Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorcu motorcuyu bulur...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazartesi günü (28 / 8) sabah dükkanı açtım ...hafta başı bi dünya iş beni bekliyo çarşıya gittim işleri hallettim geri geliyorum ...yaklaşık 200 m önümde full korumalı 2 motorcu etrafı inceleyerek biryere gidiyor neyse yetiştim ...yanaştım ..Arkadaşlar hoşgeldiniz dedim ...ve nereye gitmek istediklerini sordum ...gitmek istedikleri yeri öğrendim takılın peşime dedim ...İlk kırmızı ışıkta sürücülerden biri ya sen hyosung biniyosun sen BBRR olabilirmisin dedi ...güldüm evet dedim ...Ya dediler bizde senin telefonunu soracaktık ..gerek yok bakın sizi ben buldum dedim ...neyse otele geldik GREEN NATURE otel önüne yanaştık eşyaları alacaz motordan hemen otelin güvenliği geldi motoru burdan çekin dedi ...araba ile gelen arabayı bu noktaya çekip eşyalarını aldıktan sora parka çekerken motora yapılan bu saygısızlığı affetmedik tabiki hemen arkadaşlara ...benim dükkan yakın buyrun gidelim soğuk bişi içelim bu arada size yer bakalım dedim ..geldik dükkana 2 telefonda oteli ayarladık (kişi başı gecelik 45 ytl her şey dahil) neyse tanıştık ...formumuzdan Abzah (murat) ve necdet (necdet)...kafalarına esmiş çıkmışlar tatile önce bodrum sora marmaris yapmışlar ...işte resimler

Abzah (murat)

Necdet (necdet)

[B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper !!!
    abi senin hyosung un üstünde de resimlerini çekseydin hyosung resimlerine eklerdin
    abzah ve necdet e iyi tatiller.
    ==============================
    ==============================

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    hazine bunlar valla...

yarın dönecekleri için murat"ın motorunun eksilen ön fren hidroliğini tamamlamak için honda yetkili servisine gittik

her iki motorun yağları kontrol edildi eksilen ön fren hidroliği tamamlandı...muratın motoru yıkadılar ...ön tekerle gidon arasındaki balans bozukluğu yapıldı ...honda servisi bir arkadaş gibi yakın davrandı ...bu işler karşılığında hiç bir ücret talep edilmedi..Honda marmarise (kıvrak motor) burdan helal olsun diyoruz ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tesadüfün bölesi

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    murat abiyle necdet abi habersiz tatile gitmişler yaw, işe bak
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    ne güzell aynı forumdan çıkan arkadaşlarrr...şansa bak...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    ben marmarise gidersem barış abiyi anında tanırım onun eşi benzeri yok çunkü
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    tam bir flim gibi olmuş vayy.ne tesadüf. güzel resimler eline saglık.

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Anaaaaaa bunlar benim fethiye - Muğla,Dalaman-Antalya,Denizli Yol ayrımında gördüğüm babalar.Bende Dalaman-Muğla yönünde bir müddet devam ettim.Ama onlar oldukça hızlıydılar.Hatta arkadaki abim kafasını sol tarafa yatırıp bana baktı,renkli vizörlü bir kaskı vardı.Eminim onlar sizsiniz.Tüh yaaaa.Sizle tanışma fırsatını kaçırdım.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaaaaa bunlar benim fethiye - Muğla,Dalaman-Antalya,Denizli Yol ayrımında gördüğüm babalar.Bende Dalaman-Muğla yönünde bir müddet devam ettim.Ama onlar oldukça hızlıydılar.Hatta arkadaki abim kafasını sol tarafa yatırıp bana baktı,renkli vizörlü bir kaskı vardı.Eminim onlar sizsiniz.Tüh yaaaa.Sizle tanışma fırsatını kaçırdım.
    al sana bir tasadüf dahaa yaaa bu arkdaşalr baya bir tesadüfe yol açmışşş

bu arada birşey dikkatimi çekti abzah'ın motoru( 600f) in plakasımı yok banamı öyle geldii.... ne yani plakasızmı tatile çıktılarrrr

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    ehueuuh çok güsel bir anı olmuş motor kardeşliği budur işte çok iyi bi örnek abi teşekkürler.. bide sölemeden geçemicem o canavarların yanında bisiklete binen amca çok komik kollarında dövmesi olan

PANDERMOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 800
    İşte dayanışma, işte motorculuk ruhu.

Tebrik ediyorum
    CHOPPER "V" OLMALI

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Olay budur. İşte motorcu dayanışması.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Murat ve Necdet kardeşlerim iyi yapmışınız, ama Barış a denk gelmeniz hakketen büyük tesadüf... Türk filmi gibi...
    Cüneyt Eralp

yok ben onlara denk geldim ...buraya gelen ve kafada kask olan herkese bi merhaba hoşgeldiniz diyom ...burda kimse kask takmaz ...kafada kask varsa belliki misafirdir..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    murat dönüşte görüşelim olm bittin sen

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    bak ya! bende diyorum murat msn de yok nerelede diye baksen ya helal olsun valla gidecekleri yeride biliyorlar iyi tatiller yakışır valla yavaş yavaş gelin iyi eğlenceler sevgiler

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat dönüşte görüşelim olm bittin sen
    hasan satışlarrrrrrr
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    herkese selam en baştan barış (BBRR)arkadaşımıza ve eşine herşey için buradanda çok çok teşekkür etmek istiyorum insan bukadarmı yardım sever olur
    sanki dışarlarda gezerkene kasklı motorcu arıyor.istanbuldan ilk olarak bodruma çıktık ama sadece 2gün dayanabildik oradan marmarise geçtik
    inanılmaz güzelleşmiş oralar birde barış gibi rehber olunca nereye gidiceğini
    bilirsin tabi neyse dün saat 08.40istanbula doğru ayrıldık saat 14.00balıkkesirde yağmura yakalandık susurluğa kadar dayandık muratın kıyafeti fena değildi ama ben kendimi 40dereceye ayarladım spor ayyakabı spor ceket
    pantolon iyidi çünkü muratın sözünü dinleyip tulumun pantolonu giydim murat söz senin sözüne daha çok gidicem artık neyse lafın kısası susurluğa kadar kuru yerim kalmadı oradan outlete girip çoraptan başladım çorap aldım bir deri ceket bir kazak ve bot neyse dedim hem istanbuldan ucuz hemde kurudum hava biraz dinmeye başladı yollarda baya kaza vardı yerde yatan devrilen arabalar lafın kısası sağ sağlam akşam saat 21.00 evdeydik
    arkadaşlar tam 2000km yaptık ama şunu hiç unutmayın koruma tam olsun yağmura dayanıklı yoksa benim gibi alışveriş yaparsınız yada donarsınız herkese saygılar sevgiler

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    ulen necdet ulen murat sizden korkulur yafu..gittiniz bi alem gezdiniz ayrı alem yafu barısı nası buldunuz vallahi bravoo..Barışa ayrıca bravo klasik marmaris bariş misafirperveliği tabii..burda yazılmayacak kimbilir nerelere götürmüştür sizi..
    S&S

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler