Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

❤️HERKESE İYİ BAYRAMLAR ⚠️ Bayram trafiğinde araç kullanmadan önce izle, izlet !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK
    Bu aralar bayram dolayısıyla artan trafikte araç kullanmadan önce izle, izlet! Ki aptalın biri telefonla uğraşacak diye hayattan kopmayalım...

https://www.youtube.com/watch?v=xf5YSIGmN7I&t=1s
    benhasan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Motobiyograf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar bayram dolayısıyla artan trafikte araç kullanmadan önce izle, izlet! Ki aptalın biri telefonla uğraşacak diye hayattan kopmayalım...

https://www.youtube.com/watch?v=xf5YSIGmN7I&t=1s
    Puhahaha,izle ve izlet haa.Cok dusuncelisin valla helal olsun.

Bu iceriklerle kanalın gidebilecegi yer yook bosuna ugrasma.

Kiz bul kiz,motor kullanabilen kiz bulursan kanalin izleyicisi artar.

Hele boyle motor ustunde kiskirtici olabilirse varya uffff.

Gerci motorun 250 nk mis.
    Kizli video icin minumum mt7,ideal ise mt9,kawasaki zz li biseyler lazim sana.

İsin zor biraz :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puhahaha,izle ve izlet haa.Cok dusuncelisin valla helal olsun.

Bu iceriklerle kanalın gidebilecegi yer yook bosuna ugrasma.

Kiz bul kiz,motor kullanabilen kiz bulursan kanalin izleyicisi artar.

Hele boyle motor ustunde kiskirtici olabilirse varya uffff.

Gerci motorun 250 nk mis.
    Kizli video icin minumum mt7,ideal ise mt9,kawasaki zz li biseyler lazim sana.

İsin zor biraz :(
    Bu kafayla asıl senin işin zor ergenius kardeşim. Ben de biliyorum onları merak etme tek akıllı sen değilsin ama kanalıma bakarsan her videomda zaten müzik var ve teliften dolayı para gelmiyor kanala ayrıca para kazanma gibi bir derdim de yok biraz olsun beyinciğin gelişse ne demek istediğimi anlayacaksın çünki beyninin gelişmesi bu kafayla zor gibi, senin gibi eğitimsizler sebebiyle motorcular olarak gelişemiyoruz maalesef... Ne diyeyim sen güvenli sürüş videoları, Zafer Akçay, MotapexTv gibi kanallar yerine Oğuzhan Muslu izlemeye, lastik yakma teker yapma videoları ve karı kız atma videoları izlemeye devam et hayatta bol şans sana...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Motobiyograf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kafayla asıl senin işin zor ergenius kardeşim. Ben de biliyorum onları merak etme tek akıllı sen değilsin ama kanalıma bakarsan her videomda zaten müzik var ve teliften dolayı para gelmiyor kanala ayrıca para kazanma gibi bir derdim de yok biraz olsun beyinciğin gelişse ne demek istediğimi anlayacaksın çünki beyninin gelişmesi bu kafayla zor gibi, senin gibi eğitimsizler sebebiyle motorcular olarak gelişemiyoruz maalesef... Ne diyeyim sen güvenli sürüş videoları, Zafer Akçay, MotapexTv gibi kanallar yerine Oğuzhan Muslu izlemeye, lastik yakma teker yapma videoları ve karı kız atma videoları izlemeye devam et hayatta bol şans sana...
    Ahshs,vallahi sen cok komik bir cocuksun belli.

“Trafikte motosiklet kullanmak bir kitapsa o kitabın yazarı motosiklet sürücüsüdür ve kitabın sonunu da çoğu zaman yazarı belirler.” der Motobiyografi.

Puhahsga,allah canini almasin senin

Youtube da bulup kanalina yukledigin her video icin yanarli donerli baslik acacaksan isimiz var senle..

Kızli,lastik yakmali,video at gozumuz senlensin biraz.

Ama nk250 isi biraz bozuyo,ona bir cozum bulman sart.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahshs,vallahi sen cok komik bir cocuksun belli.

“Trafikte motosiklet kullanmak bir kitapsa o kitabın yazarı motosiklet sürücüsüdür ve kitabın sonunu da çoğu zaman yazarı belirler.” der Motobiyografi.

Puhahsga,allah canini almasin senin

Youtube da bulup kanalina yukledigin her video icin yanarli donerli baslik acacaksan isimiz var senle..

Kızli,lastik yakmali,video at gozumuz senlensin biraz.

Ama nk250 isi biraz bozuyo,ona bir cozum bulman sart.
    Ya allah aşkına adını hafızamdan bi sildir git Hırbo yaşıtlarınla cs go oyna sen hadi bak dalgana yazma daha bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler