Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250NK'lar neden düşük km'de satılıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    İlanların çoğu 2-4k km arası. Forumda Motobiyografi isimli arkadaşımız 250NK kullanıyor onun yorumlarını da merak ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Diğerleri hep 100 binde mi satılıyor ?

Motosikleti
    MT-09 SP
    Benim arkadaşım sıfırını 27 bin civarından almıştı hiç memnun kalmadı. fiyatı artar artmaz satışa koydu. Servisler baya kötü. Sözde bütün mondial servisleri bakıyor ama götürdüğü servisteki ustalar bu motoru hayatında ilk defa görmüş. Adamların motordan haberi yok. Yağ filtresi olmadığı için bakıma sokamadı. Kalitesi klasik çin malı motordan bir tık daha yukarda. Ufak tefek sorunlar çıkartıp duruyordu çözülmeyecek şeyler değil ama sıfır motorda can sıkıyor. Beklentiyi biraz yüksek tutmuşta olabilir çünkü daha önce Mt-25 kullanıyordu. Yine fiyatına göre iyi bir motosiklet. Facebook gruplarında daha detaylı bilgi bulabilirsin.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    düşük kmde satılıyor derken hangi modellerle karşılaştırıyosunuz? 2018de ülkeye giren modellerle mi daha önce girenlerle mi?

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Üç bin km altı mesela.

Gaahl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 nk 2018
    sorumu anlatamadım heralde hocam. düşük kmde satıldığını neyle karşılaştırıyoruz diye sordum ben. eminim diğer çok satılan modellerde de 2021 modeller 10000kmde satılmıyordur.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu motosikletin çok satılacağı tahmin edilip ilk parti gelen mallardan birileri indirimli fiyattan almıştır ve de şu an değer artışı olmuşsa da yüksek fiyattan 2. elde satılıyordur. Eğer 10.000 km altı altı ilanlardan bahsediyorsanız da bu motor başlangıç ya da tecrübe kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından alınmış ve de şu an cc büyütmek amacıyla da satılıyor olabilir.
    espresso, Motobiyograf ve cıbılduck bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK
    Dostum bu konuda benim şahsi düşüncem şu: Motosiklet kültürü oturmayan, motosiklet temel eğitimlerini almayan, temel eğitimden kastım yaklaşık 350 kişilik whatsapp grubumuz var almayı düşünüyorsan sana da link bırakabilirim ve bu grupta şöyle bir soru bile gördüm ben, bu motorun jiklesi nerede? Hani daha kullandığı motorun enjeksiyonlu olduğunu bilmeyen, hatta enjeksiyon ne demek karbüratör ne demek onu bile bilmeyen kullanıcıları var. Bu motor bir japon değil düşük km'de satanların ''çoğu'' bence motosikleti nasıl kullanacağını bilmeyen, biraz parası olan ve yaşından büyük motorlara binmek isteyen genç kardeşlerimiz sebebiyle hor kullanılıp sıkıntı yaşayanlar satışa koyuyor. Bu konuyla ilgili videomu youtube'dan izleyebilirsin. Özetlemek gerekirse narin bir motor, teker yapmaya, lastik yakmaya, 7/24 kesicide gezmeye gelmez bu motorlar. Maalesef bahsettiğim whatsapp grubunda da bu bilinçde insan sayısı çok az. Bu sebeple benim düşüncem motosiklet kullanmasını bilmeyen insanların yaşadıkları problemleri ya bu motor ne dandik çıktı alır almaz tansiyoner kroniği başıma bela oldu diyip aslında kronik olmayan kullanıma bağlı ortaya çıkan bir şey sonucu motoru elinden çıkarma dertlerindeler. Dip Not: Şahsi fikrimdir, nasıl bir insan olduğunu bilmediğin birisinden 2. EL 250 NK ALINMAZ !

- Yaklaşık 4-5 ay önce sıfır almıştım ve şuan 2000km'ye yaklaştım ve yaşadığım tek problem 10 tl lik vites keçesi değiştirmek oldu. Sakin kullandıkça uzun süreler götürebilecek bir motosiklettir, bence.

250 Nk Alınır Mı Videom: https://www.youtube.com/watch?v=Sdk2x0RvZTY
    espresso bunu beğendi.

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    Alıntı Motobiyograf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu konuda benim şahsi düşüncem şu: Motosiklet kültürü oturmayan, motosiklet temel eğitimlerini almayan, temel eğitimden kastım yaklaşık 350 kişilik whatsapp grubumuz var almayı düşünüyorsan sana da link bırakabilirim ve bu grupta şöyle bir soru bile gördüm ben, bu motorun jiklesi nerede? Hani daha kullandığı motorun enjeksiyonlu olduğunu bilmeyen, hatta enjeksiyon ne demek karbüratör ne demek onu bile bilmeyen kullanıcıları var. Bu motor bir japon değil düşük km'de satanların ''çoğu'' bence motosikleti nasıl kullanacağını bilmeyen, biraz parası olan ve yaşından büyük motorlara binmek isteyen genç kardeşlerimiz sebebiyle hor kullanılıp sıkıntı yaşayanlar satışa koyuyor. Bu konuyla ilgili videomu youtube'dan izleyebilirsin. Özetlemek gerekirse narin bir motor, teker yapmaya, lastik yakmaya, 7/24 kesicide gezmeye gelmez bu motorlar. Maalesef bahsettiğim whatsapp grubunda da bu bilinçde insan sayısı çok az. Bu sebeple benim düşüncem motosiklet kullanmasını bilmeyen insanların yaşadıkları problemleri ya bu motor ne dandik çıktı alır almaz tansiyoner kroniği başıma bela oldu diyip aslında kronik olmayan kullanıma bağlı ortaya çıkan bir şey sonucu motoru elinden çıkarma dertlerindeler. Dip Not: Şahsi fikrimdir, nasıl bir insan olduğunu bilmediğin birisinden 2. EL 250 NK ALINMAZ !

- Yaklaşık 4-5 ay önce sıfır almıştım ve şuan 2000km'ye yaklaştım ve yaşadığım tek problem 10 tl lik vites keçesi değiştirmek oldu. Sakin kullandıkça uzun süreler götürebilecek bir motosiklettir, bence.

250 Nk Alınır Mı Videom: https://www.youtube.com/watch?v=Sdk2x0RvZTY
    Bana link verirmisin abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK
    https://chat.whatsapp.com/EsU9Ri861wX6TROTDqTyd3

Eğer yukardaki doluysa bu da aynı devamı grubun 2. grubu:

http://chat.whatsapp.com/Bc48IaJvppFKkbRjXIg8y0

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bende 2021 sıfır aldım Haziran'da, test etmiş olsaydım kesinlikle almazdım motor bir yontulmamış odun gibi, 1.viteste sakin gidemiyorum illa 2 3 4 e atmam gerek, düşük hızda yoldaki engelleri amortisör iyi absorve ediyor ama yüksek hızda bildiğin iğne ucu değmeyi dahi hissediyorum ayarlar orjinal, motor 250cc ama ne içinde o CC var nede beygir tork var alakası yok, benim kullanım amacın belli ben yüklü kullanıyorum kamp ve uzun yol için bana uygun olmadığı için bana gelen fiyata bir guruş kar etmeden sattım, parça fiyatları pahalı ama öyle bir durum yaşamadım, servisleri bir bajaj gibi oturmuş değil buda zaman alacak, fiyatı uygun olduğu için alıyorlar sonrası karşılamadığı için doğal olarak satıyorlar buda normal bir durum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)