Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam motosiklet.net üyeleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Aklımda birkaç model var. Sizlerden de yorum bekliyorum. Pek motordan anlamam. Bir heves geldi her şeyi araştırmaya başladım. a2 ehliyete başvurdum. Aklımda birkaç model var sizlerden de detaylı yorum bekliyorum. Motor alırken güvenlik, yedek parça, ustası ve servisi, az yakması benim için çok önemli. Trafikte de 80-100 arası yapabilecek bir motor istiyorum. Zaten çok hız yapacağımı sanmıyorum ama gerektiğinde hızlanabilsin.

Aklımdaki modeller:

Yuki Afşin 250
    Mondial X-treme max 200 i
    Honda Dio 100cc

Bu 3 farklı türdeki motorları biraz anlatırsanız kullanıcıları yazarsa sevinirim. Konuyu gören herkes de yazabilir ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Afşin 250 denedim güzel gidişli ama felaket titreşim var xtreme yola pek gelmiyor dağ taş motoru diyorlar dioyu zaten anlatmaya gerek yok ama sıkıntı şurada bu 3 motorda birbirinden çok farklı klasmanda siz öncelikle hangi tür motar sevdiğinize karar vermelisiniz bence
    ucar98 bunu beğendi.

pek motor kullanmadığım için karar veremiyorum. Bu başlığı açmamdaki sebep deneyenler varsa onlar yorum yaparsa kafamda bir fikir oluşur belki diyedir. Afşin güçlü ve yakışıklı geliyor bana. Xtreme uygun fiyatlı. Dio ise güvenli ve kıvrak geliyor. Aynı zamanda kuryelik yapacak olursam bu motoru da kullanabilirim gibi bir düşüncem var. Ehliyet sınavıyla ilgili de yorum yapabilirsiniz. Sadece kurstan öğrenmem mümkün mü mesela? Ek ders almadan

salih dalkıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Dediğiniz gibi afşin cidden güçlü gps ile 145 gördüm bıraktım belki biraz daha giderdi ama güvenemedim firenlerine bende afşinle aynı kasa 150cc kullanıyorum bence oturuş pozisyonu falan olsun baya rahat yeri geldi soluksuz 70 80 km gittim rahatsız etmedi xtreme şehir içi ve kuryelik için pek uygun değil afşinde aynı şekilde zaten kuryelik yapma niyetin varsa alacağın motor dio o belli gerek honda kalitesi gerek scooter avantajı olsun. Ehliyet sınavı için ise hiç tecrüben yoksa ve gittiğin kurs adını duyurmuş kaliteli bir kurs değilse ekstra ders şart diğer türlü kursun dersleri yeterli olur diye tahmin ediyorum kendi şahsımca
    ucar98 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler