Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

burada üye olan bayiler gizlice......!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600rr turuncu
    selam arkadaşlar konu şu...
    birileri bana , niye jinlun formu açıyorsun sen bayimisin dedi ve güldü.... bu demek oluyorki burada motorsiklet bayileri olan insanlar var kendi motorlarıyla ilgili insanlara bilgi verip (yanlıştır çoğuda)kendi malını satmaya ugraşıyor...
    pıyasaya yenı cıkmıs olan bir...........marka satan ve bır turlu gelmıyen motor için insanlara sürekli yalan soylıyen ve kendı malını cok oven ınsanlara dıkat edelıp motor alacaksak ılk once motoru bılgısı olan bırıne gosterelım (ikinci else) sıfır motoruda almadan once mutlaka pıyasada alan biriyle veya tecrübeli biriyle gidip bakmak şarttır.....

bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim HEPİNİZE SAYGILARIMI SUNARIM İYİ GEZİNTİLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Dediğinde son derece haklısın. Araba alırken de bu böyle. Sadece araba motosikletten daha çok kullanılıyor. Motor alırken mutlaka ve mutlaka motordan gerçekten anlayan birilerine göstermeniz şart.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    E doğaldır ki zaten bu sitede bayi de olması. Ancak bir de şu açıdan bakarsak, sitede bayi ya da teknik servis olması bazen motorumuzun bi parçasını daha ucuza almamıza ya da daha en azından işlerimizin daha hızlı yürümesine yarayabilir. Bu noktada da önemli olan o insanların kişilikleridir.

Örneğin bir tane onurtaskoparan nickli laf dinlemez üye var, ben onun bu şekilde yararlı olabileceğini sanmıyorum
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler