Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 yedek parça ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Titanic 150-S
    Merhaba herkese. 2013 model bir RKS Titanic 150 almak istiyorum ve buldum da, kırık dökük bir şey fakat adam edeceğim inşallah.

Sorum şu: Parçaları bu model ile uyumlu başka motosikletler var mı? Bana ikinci el parça desteği yapabilecek kişiler varsa yardımcı olabilir mi? Bayağı bir parça ihtiyacım olacak çünkü.

Motosikletin motorunda bir/birkaç (?) arıza var ve kapalı kutu ne olduğunu bilmiyorum henüz. Sizce alsam içinden çıkabilir miyim? Sahibi önceden piston kısmını değiştiğini falan söyledi ama bilmiyorum ne yapmalı.. Bu konuda da ufkumu açarsanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden, herkese iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Uzak dur. Hatta koşarak uzaklaş Hurdaya dönmüş çin mallarını adam edemezsin

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Değerli kardeşim, geçmişte Rks Titanic 150-S kullanırken motosiklet sepeti diye bir siteden epey bir alışveriş yapmıştım. Reklam olmasın ya da site kurallarına aykırı mıdır bilmediğimden link paylaşmıyorum. O dönem memnun kalmıştım. Siteye tekrar baktım da senin aramakta olduğun ya da arayacağın birçok parça mevcut. Öncelikle lazım olan parçalardan bir maliyet hesabı yapmanı öneririm.

Motosikleti
    RKS Titanic 150-S
    [/COLOR]
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzak dur. Hatta koşarak uzaklaş Hurdaya dönmüş çin mallarını adam edemezsin
    Motoru çok pahalı değil ya, olmadı sıfırdan alırım. Çin malı diye kötülenip durulsa da insanların özellikle artık başlangıç motorlarında paraları japonlara, italyanlara vs. yetmiyor, kar amacıyla deneyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kardeşim, geçmişte Rks Titanic 150-S kullanırken motosiklet sepeti diye bir siteden epey bir alışveriş yapmıştım. Reklam olmasın ya da site kurallarına aykırı mıdır bilmediğimden link paylaşmıyorum. O dönem memnun kalmıştım. Siteye tekrar baktım da senin aramakta olduğun ya da arayacağın birçok parça mevcut. Öncelikle lazım olan parçalardan bir maliyet hesabı yapmanı öneririm.
    Teşekkürler abi. Bildiğim bir siteydi, depo kapağı falan bulmam lazım onlar da satılmıyor orada.. Bakacağım artık..

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı sarpkaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler abi. Bildiğim bir siteydi, depo kapağı falan bulmam lazım onlar da satılmıyor orada.. Bakacağım artık..
    Tek başına depo kapağı bulman imkansız çünkü kontak seti olarak satılıyor.Başka sitelerde fiyatlar nasıldır bilmem ama tommygun'un yazıdığı sitede 550 lira civarlarında.

Birde motor kötü motor değil 150s modeli için konuşuyorum,diğer çinlilere göre parça kalitesi iyi olan plastikleri biraz daha etlice,kütüklerdeki plastikleri biraz daha kaliteli olan bi model.Yanlız benzin şamandırası sorunu vardı sanırsam 3 diş gösteren gösterge bi anda 1 dişe düşüyor diyolardı forumdaki arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler