Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoglu abimize acik mektup

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sevgili Kenan abi,

Belki bir yakinin burayi gorur de sana iletir diye yaziyorum.

Abicim bak sen 3 senedir koskoca senatorsun.Aciklama da yapmisin bir daha aday olmam diye,guzel abim giderayak bir iyilik yap su millete.

Abicim konu su; biz ki koskoca
    Osmanli torunlarıyız,atla ozdeslesmis biz milletin cocuklariyiz,ama gel gor ki artik 50 cc 100 cc motorlari alirken bile zorlaniyor bu millet.

250 cc lik Honda,Yamaha motorlarin bir fiyatina bak,allah icin bir bak,asgari ucretle calisan milyonlarca insan nasil alacak abi bunlari ?

Bize 100 cc lik super dandik cinli motorlari mi layik goruyorsunuz sayin abim ?

Supersport motor alamiyoruz diye ağlamıyoruz bak dikkatini cekerim..250 cc lik honda,yamaha diyorum.

Bak o kadar sene senator maasi aldin,hatta artik omur boyu emeklilik maasida alacaksin galiba.bari bu millete bir iyilik yap 500 cc ye kadar tum motosikletlerde otv yi kaldirilmasi icin bir yasa teklifi hazirlayin.

Hadi sevgili abim goreyim seni,osmanli torunlarina 100 cc lik mondial,kuba yakismiyor..

Sevgilerimle,

Hirboben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patavatsızlık yapıp sözcüsü olarak cevap vereyim;

100cc motoru bulamayanlar var. Biraz şükrederseniz ilerde daha büyüklerine binersiniz. Ayrıca satış rakamlarından görüyoruz ki 50cc en çok rağbet gören hacim. O yüzden yazılan bu yazıyı art niyet olarak görüp kapatıyorum.
    Osm@n, fazil, cekalp ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Kenan Sofuoğlu ndan beklentimiz Katil bariyerler sorununu çözüme kavuşturmasıydı. Seçilir seçilmez (gösteriş olduğuna inanıyorum) birkaç yerdeki bariyerlere işlemler yapıldı. Eeee sonrası. Sonrası yok tabi. Kenan Sofuoğlu hangi partiden olursa olsun siyasete bulaşmasaydı, kendine olan saygınlığı, onu seven,güvenen insanlar azalmazdı.
    birbilent ve Vidos bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Akp'den birşey beklemeyin, kendilerine hayırları yok. O kadar Afgan, Iraklı, Suriyeli akın akın izinsiz sınırdan geçerken de milliyetçi geçinip ses çıkarmaya bir tarafı yemeyen Mhp ve Ülkücülerin bir kısmını da Allah'a havale ediyorum. Anca duvara koyun, kurt çizsinler.
    Osm@n, M.balibey, erensel ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patavatsızlık yapıp sözcüsü olarak cevap vereyim;

100cc motoru bulamayanlar var. Biraz şükrederseniz ilerde daha büyüklerine binersiniz. Ayrıca satış rakamlarından görüyoruz ki 50cc en çok rağbet gören hacim. O yüzden yazılan bu yazıyı art niyet olarak görüp kapatıyorum.
    Kenan abi yi hic tanimadigin belli oldu!

Mesela bir ogretmenin, yemeden icmeden 10 ay para biriktirse anca bir Forza 250 alabildigini bir bilse inan cok uzulurdu.Ozel sektor de calisan ogretmenlerin durumu daha da vahim.

Kenan abi,sadece ogretmenler degil,imamlar da ayni sekilde 10 ay para biriktirmek zorunda kaliyor yanlis anlama,sadece ogretmene ozel bir durum yok yani.

Durum kotu abi,motosiklette guvenlik cok onemli abi biliyosun,en azindan abs li, yolda birakmayacak motorlari alabilelim sevgili abim.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mesela bir ogretmenin, yemeden icmeden 10 ay para biriktirse anca bir Forza 250 alabildigini bir bilse inan cok uzulurdu.Ozel sektor de calisan ogretmenlerin durumu daha da vahim.

Kenan abi,sadece ogretmenler degil,imamlar da ayni sekilde 10 ay para biriktirmek zorunda kaliyor yanlis anlama,sadece ogretmene ozel bir durum yok yani.

Durum kotu abi,motosiklette guvenlik cok onemli abi biliyosun,en azindan abs li, yolda birakmayacak motorlari alabilelim sevgili abim.
    Bilmiyor mu sanıyorsun !
    Kendisi zaten bu işin ticaretini yapıyor.
    Sofuoğlu motor olarak.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000

Vatandaşın durumunu bilmiyorsa öğrensin..Niye vekil oldu o zaman ?.. Sırf ego tatmini için olduğu aşikar..Yakında spor bakanı da görebiliriz şahsiyetlerini...
    Benim için kendisi yıllar önce bitti.. Topraktan umudum vardı ama o da abisinin çizgisinden gitmekte ısrarcı...
    Kendileri bilir...
    birbilent bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Oysa ilk seçildiğinde ne sevinmiştik "bizden biri" diye...

Kenan bey hic ama hiç bir şey yapmaz. Yapmayacak da. Net diyorum.

O sadece "uzmemek" icin aday olmuş, adaylıktan "üzmemek" icin ayrılmamış. Hepsi bu.

Bu tür yazilara vs gerek yok...

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Sevgili Kenan abi,

Belki bir yakinin burayi gorur de sana iletir diye yaziyorum.

Abicim bak sen 3 senedir koskoca senatorsun.Aciklama da yapmisin bir daha aday olmam diye,guzel abim giderayak bir iyilik yap su millete.

Abicim konu su; biz ki koskoca
    Osmanli torunlarıyız,atla ozdeslesmis biz milletin cocuklariyiz,ama gel gor ki artik 50 cc 100 cc motorlari alirken bile zorlaniyor bu millet.

250 cc lik Honda,Yamaha motorlarin bir fiyatina bak,allah icin bir bak,asgari ucretle calisan milyonlarca insan nasil alacak abi bunlari ?

Bize 100 cc lik super dandik cinli motorlari mi layik goruyorsunuz sayin abim ?

Supersport motor alamiyoruz diye ağlamıyoruz bak dikkatini cekerim..250 cc lik honda,yamaha diyorum.

Bak o kadar sene senator maasi aldin,hatta artik omur boyu emeklilik maasida alacaksin galiba.bari bu millete bir iyilik yap 500 cc ye kadar tum motosikletlerde otv yi kaldirilmasi icin bir yasa teklifi hazirlayin.

Hadi sevgili abim goreyim seni,osmanli torunlarina 100 cc lik mondial,kuba yakismiyor..

Sevgilerimle,

Hirboben
    Arapça yazsan bence işe yarardı
    birbilent ve miDgas bunu beğendiler.
    Spirit, like body, needs to be trained. So I think it's necessary to make your spirit stronger. And for he who believes, anything is possible.
    Fedor Emelianenko

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Tok açın halinden anlar mı hiç?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Nankörlük yapmayın. 1890'da Pakistan'da 50cc motosiklet yoktu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akp'den birşey beklemeyin, kendilerine hayırları yok. O kadar Afgan, Iraklı, Suriyeli akın akın izinsiz sınırdan geçerken de milliyetçi geçinip ses çıkarmaya bir tarafı yemeyen Mhp ve Ülkücülerin bir kısmını da Allah'a havale ediyorum. Anca duvara koyun, kurt çizsinler.
    Havasinaa suyunaaaa
    Tasina topraginaaaaa

can vereceklerini soyleyip ulkeye ne kadar ipsiz sapsiz adam/terorist varsa doldurulmasina nedense hic ses etmemeleri birazcik ilginc.Nerdeyse samimi olmadiklari dusunecem!

Ummet tabi bunlar, geri cevirmek ayip olur.

Bak şimdi de güvenlikten dem vurup demagoji yapıyorsun... Kardeşim 50cc alacaksın diyorum ne abs'si? Yavaş gittiği için bir şey de olmayacak. Seni içişleri bakanlığına sevk etmeden bence konuyu kapa.. Silivri de, kaşığı daldırıp yudumlayana kadar çorba soğur. O biçim soğuk bak. Yaz sıcağında mont giyersin akıllı ol.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    o ötv ödemediği için böyle sıkıntıları yoq araç alacağı zaman yengenin üzerine yapıyor
    YasinC, wing41, Mr.wind ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şimdi de güvenlikten dem vurup demagoji yapıyorsun... Kardeşim 50cc alacaksın diyorum ne abs'si? Yavaş gittiği için bir şey de olmayacak. Seni içişleri bakanlığına sevk etmeden bence konuyu kapa.. Silivri de, kaşığı daldırıp yudumlayana kadar çorba soğur. O biçim soğuk bak. Yaz sıcağında mont giyersin akıllı ol.
    Sevgili abim,ince belli cay bardagi kadar silindiri olan bir motorla yollarda buyuk sikintilar yasariz.

Yeri geliyor e5 ,tem e cikiyoruz.

Abi cinli motor ulke ekonomisine buyuk zarar,ucuz diye aliniyor fakat 3
    5 sene sonra cop oluyor bunlar.

Eee bunlar da ithal,bunlari da dovizle aliyoruz sayin abim.

250 cc den vazgectim abi,bari nmax 125 falan alabilsin bu millet.

36.850 tl diyor. Yani asgari ucretle calisan biri tum parasini biriktirse 13 ay sonra bunu alabiliyor sayin abim,vallahi almak imkansiz gorunuyor.

Osmanli torunlarina nmax125 de yakismiyor aslinda ama yapacak birsey yok.

Araba hayallerimiz zaten yok,bari uzun yillar cop olmayacak bir ulasim araci alalim be sayin abim.

Hadi abi verin su yasa teklifini,gorsun millet hizmet nasil olurmus.

Sevgili abim,ince belli cay bardagi kadar silindiri olan bir motorla yollarda buyuk sikintilar yasariz.

Yeri geliyor e5 ,tem e cikiyoruz.

Abi cinli motor ulke ekonomisine buyuk zarar,ucuz diye aliniyor fakat 3
    5 sene sonra cop oluyor bunlar.

Eee bunlar da ithal,bunlari da dovizle aliyoruz sayin abim.

250 cc den vazgectim abi,bari nmax 125 falan alabilsin bu millet.

36.850 tl diyor. Yani asgari ucretle calisan biri tum parasini biriktirse 13 ay sonra bunu alabiliyor sayin abim,vallahi almak imkansiz gorunuyor.

Araba hayallerimiz zaten yok,bari uzun yillar cop olmayacak bir ulasim araci alalim be sayin abim.

Hadi abi verin su yasa teklifini,gorsun millet hizmet nasil olurmus.
    Döviz gidiyo deyince bi oturdu... Bir daha ki dönemde söz ilgileneceğiz.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Osmanlı torunu niye binmiyormuş 125 liklere ?.. Bokunda boncuk mu var ?...
    Çinde taylandda o motorların üretildiği yerlerde herkes o beğenmediğin motorlara biniyor..
    Hem osmanlı torununun şeytan icadıyla ne işi var..Ata binsin.. Tek beygir yeter..
    espresso ve kanucan bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osmanlı torunu niye binmiyormuş 125 liklere ?.. Bokunda boncuk mu var ?...
    Çinde taylandda o motorların üretildiği yerlerde herkes o beğenmediğin motorlara biniyor..
    Hem osmanlı torununun şeytan icadıyla ne işi var..Ata binsin.. Tek beygir yeter..
    Yazikk,yazik.İsmin alp,turk bayragi koymusun resmine sloganin turkiye turklerindir fakat su yaptigin yoruma bak.

Tarih bilmiyorsan dirilis ertugrul izle bari alp efendi!

Kenan senatör değil.ülkemizde 40 yıldır senato yok.yasa teklifi mi hazırlansın?600 vekil var.şuradan yasa teklifi hazırlayanlara bakabilirsiniz
    https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.sorgu_baslangic bir süre sonra çoğunluğunun aynı isimler olduğunu farkediyorsunuz.en azından çıkıp allah'ta affetsin , milletim de affetsin desin,razıyız. (:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan senatör değil.ülkemizde 40 yıldır senato yok.yasa teklifi mi hazırlansın?600 vekil var.şuradan yasa teklifi hazırlayanlara bakabilirsiniz
    https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.sorgu_baslangic bir süre sonra çoğunluğunun aynı isimler olduğunu farkediyorsunuz.en azından çıkıp allah'ta affetsin , milletim de affetsin desin,razıyız. (:
    https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...tildi-3256047/

Kenan abim senatoru tercih ediyor,o bakimdan senator dedim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)