Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scoty sürücü hizmeti veren var mi ? Kazandirir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    Arkadaslar cumartesi ve pazar gunu benim t3ch max 250 ile taksiye cikmak istiyorum. Scotty ile. Ama uygulamaya yabanciyim. Beni aydinlatir msiniz?
    Kazandirir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    yakalanırsan motoru 60 gün trafikten men ediyorlar ve 4-5bin civarı cezası var diye biliyorum..

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Kargo işlerinde sıkıntı olmuyor yalnız yolcu taşımada geçmişte ceza yiyenler motoru bağlananlar oldu.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trendyol go ve/veya BBK (bana bi kurye) gibi uygulamalara bakabilirsin, hem habire birini sırtında taşıman gerekmez hem de motorunun bağlanma riski yok.

özellikle trendyolgo'da iyi meblağ elde edenler var, izlemedim ancak youtube'da detaylı videolar var + scooty gibi istediğin zaman istediğin kadar çalışma rahatlığı da var.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Part time olarak koruma paketi almadan bu işleri yapmanızı tavsiye etmem.Kazandırır mı,göreceli olarak belki evet.Ama işin sonunda 5-6 bin ceza ve yazı motorsuz bitirmek var, unutmayın.

Başka işi olmayan,2. ve 3. motosikleti olan veya alabilecek imkanları bulunan,Koruma paketi ücretini ödeyip, olumsuz durumda cezayla uğraşmayacaklar için güzel iş.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Cezası bir yana bu işin birde kazası belası var. Allah korusun bir kaza da ölüm/sakatlık gibi oluşabilecek durum da yolcu veyahut yakınının açacağı davayı da göz önünde bulundurmak gerek.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    250 cc motorla bu trendyol go isleri olur mu ki. Motorum 100km/4l yakiyor da. Ücretleri neye gore veriyorlar hic bir bilgim yok

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    bounty de kullanabilirsin

şirketler denetlemecilere verecekleri paranın daha düşük bir miktarını sana verip denetleme yapmanı istiyor

mesela cocacola şirketi bir markete veya restorana gidip içecek dolabının fotosunu ve kaç tane kola olduğunu falan istiyor ve karşılığında para veriyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)