Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İşe git gel hariç ne kadar sürede bir motosiklete biniyorsunuz?

Katılımcı sayısı
53. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hergün

8 15.09%
  • 2-3 günde 1

8 15.09%
  • 4-5 günde 1

12 22.64%
  • Haftada bir

12 22.64%
  • 10 günde bir

3 5.66%
  • 2 haftada 1

4 7.55%
  • 3-4 haftada bir

4 7.55%
  • 1 aydan daha uzun süre

2 3.77%
2. sayfa BirinciBirinci 12

İşe git gel hariç ne kadar sürede bir motosikleti calıstırıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdan alan olursa uyguna bırakmaya çalışırım ama bir yandan gönlüm de iki tekeri bırakmak istemiyor, her ne kadar fazla yol yapamasam da
    şaka maka satmadan önce söylersen ben de benim motoru satıp senin motoru alabilirim.
    şu an sahibinden.com'da 105 bin liralık 3 bin km'deki tertemiz cbf 1000 ilanına bakıp bakıp deliriyorum. faizler bu kadar yüksek olmasa krediyi çekip yarın almaya giderdim yemin ederim. temiz motor pek kalmadı satacaksan iyi düşün yine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Geçen sene Ağustos sonu Eylül başı 30.000 bakım yaptırdım, şu anda Bodrum'dayım, 1 hafta 10 güne kalmadan İstanbul'a döneceğim, döndüğümde kilometrem ancak 34.500 civarı bir şey olacak. Yani 1 yılda 5.000km'den az. Pandemide evden çalışma ve hafta sonu yasakları yüzünden bu sene motosikleti hiç kullanamadım; normal şartlar altında işe gidiş geliş hariç hafta sonu en az bir kere sürerim. (Hanımla çocuk Bodrum'dayken hafta sonu iki kere...) Ayda da 900 - 1.000km civarı yaparım.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Benim 2015 model Yamaha MT-07 ABS daha 18.000km' de. Üzerindeki herşey sadece zamanı geldiği için veya gerçek anlamda keyfi değiştirildi. K&N hava ve yağ filtresi ile abartmadan hafif aksesuarları eklendi, kapalı garajda, kontrollü nem oranında ve üzeri örtülü olarak bekliyor. Acaba satsam ne teklif ederler? Var mı isteyen bir yoklama geçeyim Satılırsa belki yerine AfricaTwin alırım.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukardaki cevaplara bakarsak 14 ayda 5bin km gayet fazla bence satma dursun. satılan mal kolay kolay geri alınmıyor artık.
    Pandemi yasakları olmasaydı rahat 20 bin km yapardım da pandemi tuzu biberi oldu Zaten satarsan bir daha böyle temiz büyük cc bulamam bu fiyata. O yüzden ikilemdeyim şimdilik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka maka satmadan önce söylersen ben de benim motoru satıp senin motoru alabilirim.
    şu an sahibinden.com'da 105 bin liralık 3 bin km'deki tertemiz cbf 1000 ilanına bakıp bakıp deliriyorum. faizler bu kadar yüksek olmasa krediyi çekip yarın almaya giderdim yemin ederim. temiz motor pek kalmadı satacaksan iyi düşün yine.
    Satarsam ilk sana haber ederim hocam merak etme.
    -ZERO- bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Pandemi yasakları olmasaydı rahat 20 bin km yapardım da pandemi tuzu biberi oldu Zaten satarsan bir daha böyle temiz büyük cc bulamam bu fiyata. O yüzden ikilemdeyim şimdilik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Satarsam ilk sana haber ederim hocam merak etme.
    Satma kardeşim, satma şu motorunu bak ne güzel tarihi yerleri de gezdin, döndün.
    Ezio41 ve espresso bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satma kardeşim, satma şu motorunu bak ne güzel tarihi yerleri de gezdin, döndün.
    Ekonomik olarak zorlanmadığım sürece satmam abi zaten. Şu an tek sıkıntım ekipmanı yenilemede. Kafadan bir 10K para lazım.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ekonomik olarak zorlanmadığım sürece satmam abi zaten. Şu an tek sıkıntım ekipmanı yenilemede. Kafadan bir 10K para lazım.
    Ekipman konusunda üst limit yok, yeri geliyor 10K da yetmiyor. Sen sakin ve temkinli süren adamsın elbet aynı koruma imkanını veren daha ekonomik ürünler bulacaksındır.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman konusunda üst limit yok, yeri geliyor 10K da yetmiyor. Sen sakin ve temkinli süren adamsın elbet aynı koruma imkanını veren daha ekonomik ürünler bulacaksındır.
    Benim de laptop almam lazım, şöyle benim işimi görecek en dandik laptop 12.000'den başlıyor. Aslında tam karşılaştırma sayılmaz; motosikletteki düz gider, diğeri yapılan işten gelen kazanç ile kendini geri ödüyor...
    Ezio41 bunu beğendi.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu aralar bende çozuttum :D arkadaşın araba arızalı motouber gibi dolanıyoruz kaç gündür iki kişi, bugün en sonunda dedi ki 100cc bitanede ben mi alsam lan trafiğe takılmıyon park yeri aramıyon benzinde az yakıyor :D nası vermişim zehri
    Kural [ Z ] ve espresso bunu beğendiler.
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    geçen sene aldığım sıfır mondial mr150 drift motosiklet ile temmuz 2020 de 7400 km Türkiye turu attıktan sonra geçen 1 yıl boyunca sadece 900 km yapmışım.
    bu sene mart ayında aldığım tracer 700 ile 4000 km yaptım yarın Türkiye turuna çıkıyorum (malum sınırlar kapaı) 8500 km yapmayı planlıyorum. bakalım
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    günde 2 kere

bir sabah biniyorum kesmiyor akşam tekrar biniyorum.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    total kac km yaptınız diye sormadım ama canınız sagolsun.

iş harici hergün binebilene helal olsun valla. ben 6.30 da evden cıkıp 7.30 da eve gelip bi de motora binecek enerji bulamıyorum :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)