Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

motorumla dalga geçilmesinden bıktım artık

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklete laf yok bakım derdi yok, sesi yok , doğayı kirletmez,diğer taşıtlara göre kat kat güvenli ,elinde her yere götürürsün, kask takmak zorunluluk değil ama bilinçli bisiklet kullanan kask da kullanır.
    İstanbul'da 2 yıl sakin kalarak bisiklet sürmeyi başarabilen bir arkadaşımızı kaçırıp Hindistan'da bir tapınağa kapattılar. Buda'nın rearkarnesi olduğuna inanıyorlarmış, siz nirvanaya ulaşmışsınız ama bir Buda değilsiniz deyip birkaç test yaptıktan sonra ekonomi sınıfından bir uçakla, 3 kg hindistan usulü otlu peynir eşliğinde geri gönderdiler memlekete.
    espresso ve killingroad bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    50 cc motor görünce ben de bakıyorum ama tatlı göründüğü için, acıdığımdan değil. Bu arada Üsküdar'da ara gaz veren 650f görürsen o kimseye hava atmak için değil, sesine hasta olduğu için veriyor o gazı yanlış anlama. 15 yaşında 50 cc motorun var ne güzel. 25 olunca 1000 lik makinaya binersin takma bu kadar kafaya.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    ben de adanadayım öncelikle bu tür şeyleri tüm trde yaşarsın ama az ama çok. ben de ilk motorum mondialdi herkes dalga geçti arkadaşlarım da dahil,motorlu arabalı farketmez. ciddiye almazdı kimse motoru da beni de. sonra ben o motorla 78k km yaptım dağ tepe bayır aştım tryi kaç kez turladım. şuan burada bazı arkadaşlar motorla uzun yol yaptım diyor adana-niğde gittim geldim falan altlarındaki motorlar touring falan. diyorum ulan onla dedem de yapar yiyosa mondialle yapın :D velhasıl demek istediğim; takılma. sürüşünü geliştir, ilerde millet farzı misal mt07 aldığında sünnetlik çocuk gibi zaptetmeye çalışırken sen her türlü durumu kıvıran bi sürücü olur yoluna devam edersin. adanada o r25 tayfaya ben de kılım. zibil gibi r25 var. özal barajyolu kafelerin önünde. bana da gelip eğğğ cbr500r la r25in son hızı abi bunu alan akılsızdır minvalinde şeyler söylemeye yeltendiler ben ağız paylarını verdim. birine de pozantı virajlarında payını eline verdim. sen sürüşe odaklan motordan aldığın zevke odaklan. vur kır parçala motoru öğren. ilerde hepsine kıçınla gülersin. r25cilerden salça olan varsa onları zaten ciddiye alma devvaaaam

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ne güzel işte.
    Muhattap olmaman gereken insanları şak diye tanıyorsun.

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    En iyi motor sahip olduğundur.

Gülenlerin altında H2 yoksa boş yapmasınlar. Keyifle güvenli sürüşünüze bakınız.
    Hayatımdaki en iyi sürüşü arıyorum. Yarım kask takıp kanayacağınıza, Full face kask takıp terleyin. En iyi motosiklet, sahip olduğunuzdur.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Belli belli, gerçekten hiç aldırmıyorsun.

Bir kere bence söylediklerinin çoğu "sana öyle geliyor". Bana acıyarak bakıyorlar vs'yi kastediyorum. Kapışalım mı diyen adamda da "olur" dersin geçer gider. Boktan olduğunu düşündüğün inanlar için kafanı bu kadar yorma. "Sallamamak" seni onların üzerine çıkarır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslarla toplaniyoruz, herkes masaya son model iphone lari koyuyor,olmadi en yuksek model samsung falan.Benim xiaomi yi gorunce herkes tebessum ediyor sanki,bazen ya bundan memnun musun falan diyolar,erkek adam sayomi kullanir,telefon dedigin nedir ki desem de uzuluyorum aslinda :(

Yapmayin boyle,ezmeyin insanlari allahsizlar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizdeki otomobil, motosiklet, ev traktör vs. fiyatlarının aşırı yüksek olmasının nedenidir aslında bu.

Kimse kimseyi çekemez, komşu doblo alırsa gidip passat almak lazım icap eder.
    İnsana değer yoktur, eşyaya değer vardır.
    İnsana hürmet yoktur, statünüze, bindiğiniz arabaya , motosiklete hürmet vardır.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    En güzel motor senin motorun. Gerisini boşver. Ben goldwingle hayabusayla, GS1250 le gelsem yanına ne fark edicek. Seni istediğin yere götürüyor. Ayağını yerden kesiyor. Emin ol senin yaşında sana imrenen çok fazla insan var. Zamanında Tofaşla geziyorum diye binilir mi o külüstüre diyen arkadaşıma sen güneş altında otobüs beklemeye devam et. ben sigaramı yakıp müziğimi dinleyerek giderim külüstürümle dedim. o günden sonra lafını açmadı daha. elindekinin kıymetini bil. Kimseyi de takma kafana. He de geç. Dalgaya al.
    espresso bunu beğendi.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Sıkıntı stres yapma kardeşim keyfiyle bin gitsin, bende isterim goldwinge binmek hatta birden fazla motorum olsun isterim ama olmuyunca olmuyor keyfine bak,

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)