Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne farkı kaldı Yamaha sahibi olmanın

Motovento
    REKLAM ALANI

Yamaha MT 25 sol kuyruk grenajı tam 2 ayda geldi bende isyan etmiştim nadir satılan bir parca olmamasina rağmen stoklarında olmayıp yurtdışından sipariş edeceklerini, ortalama 4 hafta süreceğini söylemişlerdi 7.5 hafta sonra geldi. Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Aşırı titiz değilim, ama hor kullandığımı sanmam. Motor 52000 km de çok yol yapıyorum Aonuçta yollarda bir sürü kasmış çukur. Bence normal yıpranma. Sonuçta bir tane bile olsa stokta bulunmalı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Valla Triumph ducati falan korkmasın insanlar, nasılsa hepsi yurt dışı

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Kivancse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Tricity sahibiyim. Ön süspansiyon keçeleri değişmesi gerekiyormuş, servis yurtdışı parça dedi, Türkiye stoklarında yokmuş 6 hafta dediler. Motorda krank mili değişmesi gerekir dediler O da yurtdışı, 6 haftaya gelecek. Bu arada motor serviste yatacak. Eeee ne anlamı kaldı Yamaha sahibi olmanın? Aprilla Triumph da olsa aynı olurdu Haksızmıyım?
    aprilia nın piaggio grubunun tüm parçaları var ve emin ol daha uygun fiyatlı çıkar, bu yanılgı ön yardı var maalesef hem kendi distribütörü hem de motopit isimli firma sağolsun,2004 model gileranın elzem tüm parçalarını temin edebiliyorum orijinal olarak, zaten yan sanayi yok.

honda sh 300, hava filtre gileranın 3 katı

honda sh 300 buji ve yağ filtre 3 katı daha pahalı

hadi bu japon, koreli taiwanlıya ne diycen. onlarda ara ki bulasın..
    Mertcan39 bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Yamaha tricity 155
    Haklısınız, aynı fikirdeyim

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    "Ben ona para harcıyorum, o benim başımı döndürüyor. Ne farkı kaldı kadınlardan?" (Rina - Şarapçı Abi)

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    niş tarz motorların parçalarını servisler stokta tutmuyor maalesef. mesela honda'da durum aynı. hiç bir serviste shadow'un silindirini pistonunu bulamazsınız. sipariş ile gelir.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Bir haftada iki haftada gelse çok mühim değil. Ancak 2 ay demek sezonu erken kapattın demek. Bu çok can sıkıcı.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş eger motor yatmasın hemen yapılsın versın dıyorsan zaten cok yanlıs marka almıssın.

o dedıgın sadece mondıal de oluyor, motoru servıse verıyorsun her parcası var adamlarda :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dedıgın sadece mondıal de oluyor, motoru servıse verıyorsun her parcası var adamlarda :D
    Demek ki modeller arası motorlar ortak, parçalar sık değişim istiyor, ve de ucuz.

Yahu şu yazdığım yoruma bak. Valla bize iyilik te yaramıyor. İlle de eziyet çekmek istiyoruz.

Bir yaşında motosikletim serviste dört ay beklemiş, aklım hâlâ yerine gelmemiş.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Triumph da ayrı bir dert. Honda'da da bazı parçalarda , özellikle satışı az olan nadir parçalarda sıkıntı var.

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Eskisi gibi japon motorların parça avantajı yok, hatta bu örnekte olduğu gibi hep daha sıkıntılı artık, bekleme süreleri çok uzun.
    hep "Parça sıkıntısı çekersin" "servisleri çok pahalı" denen avrupa motorların hepsinde parça hem daha ucuz artık hem de elde olmayan parçanın bekleme süresi çok daha kısa japonlara göre..
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Malesef yok öyle bir dünya avrupanın parçaları baya kallavi alakası yok Japon’la falan

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben Triumph kullanıyorum parça sorunu yaşamıyorum
    Lütfen yedek parça konusunda sahibi olmadığınız motorların yorumunu yapmayın
    bizim milette şu hastalık var adam tecrübe etmediği herhangi birşey hakkında sanki tecrübe etmiş bilgi sahibi gibi yorum yapıyor çıldırıyorum

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef yok öyle bir dünya avrupanın parçaları baya kallavi alakası yok Japon’la falan
    uzun yıllardır avrupa motor kullanıyorum, ki çok japonda kullanmışlığım var.
    Bence kullanmadığınız motorlar hakkında ezberden yorum yapıp milleti de yanlış yönlendirmeyin.
    satoyama bunu beğendi.
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Motosikleti
    xv250
    mis gibi çine binerim parçası her yerde var, 30 40 tlye parça

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)