Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İntercom önersi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Herkese selamlar;
    Arkadaşlar 200-300₺ arası sadece müzik dinlemek için kullanacağım bi’ intercom almayı düşünüyorum. İntercom piyasasını çok da iyi bildiğim söylenemez, eğer bu bütçelere bulamazsın derseniz bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
    İntercom yerine kulaklık önerecek arkadaşlar da mutlaka olacaktır fakat kaskı kafamdan geçirirken bile zorlanıyorum, küpe takıyorum normalde ama kask takerken onu da çıkarıyorum. Bu koşullara uygun kulaklık varsa tabi ki onu da değerlendirmeye açığım.
    Kaskım Nexx sx.100. Kaskın kendi intercom cihazı var fakat epey pahalı geldi bana. Kasktan kaska intercom farkeder mi bilmem ama alacağım intercomun bu kaska uygun olması lazım sanırım.
    Şimdiden herkese teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Türkiye'de o fiyatlara hiçbir şey yok.

AliExpress'te mornystar m6 var o da 380 lira. Vergilerle 450 civarı tutar. Alanlar baya memnun. İleride intercom olarak kullanman gerekirse diğer cihazlara bağlantı problemi de yaşatmıyormuş kolay kolay.

AliExpress'te bile 200 lira civarındaki interkomlar çabuk bozuluyor ve su geçiriyor diye çok şikayetçi olan var. Türkiye'deki 200 liralık maldan hiçbir şey beklememek gerek.

Sadece iyi olarak şu ürün var bu da su geçiriyor kısa bir süre sonra. İçini açıp devreyi su geçirmeyecek bir malzeme ile kaplaman lazım. Şeffaf oje olur, elektronikçilerde spreyler oluyor onlar olur. Plastiğn birleşme yerlerine de içten ince bir akvaryum slikonu sürersen sıkıntı yaşatmaz. Ses kalitesi iyi demişler müzik dinlemek için iş görür.

TRY 125.76 34%OFF | Motosiklet Bluetooth 4.2 kask interkom kablosuz hands-free telefon görüşmesi kiti Stereo anti-parazit interkom müzik çalar
    https://a.aliexpress.com/_mOX7YQD
    Proust 1912 bunu beğendi.

Ben de arayış içindeydim o sırada bimde satılıyordu prozone diye bir marka 500 tl ye taksitle veriyorlardı almıştım memnunum ama 140 dan sonra çok kaliteli bir ses gelmiyor tatmin etti çünkü diğer markalar da efsane fiyatlar var.

Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    1 yıldan fazladır knmaster kn2000 kullanıyorum müzik performansı gayet güzel yüksek hızlarda bile ses kayması yok telefon görüşmeleri de aynı şekilde çok memnunum.
    Günlük 1 saat ortalama ile kullanıyorum şarza ne zaman taktığımı unutuyorum pil kapasitesi de çok iyi.
    Ben knmaster öneririm herhangi bir sorunla karşılaştığınızda en azından karşınızda bir muhattap bulabilirsiniz, çinden alınan intercomlarda böyle bir durum söz konusu değil.
    Dandik birşey alıp 2 kere para vermektense iyi bir ley alıp bir kere para vermek her zaman için daha ekonomiktir bence

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    Arkadaşlar 200-300₺ arası sadece müzik dinlemek için kullanacağım bi’ intercom almayı düşünüyorum. İntercom piyasasını çok da iyi bildiğim söylenemez, eğer bu bütçelere bulamazsın derseniz bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
    İntercom yerine kulaklık önerecek arkadaşlar da mutlaka olacaktır fakat kaskı kafamdan geçirirken bile zorlanıyorum, küpe takıyorum normalde ama kask takerken onu da çıkarıyorum. Bu koşullara uygun kulaklık varsa tabi ki onu da değerlendirmeye açığım.
    Kaskım Nexx sx.100. Kaskın kendi intercom cihazı var fakat epey pahalı geldi bana. Kasktan kaska intercom farkeder mi bilmem ama alacağım intercomun bu kaska uygun olması lazım sanırım.
    Şimdiden herkese teşekkür ederim
    Maalesef, en ucuz intercomlar bile 400-500 TL civarinda. Sadece muzik dediginiz icin; ucuz yollu soyle iki urunu birlikte kullanmaniz isinize yarayabilir. Baska modeller de bulursunuz fikir vermesi acisindan link verdim, ne kullandim ne de yorum yapabilirim.

https://www.aliexpress.com/item/32954721594.html
    +
    https://www.hepsiburada.com/buyfun-k...HBCV0000009L8Z

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    interkomu bilmemde bende de piercing var. Buff/Bandana/Kafa bandı diye geçen ve çeşitli modelleri olan ürünlerle kaskı çok rahat takıp çıkarıyorum. Tavsiye ederim. Takılma veya kulağın içe doğru dönmesini engelliyor.
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    1-2 hafta önce bim de satılmıştı prozone diye bi marka 499 TL idi.
    1-2 arkadaş aldı ondan, gayet memnunlar.

Motosikleti
    Versys650
    Aliexpress den al bence,
    kn2000 modeli bimde satılmıştı aynısını herobiker diye aratırsan bulabilirsin aliexpress de.
    Ben Lexin B4FM modelini kullanıyorum çok memnunum, kn2000 den ses kalitesi daha yüksek ve hoparlörleri daha ince.
    Herşeyin çözüldüğünü sandığın an yanılırsın.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    lexinler iyidir. ben bt42 dedikleri yukarıda linki olan modeli kullanıyorum. 2 gün pakete dayanıyor ama bt kulaklık mantığıyla çalışıyor bir süre sonra da tuşlar gevriyor. mesela müziği değiştiriyim diyosun geri sarıyor durdurayım diyorsun ileri gidiyor vs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler