Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

50.000 - 100.000 TL'ye Hangi Motoru Alırsın ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    80 binlira dolaylarında orta sınıf seyahat endurosu alırdım
    infernus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerinde olsam XMAX 400 alırım ama 20 bin bakımı serviste 3400 küsur. Çoğu yüksek Cc motordan çok daha pahalı
    100Oktan'dan Alisan Xmax 400'un yerine Xmax 300 oneriyordu, sebepte 400'un agirligi sebebiyle hantal kalmasi. Islak agirligi 210kg, olumcul agir da degil hani.

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum xmaxler olmuş 60bin TL. O yüzden 50-100bin tl aralığı vermek malesef çok büyük bir olay değil. Sıfır nc750x alamıyorum bu bütçe ile. Paramız değersiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

Yazdıklarınıza katılıyorum. Keyif için motora biniyorumdan kastımda şudur. İşe gidip gelmek için motosiklet kullanmıyorum. Haftasonu yada akşamları kafa dağıtmak için biniyorum. Bu arada garantili bir motosiklet almayıda düşünmüyorum servis ile uğraşmak istemiyorum. r125 ile başladım motosiklet kullanmaya o zamanlar arabam yoktu öğrenciydim ve okula git gel vsvs hergün kullandım. Mersinden-istanbula kadar gezi yaptım. Sonrasındada mt-25 kullandım bir süre ve sattım ufak cc vitesli motordan keyif alamıyorum artık. Aslında xmax mantıklı piyasası iyi geniş vsvs fakat 50-60 bin tl xmax'e verip her 20 binde birde bir ton kayış masrafı yapmakta mantıksız geliyor, pan european alsam arıza verirse masrafı çok külfetli ... kafa karışıklıkları bu şekilde uzuyor. Bir yandanda motosiklete yatırdığım para ölü olmasın daha sonra satmak istediğimde zorluk çıkarmasın bana istiyorum :D
    Temiz bir Pan alacak olursanız bakımları yapıldıkça sorunsuz binersiniz fakat bu tarz özel motosikletler sadece bilenine hitap ediyor bu sebeple satış süreci çok külfetli oluyor, akşamları binip gezip 20-30 km yol yapmaya da çıkarmaya değecek bir araç değil bu sebeple önermem. Scooter düşüncenizdeki kayış durumu ise vitesli motosikletlerde de aynı kmlere ulaşınca zincir- dişli değişimi masrafı olarak yansıyacak yani bu masrafdan pek kaçış yok Geçmiş motosikletlerinize de bakacak olursak size en zevk verecek tür yine yüksek cc bir sport touring olacak gibi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Cevap basit: Triumph Trident 660. Halen MT-07'den ucuza satılıyor. (Stok var mı bilmem...)
    dundanbiri bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap basit: Triumph Trident 660. Halen MT-07'den ucuza satılıyor. (Stok var mı bilmem...)
    bizde şubat ayında 90,800 e nc750x dct aldık,sonrada yeni kasa geldi.inazumadan geçtim ama sakin geldi nc baya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)