Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VFR800 KULLANICILARI HELLPPP MEEE

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abiler kardeşler vfr 800 aldım 2006 model ancak tamirciye gösterdiğimde egzantrikten ses geliyor bu kronik dedi birde debriyaj göbekmi yapışmış balatamı bitiyor ona bakılması lazım dedi bende ona güvendim aldım ama aracım çiğ yakıyor bu araç zaten fazla yakıyor birde çiğ yakınca 100 tl lik benzinle 130 km gidebiliyorum :D bunun sebebi nedir ocak söndürür bu makina

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı tpcuur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler kardeşler vfr 800 aldım 2006 model ancak tamirciye gösterdiğimde egzantrikten ses geliyor bu kronik dedi birde debriyaj göbekmi yapışmış balatamı bitiyor ona bakılması lazım dedi bende ona güvendim aldım ama aracım çiğ yakıyor bu araç zaten fazla yakıyor birde çiğ yakınca 100 tl lik benzinle 130 km gidebiliyorum :D bunun sebebi nedir ocak söndürür bu makina
    Senkron ayarı yapılması lazım ilk olarak. 2.olarak bujilerini kontrol edip değiştirebilirsin. Ama büyük ihtimalle sorunun senkron ayarından

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    4 silindir motosikletin zaten 10 11 lt yakması normal bende afrika var şehir içinde 6 7 lt yakıyor senin motor da 10 lt
    yakıtta bi sıkıntı yok bence
    diğer sıkıntılara bi baktırsan iyi olur

NORMALDE BAKILDIĞINDA 6 7 LT ŞEHİR İÇİ DENİYOR AMA

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    XJ6 da 4 silindir, VFR de 4 silindir, S1000RR da 4 silindir?
    VFR'nin 12litre ile 130km gitmesi normal değil, canını almaya çalışmıyorsan.

HAYIR ZORLAMIYORUMDA VTEC DAHİ AÇMIYORUM DOLDURARAK GİDİYORUM AMA YOK YANİ 140 KM HIZI GEÇMİYORUM AMA DELİ YAKIYOR

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Sanki başka bir sorun var gibi. Senkron full bozuk olsa bile bu kadar olmaz zor çalışır belki hiç calışmaz anlaşılır. Motorun fotografları var mı kondisyonunu merak ettim.

HOCAM KONDİSYON ÇOK İYİ MAŞŞALLAHI VAR AMA ÇİĞ ATIYOR ANLAMADIM Bİ TÜRLÜ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)