Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj motor ışığı hk

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar bugün rs 200 motosiklet baktım da çok beğendim bir sorunu yoktu fakat motor arıza ışığı yandı motoru alacağım kişi arada yapıyordu bayadır yapmadı bidaha oldu dedi... Motosiklet daha 4 bin km de bajajlar da böyle sorun olabiliyor diye biliyorum 1 2 arkadaşımın da arıza ışığı yanıyor motorda bir sıkıntı olmamasına rağmen.

Bu kronik midir garantisi devam ediyor motoru almadan önce yapılabilir mi? Yarın servisi arayıp sorucaz fakat kafama takıldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Arıza ışığının arıza olmadan da yanması bir arıza değil midir?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Sabit yanıyorsa sıkıntı yok belli bir km kullanın kontak aç kapa yapın sönecektir, eğer uzun kısa şeklinde yanıyorsa kaç uzun kaç kısa yanıyor onun bilgisini verin ona göre bilgi verebilirim.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabit yanıyorsa sıkıntı yok belli bir km kullanın kontak aç kapa yapın sönecektir, eğer uzun kısa şeklinde yanıyorsa kaç uzun kaç kısa yanıyor onun bilgisini verin ona göre bilgi verebilirim.
    Belli km kullanınca geçiyor, video fotoğraf attı geçmiş fakat aklıma takıldı servise göstermek istiyorum sonuçta başka sorun olabilir nolur nolmaz motor 2019 model 4 binde daha

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    yağ seviyesini kontrol edin.en başta yakıp sonraları belki düzeliyor olabilir.kronik değildir muhtemelen ya sensör arızası yada başka bir durum olabilir.direk servise gidin şansa atmaya gerek yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)