanmadan ama scooter seviyor, hiç de umursamıyor aman kurye derler falan diye.

İnsanın sahip olduğu mal ile övünmesi ya da eziklenmesini anlamıyorum. Keyif benim, seçim benim, bunu alabildim deyip önemsememek lazım.
    sallami bunu beğendi.

üstadım xmax 400 bildiğim kadarıyla eski motor bloğu var ve çok ağır bir makine kendim xmax 300 kullanıyorum.Bu bayram tatilinde 3000 km yakın kullandım artçılı olarak hiç bir sorun yaşamadım. xmax 400 yakıt ve servis maliyetini de göz önüne alınca 300 daha cazip geldi bana.
    espresso bunu beğendi.

Tip olsun şekil olsun diyorsan konfor benim için önemli değil diyorsan r25, konfor olsun rahat gideyim tipi benim için önemli değil diyorsan xmax 400, bütçenizi bilmiyorum ama hem tip olsun hem ezilmeyeyim hemde konforlu olsun diyosan honda nc750x al hem otomatik şanzıman modelide mevcut yakitida çok iyi bence size en uygun motosiklet süpersport yada maxiscooter degil yazdıklarınıza bakacak olursak yol endurosu tam size göre.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Yanlış düşüncelerle meşgulsünüz gibi geliyor. Öncelikleriniz pek doğru değil.

Bilgisiz, bilinçsiz insanların dediklerine çok takılırsanız onlar gibi olursunuz. Naked, touring ve scooter kullandım bugüne kadar. Scooter kullanmak da diğerleri gibi keyifli, üsttelik çok daha kullanışlı ve konforlu.

2018'den bu yana XMax 300 kullanıyorum. Aklıma mantığıma sığdırıp da başka bir motoru bir türlü bunun önüne koyamadım.

Tek kişi, iki kişi bagajlı, bagajsız, yaz, kış her türlü ihtiyaç için ideal. 250'den bile bir tık az yakar. Hele 400'ün yarısı kadar. 2.8 lt ortalama ile 3 yıldır bedava gezer gibi geziyorum. Kurye motorlarının da iki katı kadar vardır herhalde karıştırana gözlük öneririm. Motor tipinde prestij arayana ise akıl ve mantık öneririm.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Motordan anlamayanlara göre bütün motorla rkurye motoru gibi görünüyordur zaten. Buna yapacak bir şey yok. Böyle şeylere takılmamak en iyisi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler