Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz conta değişimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba yine ben aksilikler peşimi bırakmıyor

Sorum şu daha önceden orjinal olarak conta takımı sipariş vermiştim yani elimde yanlış bilmiyorsam şu resimdeki egsoz contasından var

Fakat egzozu söktüğümde içinden şöyle bir şey çıktı

Yani kafam karıştı

Yeni conta delikte böyle görünüyor yani egzozu yerleştirdiğim zaman bir tarafı açıkta kalacak sanırım

Bu conta doğru conta ise arkadaşlar nasıl takıcam bilgisi olan var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yeni olan hafif ve içi bir çeşit yanmaz malzeme dolgulu olması lazım , muhtemelen ! Eskiside ilk zamanlar aynı idi , yeniyi yuvaya oturt tam fit ise , egzoz somunlarını sık o hale gelecektir.

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim.

Tam fit derken ne demek istediniz anlamadım

Ama şu son resmi büyütüp bakarsanız contayı yerleştirdiğim zaman üstten boşluk kalıyor egsozu oturttuğunu zaman bir taraf ezilecek bir taraf ezilmeyecek anlatabildim umarım anlayamadığım kısım orası

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Conta yanlış, farklı marka/model/model yılına ait. Hiç şüphesiz.

Sanırım motor TVS Apachi 150. Size CG için bir conta vermişler. Bazı 125cc ve 150cc çinlilere uyduğu için "bu ona olur" diye sallamışlar gibi, belki sadece karıştırmışlardır bilemem ama durum bu.

Boşuna uğraşmayın, aslını bulmaya çalışın. Gerekirse yetkili servisten temin edin.

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Conta yanlış, farklı marka/model/model yılına ait. Hiç şüphesiz.

Sanırım motor TVS Apachi 150. Size CG için bir conta vermişler. Bazı 125cc ve 150cc çinlilere uyduğu için "bu ona olur" diye sallamışlar gibi, belki sadece karıştırmışlardır bilemem ama durum bu.

Boşuna uğraşmayın, aslını bulmaya çalışın. Gerekirse yetkili servisten temin edin.
    Anladım hocam bende şüphelendim ama bir kaç siteye baktım ve aradım sitede çıkan resimler de aynı telefon ettiğimde contanın bu olduğu bu modelin farklı contası olmadığını söylediler

Anlam veremedim

Hani yanlıştır olsun doğrusunu alayım ama yok
    Pazartesi artık bi burada bir kaç motorcu gezicem parçayı gösterip inşallah bulurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Yada oraya uyumlu başka bir conta bulsam fark edermi ki tam oturan

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Tam oturan aralığı iyi kapayan bir conta bulursan oda olur.Yeterki egsozun bağlandığı yerden kaçırma yapmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)