Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazdıklarımı anlamayan varsa o da onun mallığıdır benim suçum değil
    Sayın MAL müdürü;

Türkiye Cumhuriyetinin 55 yıllık vatandaşı, 29 yıl devlet memuru olarak hizmet vermiş olan ben, e-devlet üzerinden ikinci bir diğer yerleşim yeri adresi girmek isterken, her hangi bir uyarı vermeksizin girdiğim adresin sistem tarafından asıl yerleşim yeri adresi olarak kaydedilmesi sonrasında, kendi adıma kontratlı, elektrik, su, doğalgaz abonelikleri kendi üzerime olan eve geri dönebilmem için bana kırk takla attıran, evde oturanlardan birisi muvafakat vermeden beni kendi evime kabul etmeyen kanunlar, Suriye'den, Afganistan'dan dünyanın dört bir yanından gelen ne idüğü belirsiz kişilere bir şey demiyor mu?

(Bilgi notu: İkinci adres olarak beyan ettiğiniz bir yer var ise, o adresi silmeden başka bir adresi diğer adreslere ekleyemiyorsunuz. Sistem izin vermiyormuş.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    türkçeden dem vurup kendi dilinde yazılanı anlayamayan birine yazmayı kendime zulüm sayarım.Bu yüzden cevap yazmayacağım nasılsa yazdığımı anlamayacaksınız.

Cahil öz güvenine bak hele.. ''Zulüm sayarım'' diye bir şey yok, onun doğrusu ''zul sayarım'' senin bir şey anlatabildiğin de yok zaten, ne zırvaladığını anladıysam bu benim yeteneğim.. Bu halinle ve seviyesizliğinle millete akıl verme bari..
    ero__ bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı birbilent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkçeden dem vurup kendi dilinde yazılanı anlayamayan birine yazmayı kendime zulüm sayarım.Bu yüzden cevap yazmayacağım nasılsa yazdığımı anlamayacaksınız.

Cahil öz güvenine bak hele.. ''Zulüm sayarım'' diye bir şey yok, onun doğrusu ''zul sayarım'' senin bir şey anlatabildiğin yok zaten, ne zırvaladığını anladıysam bu benim yeteneğim.. Bu halinle, bu seviyesizliğinle millete akıl verme bari..
    Keyif çayı içmiş belli ki... kendi haline bırakalım bence...
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı birbilent adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cahil öz güvenine bak hele.. ''Zulüm sayarım'' diye bir şey yok, onun doğrusu ''zul sayarım'' senin bir şey anlatabildiğin de yok zaten, ne zırvaladığını anladıysam bu benim yeteneğim.. Bu halinle ve seviyesizliğinle millete akıl verme bari..
    Arkadaşlar, cevaplarken doğru şekilde alıntılayamamışım yani ilk paragraf benim değil; millete ileri geri konuşan hadsizin ki öyle yazmaktan utanç duyardım.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Provokasyona ve kullanilmaya en yatkin psikoloji bu. Genelde tarihte turlu melanet insanlara "Cok kiziyorum, bu konuda insanligimi askiya almak istiyorum" lafini soylettikten sonra gerceklestirilmis.
    Kendinden görmediklerini öldürmek, yakmak, yoketmek bu ülkenin geleneğinde var malesef.
    Kendisine zarar veren, payına el koyanlara isyan edip hesap sormak yerine gücünü yettiğini kendine düşman belleyip yoketmenin örneklerini çok gördük.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    sürü psikolojisinden çıkın az
    mal olduğunuzu bukadar belli etmenize gerek yok
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendinden görmediklerini öldürmek, yakmak, yoketmek bu ülkenin geleneğinde var malesef.
    Kendisine zarar veren, payına el koyanlara isyan edip hesap sormak yerine gücünü yettiğini kendine düşman belleyip yoketmenin örneklerini çok gördük.
    https://twitter.com/selenyakici/stat...75887159201792

Al ekside gordum bu linki,yesilkoy sahiliymis.

Nasil ama ortam ? Harika valla.Provokasyona gelmemek lazim,olabildigince rahat ettirmek zorundayiz,insanlik gorevi cunku.

Ust duzey solcu humanistlerin derdi bu insanlarin emeginin somurulmemesi!

Akp liler zaten saclarini tarayip cay iciyorlar.

Ulen mhp,ben ki sol soruslu bir ailede yetistim ama bu mhp ve ulkuculeri mafyavari cek senet tahsilatcisi olarak gorsem de ulkeye ihanet edeceklerini dusunmezdim.

Akp tek basina bunu basaramazdi,helal olsun size mhp li ulkuculer.
    tommygun ve birbilent bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ulen mhp,ben ki sol soruslu bir ailede yetistim ama bu mhp ve ulkuculeri mafyavari cek senet tahsilatcisi olarak gorsem de ulkeye ihanet edeceklerini dusunmezdim.

Akp tek basina bunu basaramazdi,helal olsun size mhp li ulkuculer.
    Hakliya hakli, ilk kez soylediklerine katiliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Al ekside gordum bu linki,yesilkoy sahiliymis.

Nasil ama ortam ? Harika valla.Provokasyona gelmemek lazim,olabildigince rahat ettirmek zorundayiz,insanlik gorevi cunku.

Ust duzey solcu humanistlerin derdi bu insanlarin emeginin somurulmemesi!
    Sen cozum onerini soyle hirbo.

Kiskirtmaya gelip, bunlardan bir kac tanesini katledip, sikiyonetim altinda erken "secim" mi onerirsin mesela? Yaz. Kiskirtmaya gelirsek bizim icin boyle iyi olur de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Ama dogru: "Ust duzey solcu humanistlerin derdi insanlarin emeginin somurulmemesi!" Bu kadar fahis vergiyi millete takip somuren onlar cunku... Bu kadar vasifsiz yabanciya sinirlari acip buyur eden de onlar...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekrar ediyorum yukarıda kendi fikirlerimi yazmadım TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ kanunlarına göre olması gerekeni yazdım.
    eğer buna itirazınız var ise yasa koyucuya yapın bana değil.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ kanunları,Hudut Yönetmeliklerine göre;
    Sınıra yaklaşan kimliği belirsiz şahıslar;
    1-Önce sesli olarak uyarılır,
    2-Sesli uyarıyı dinlemezlerse havaya ateş etmek sureti ile tekrar uyarılır.
    3-Yine dinlememeleri ve kaçak geçişlerine devam ettikleri taktirde hedef gözetmeksizin direk üstlerine ateş açılır.

Mülteci,sığınmacı vb... sınır kapılarından veya önceden belirlenmiş sınır bölgelerinden kontrollü bir şekilde alınarak,önceden bu iş için hazırlanmış kamplarda misafir edilir.Sığınmacılar savaş bittiklerinde ülkelerine geri gönderilir.Mülteciler belirli koşulları sağladıkları hallerde ülkeye kabul edilir.
    Kerem34_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Sen cozum onerini soyle hirbo.

Kiskirtmaya gelip, bunlardan bir kac tanesini katledip, sikiyonetim altinda erken "secim" mi onerirsin mesela? Yaz. Kiskirtmaya gelirsek bizim icin boyle iyi olur de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Ama dogru: "Ust duzey solcu humanistlerin derdi insanlarin emeginin somurulmemesi!" Bu kadar fahis vergiyi millete takip somuren onlar cunku... Bu kadar vasifsiz yabanciya sinirlari acip buyur eden de onlar...
    haşmet bey siz boşuna anlatıyorsunuz.
    aklı başında yakın tarihi az buçuk araştırmış herkes bilir ki
    diktatörlerin en çok kullandığı yöntemlerden biri düşman yaratıp toplumu düşmana kanalize etmektir.
    birbirlerine karşıt görüşte olduğuu sanan aslında temelde aynı gerizekalı mentaliteye sahip kişiler diktarörün kendi elemanı olan fakat görüntü itibariyle kendisine düşmanmış gibi görünen şahısların kışkırtmasıyla "sözde ortak düşmana" karşı birleşirler.
    bu başlık içinde yazılanları okuduğunuzda bunun kanıtını görürsünüz.
    o kadar ahmaktırlar ki öfkelerini onları bu duruma sokan kişiye veya gruba değil de bu işin mağduru olmuş garibanlara yöneltirler.

o yüzden bu şahıslara birşey anlatmaya kalkmayın anlayacak bilinç düzeyinde değiller

bu arada adminleri kınıyorum bu başlık gündem ve siyasette değil de formun ortasında bırakıldığı için
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Açıkçası kimseye bir şey anlatma konumunda değilim, sadece şahsi fikrimi paylaşıyorum. Provokasyona gelmeyelim, sonuçları daha da kötü olabilir diyorum. Varsa faydası gelelim.

Motosikleti
    aklı başında yakın tarihi az buçuk araştırmış herkes bilir ki
    diktatörlerin en çok kullandığı yöntemlerden biri düşman yaratıp toplumu düşmana kanalize etmektir.
    birbirlerine karşıt görüşte olduğuu sanan aslında temelde aynı gerizekalı mentaliteye sahip kişiler diktarörün kendi elemanı olan fakat görüntü itibariyle kendisine düşmanmış gibi görünen şahısların kışkırtmasıyla "sözde ortak düşmana" karşı birleşirler.
    bu başlık içinde yazılanları okuduğunuzda bunun kanıtını görürsünüz.
    o kadar ahmaktırlar ki öfkelerini onları bu duruma sokan kişiye veya gruba değil de bu işin mağduru olmuş garibanlara yöneltirler.

o yüzden bu şahıslara birşey anlatmaya kalkmayın anlayacak bilinç düzeyinde değiller

bu arada adminleri kınıyorum bu başlık gündem ve siyasette değil de formun ortasında bırakıldığı için
    Biz senin nereni düzeltelim? Öncelikle ağzın pis; millete hakaret ederek yazıyorsun ama onu bile yanlış yazıyorsun geri zekalı ayrı yazılır, zannettiğin seviyede olsan düzgün yazardın.. Tarihi araştır yeğenim diyen dayılar sanki bir şey araştırmış gibi millete akıl veriyor ya aynı onlar gibisin, sen kendi bilinç düzeyinden haberdar mısın?.. Amerika'da yaşayan birini kendine yandaş buldun sanıyorsun ama o da sen de bizim Araplara maruz kalmadan bir şeyler söylüyorsunuz.

Bir de adminlere kızmış; Chp'li belediye başkanına ''onun işi su ve kanalizasyon, destekleyen de insan değil'' demek siyaset değil mi, faili Akp olan konuda bile onu deme bunu de nedir? Bu kadar çirkin kelimeler hala yazabiliyorsun ya adminleri ben de kınıyorum!

Motosikleti
    ben diyorum çanakkale boğazı
    o diyor yazı şekli
    böyle devam edin bu konuya daha da yazmam alın bolu belediye şeysini seversiniz.....

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Siyaset felsefesi ve toplum psikolojisi özel ilgi alanım. Burada lafta humanizm kasan arkadaşların hayatlarında toplam okuduğu kitap kadar belki sadece bu alanlarda okuma yapmışımdır; daha önce hiç bu kadar saçma salak fikir görmedim. Lan olm, eliyle pilav yiyen, trafik kültürü olmayan, kadına saygı duymayan, %90'ı Amerika için savaştığı, ihanet ettiği için taliban tarafından tutulduğu yerde infaz edilecek (talibanla zıt değil bu adamlar, bunlar da şeriatçı ama farklı allahın şeriatı) adamlar sınırdan elini kolunu sallayarak içeri giriyor hala insanlık insanlık diyorsunuz. Girenin sabıka kaydını, suç riskini, niye geldiğini geçtim adını soyadını bilmiyoruz. Yarın bir gün ananı bacını kesip tavada et sote yapsalar izini bulamazsın yapanın. Hepsini geçtim motosiklet kullanıyorsun, ulan motosikletlerin hepsini bunlar çalıyor neredeyse son 5 yıldır. Bizim yapmamız gereken maksimum insanlık bunları alıp girdikleri sınıra maksimum 20km uzaklıkta çadır kentlere yerleştirip bakım masraflarını Avrupa'ya geçirmek olmalıydı. Adamları direkt enjekte ettik toplum içine, önce bir oryantasyon ver, eğitim ver, dil öğret, kültürünü dayat, bir bok yap. Göç olabilir ama bu göç değil, toplum yapısını bozmak için kasıtlı yapılan bir şey.

Doğu sınırın yolgeçen hanına dönmüş, elini sallayan giriyor. Hayırdır, Misak-ı Milli'de sadece batı sınırlarını koruyun mu yazıyordu? Bıraksana la doğudan gelen adam batıdan çıksın yine elini kolunu sallaya sallaya. 3 5 kuruşa Avrupa'nın istemediği çöpleri burada hapis tutuyoruz, evet iki anlamda da. İngiltere atık çöplerini yük gemileriyle bize satıyor, yersen dönüştürüp para kazanıyormuşuz. Senden kaçıyor adam, senin sorumluluğun değil ki, bırak yunan sahil güvenliği ister vursun ister bağrına bassın. Seni istemeyen adamı ne diye tutuyorsun zorla.

Fakirlik sınırının asgari ücretin 3 katı olduğu bir yerde her şey politiktir, her yerde konuşulur. Fakirliği geçtim açlık sınırı bile asgari ücretin altında len. 40 50 yaşına gelmiş, rahat rahat evini arabasını, yazlığını dizmiş bunaklar bana onun bunun savunuculuğunu yapmasın burada. Sizin ev almaya verdiğiniz emekle 600'lük motosiklet alamıyoruz şu an, Hindistan'a döndü ülke cubdan, 200cc'den aşağı motosikletten başka bir şey yok ortalıkta.
    birbilent, tommygun ve ero__ bunu beğendiler.

Motosikleti
    o diyor yazı şekli
    böyle devam edin bu konuya daha da yazmam alın bolu belediye şeysini seversiniz.....
    Al işte bak Bülent Arınç gibi adamsın.. Neyini seveceğimizi kastediyorsan sen de seninkilerin şeyini seversin..

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    o diyor yazı şekli
    Bitmiştir daha Davos'a, pardon Bolu şeysine gelmem.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Belediye başkanı bir parti adına seçime girer, yani siyasi bir figürdür. İşi siyaset olmasa da çok haklı bir şekilde siyaset konuşabilir. Ayasofya Camii imamı devlet görevlisidir, valiler devlet görevlisidir. Siyaset yapamazlar.
    birbilent bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyaset felsefesi ve toplum psikolojisi özel ilgi alanım. Burada lafta humanizm kasan arkadaşların hayatlarında toplam okuduğu kitap kadar belki sadece bu alanlarda okuma yapmışımdır; daha önce hiç bu kadar saçma salak fikir görmedim. Lan olm, eliyle pilav yiyen, trafik kültürü olmayan, kadına saygı duymayan, %90'ı Amerika için savaştığı, ihanet ettiği için taliban tarafından tutulduğu yerde infaz edilecek (talibanla zıt değil bu adamlar, bunlar da şeriatçı ama farklı allahın şeriatı) adamlar sınırdan elini kolunu sallayarak içeri giriyor hala insanlık insanlık diyorsunuz. Girenin sabıka kaydını, suç riskini, niye geldiğini geçtim adını soyadını bilmiyoruz. Yarın bir gün ananı bacını kesip tavada et sote yapsalar izini bulamazsın yapanın. Hepsini geçtim motosiklet kullanıyorsun, ulan motosikletlerin hepsini bunlar çalıyor neredeyse son 5 yıldır. Bizim yapmamız gereken maksimum insanlık bunları alıp girdikleri sınıra maksimum 20km uzaklıkta çadır kentlere yerleştirip bakım masraflarını Avrupa'ya geçirmek olmalıydı. Adamları direkt enjekte ettik toplum içine, önce bir oryantasyon ver, eğitim ver, dil öğret, kültürünü dayat, bir bok yap. Göç olabilir ama bu göç değil, toplum yapısını bozmak için kasıtlı yapılan bir şey.
    Cozumleriniz makul. Lakin tepkiniz, cozumlerinizi iplemeyip tam aksini yapan iktidara degil de, cozumlerinizle celismeyen "insanligi elden birakmayalim, provokasyona gelmeyelim" diyenlere mi?

Bu basliktaki salak fikir nedir? "Bu insanlar hos gelmisler, ne guzel, bagrimiza basalim" diyen oldu mu?

Bu sorunu milletin basina dolayan, dolayisiyla da tepkiyi hakkeden makam belli. Israrla tepkinin olmadik yerlere kanalizeye zorlanmasini anlamakta gucluk cekiyorum. AKP'yi destekleyen insanlarin boyle bir ikilem yasayabilecegini anlayabiliyorum, ama ya digerleri?
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu basliktaki salak fikir nedir? "Bu insanlar hos gelmisler, ne guzel, bagrimiza basalim" diyen oldu mu?
    Diyen oldu mu bilmiyorum. Ama sığınmacı/mülteci politikamızı eleştirmeyen herkesi bunu demiş sayıyorum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)