Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shoeni neotec 2 sağlam ve koruyucu mudur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar selamlar. Xmax 250 motorum için başta shoei gt air 2 alacaktım fakat stok yoktu ve acelem vardı. daha sonra aklımın bi köşesinde bulunan neotec 2yi sipariş ettim ve şuan yolda geliyor.sorum şu ki: çene açılır kasklara çok önyargılar olduğunu görüyorum. ve shoei neotec 2'nin ise en iyi çene açılır kask olduğunu yazanlar falan vardı. sonuç olarak bu kask beni iyi bir kask gibi iyi bir şekilde korur mu? yoksa gerçekten o kadar kötü mü? ucuz mallar neyse ama böyle üst segment bi kaskın çene açılır da olsa beni korayacağını düşünüyordum satın alırken. sizce içim rahat olmalı mı? teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Korumanın tanımını yapabilir misin? =)

Ben çene açılır kask almadım, almayı da düşünmüyorum. Ancak bu teknolojiyi kullanacağım diyorsan alabileceğin en iyi kasklardan biri de Shoei olacaktır.

Kask meselesi en nihayetinde kask üreticisine duyduğun güven ile alakalı bir şey, zira kaskların hala doğru düzgün bir değerlendirme sistemi yok. SHARP'ı anlatanlar olacaktır, SHARP da düzgün bir test değil. SNELL'le kavga edip duruyorlar.

En nihayetinde çene açılıra ihtiyacın varsa vardır, Shoei almışsın, devamke.
    FurkanTınmaz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler