Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsun tavsiye kamp alanı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB 125F
    Merhabalar,
    İnşaallah Çarşamba günü İstanbul'dan Samsun Bafra'ya yola çıkıcam.Bafra çevresinde 50-100 kilometrelik alan içinde eş ile kamp yapılabilecek tavsiye edebileceğiniz biryerler var mı.İşletme olsun olmasın farketmez,fakat işletme olmazsa çok çok tenha olmamasını tercih ederiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sizden sonra ben de Bayram'da İstanbul-Samsun-Artvin-Erzurum-Sivas-İstanbul diye bir güzergah yapsam mı diye düşündüm. İlk gece Samsun'da, 2. gece Artvin'de, 3. gece Sivas'ta kalıp İstanbul'a dönsem nasıl olur diye araştırma yapıyordum. Aşağı yukarı 3000 km yol. Elbette güzergah uzun, vakit kısa, o nedenle şehirlerin tarihi,turistik, meşhur, güzel yerlerinden ziyade sadece yola odaklanacağım. Kalacağım şehirler için airbnb'den tripadvisor'a birçok portalı inceleyeceğim. Kamp imkanı varsa çadır alsam daha ekonomik olur benim için.

Şimdiden hayırlı yolculuklar Bafra’yı bilmiyorum ama tam tersi istikamette miliç kamp tesisleri var merkez den iyidir şuanki durumunu faaliyetini bilmiyorum ama bir araştırın pişman olmazsınız

Motosikleti
    Honda CB 125F
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizden sonra ben de Bayram'da İstanbul-Samsun-Artvin-Erzurum-Sivas-İstanbul diye bir güzergah yapsam mı diye düşündüm. İlk gece Samsun'da, 2. gece Artvin'de, 3. gece Sivas'ta kalıp İstanbul'a dönsem nasıl olur diye araştırma yapıyordum. Aşağı yukarı 3000 km yol. Elbette güzergah uzun, vakit kısa, o nedenle şehirlerin tarihi,turistik, meşhur, güzel yerlerinden ziyade sadece yola odaklanacağım. Kalacağım şehirler için airbnb'den tripadvisor'a birçok portalı inceleyeceğim. Kamp imkanı varsa çadır alsam daha ekonomik olur benim için.
    Şimdiden hayırlı yolculuklar.Ben Bafra'da akraba ziyaretindeyken 1 2 günlüğüne eşimle bir kamp alanına kaçmayı düşünüyorum.Araştırdığım kadarıyla Hamsiloz Koyu, Vezirköprü Kanyonu bilindik güzel kamp alanları.Ama ben sanırım Kocadağ yaylasına gidicem.Hem rakım yüksek,hem fazla kalabalık olacağını düşünmüyorum.

Alıntı omerrozn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı yolculuklar Bafra’yı bilmiyorum ama tam tersi istikamette miliç kamp tesisleri var merkez den iyidir şuanki durumunu faaliyetini bilmiyorum ama bir araştırın pişman olmazsınız
    Teşekkürler,araştıracağım.
    tommygun bunu beğendi.

oquz55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Sinop akliman yakınlarında çadır kurmuştuk. Sivrisinekleri saymazsak güzeldi. Kumsal kenarında çam ağaçlarının altına kurunca kimse karışmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

https://www.google.com/maps/@42.0300...4!8i8192?hl=tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)