Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasko tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-09 SP
    MT-09 SP İçin kasko yaptırmak istiyorum ama bugün resmen sen kasko yaptırma ulan ayı der gibi bütün firmalar abuk subuk rakamlar verdi. Allianz 30 bin TL çıkardı. En düşük rakam 10.500₺. Bu sayfada çok daha düşük rakamlara yaptıranların yorumlarını okumuştum ama fazla bilinmeyen sadece motosiklete kasko yapan şirketlerdi. Bunlardan güvenilir olan tavsiye ettiğiniz şirketler var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    mrt sigortadan unico kasko yaptırıyorum ben. Geçen sene 11. ayda 2750tl gibi bir şey çıkmıştı.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrt sigortadan unico kasko yaptırıyorum ben. Geçen sene 11. ayda 2750tl gibi bir şey çıkmıştı.
    çalınmaya karşı kapalı alan şartı var mı.

Motosikleti
    MT-07
    Hayır kapalı alan şartı yok ama anahtar üzerinde yürütürlerse %75 yada %80 kesinti yapıyorlar. Bir de ikami araç vermiyorlar arabalar gibi. Yetkili servis ve orjinal yedek parça hakkın var.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Allianz motosiklete kasko yapmak istemiyor 3 4 senedir, işi yokuşa sürüyor.

Axa ve Anadolu 25 muafiyetliler ucuz çıkıyor genelde. 3 4 farklı model için fiyat çalıştırttık hep aynı sıralama çıktı. Saçma şirketlerle hiç uğraşma bence 2 3 bin TL fark çıkıyorsa. En kötü Axa olsun. Allah korusun lazım olursa kaza stresinin üstüne bir de kaskocular kafayı yediriyor.

Valla bende geçen hafta 390 duke için kasko arıyordum. Allianz utanmazı 41.000 tl istedi. Sen yapma diyor yani. Anadolu sigorta 9.000 tl istedi. Googleda Nur sigortayı aratın ya da ben numarasını verebilirim. Motosiklet üzerine yoğunlaşmış eski bir acenteymiş bir motorcu arkadaştan referans alarak aldım. 3.500 TL ye full kasko yaptım. Groupamadan en uygun fiyat çıktı. Anahtarlı çalınma dahil kapalı açık garaj farketmeksizin ödüyor. Koruma demirimi disk kilitlerimi de eklettim poliçeye. Benim hoşuma gitti ancak inşallah kullanmayız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)