Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayalime şahitlik eder misin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı xtrafrozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hevesin kırılmasın da kara sinek gibi
    Kelebek gibi uçup arı gibi sokanlardandır kendisi :D Aşığım kendisine öyle lafla sözle hevesim kırılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı miDgas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeş bence bu konuda yapacağın en iyi hareket anmayı bırakıp harekete geçmektir. Hayatta herşey başarılabilir ama zor ama kolay elde edersin zor olanlar için ise büyük fedekarlıklar gerekir önemli olan bu durumda cesaretlimisin ?
    Türkiye şartlarında iyi sayılabilecek bir kazancım var ancak kendi işim sigorta primi ödemediğim için kredi çıkmıyor. Beklemedeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir motor. Yeni kasaları daha da güzel. Naked motordan anlayan adamların alacağı motor.
    Bununla evleneceğim.. Belki yanınada 390 kuma gelebilir :D Bütçeye göre 790
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Adamın biri para biriktirmiş zam gelmiş yine biriktirmiş yine zam
    Jeansque bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayallerinizi sahip olmak istediginiz seyler uzerine degil, kendinizi 5-10 sene sonra gormek istediginiz yere gore kurun. Cunku hayalinizin surekli ertelendigini gore gore pes etme ihtimaliniz var.

Ama kendinizi gormek istediginiz yere gelmek icin harcadiginiz cabanin karsiliksiz olmasi imkansiz. Mutlaka oraya gelirsiniz.

Sonra hayalleri gerceklestirmek sadece yan getiridir.

Motosikleti
    Superduke
    Bu konuda marjinalim. Birçoğunun olmak için çabaladığı şeyleri elimin tersiyle ittim. Kendi hayallerim için çalışıyorum. Bu yüzdendir bu motosikleti alma hayalim epey bir gecikti.

msandikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 tokmak Tracer
    Çirkin kral - 2 bu motosiklet. Birincisi Ténéré 700. İkisini de çok beğeniyorum. Umarım hayalin mümkün olan en kısa sürede gerçekleşir.
    Ben şahitlik yaparım sevgili @Ros1n2

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    zamanın da hayalini kurdugum bütün motosiklet modellerini imkanım dogrultusun da aldım kullandım sattım. birde hep bir garajım olsun. içinde birkaç motosikletim olsun diye hayal ederdim. şükürki şuan garajım da birkaç motosikletim var. babadan zengin biri değilim. sadece çok çalıştım. ve sürekli hayallerim için ek işler yaptım. yaptıgım ek işlerden gelen geliri değerlendirdim. umarım sende istediğin gibi tez zaman da hayallerine kavuşursun. 3 adet triumph eskitmiş 1 tanesini perte çıkarmıştım zamanın da. 3 silindirin keyfi başkadır. çirkin duruyor diyen arkadaşlara bakma sen, yakından görüp inceleyen herkes kalitesine görünüşüne hasta olur.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı msandikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çirkin kral - 2 bu motosiklet. Birincisi Ténéré 700. İkisini de çok beğeniyorum. Umarım hayalin mümkün olan en kısa sürede gerçekleşir.
    Ben şahitlik yaparım sevgili @Ros1n2
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanın da hayalini kurdugum bütün motosiklet modellerini imkanım dogrultusun da aldım kullandım sattım. birde hep bir garajım olsun. içinde birkaç motosikletim olsun diye hayal ederdim. şükürki şuan garajım da birkaç motosikletim var. babadan zengin biri değilim. sadece çok çalıştım. ve sürekli hayallerim için ek işler yaptım. yaptıgım ek işlerden gelen geliri değerlendirdim. umarım sende istediğin gibi tez zaman da hayallerine kavuşursun. 3 adet triumph eskitmiş 1 tanesini perte çıkarmıştım zamanın da. 3 silindirin keyfi başkadır. çirkin duruyor diyen arkadaşlara bakma sen, yakından görüp inceleyen herkes kalitesine görünüşüne hasta olur.
    Bende orta-hafif siklet birçok japon model alıp kullanma fırsatım oldu. Bu motosikletin bende uyandırdığı hissettirdiği bambaşka :D İnşallah bu sezon olmadı önümüzdeki sezona vuslat olur
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    benimde ara sıra malum siteye girip aklımı kurcalayan bir motordur kendileri, inşallah alırsın bir gün tanışma şansımız olur.
    Ros1n2 ve Ros1n2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Superduke
    [/COLOR]Motopark Tv'nin incelemesinden sonra bir kez daha soluğu burada aldım :D Vuslat ne zamana bilmiyorum allah kazancımızı arttırsın inşallah. Yol daha çok uzun

Motosikleti
    MT-09 SP
    Benim de gönlümdeki motosiklet ama mantığımı dinleyerek gidip MT-09 SP aldım.
    Piyasası, yaygın servis ağı ve bayi imkanı olmayan bir motosiklete 130-140 bin civarı para bağlamak istemedim. Ara sıra sahibindeni açarım ve yazın başından beri ilanda duran motosikletlere bakarak nispeten haklı oluşumun verdiği rahatlamayla kendimi avuturum ama hep aklımın bir köşesinde bu motor var.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de gönlümdeki motosiklet ama mantığımı dinleyerek gidip MT-09 SP aldım.
    Piyasası, yaygın servis ağı ve bayi imkanı olmayan bir motosiklete 130-140 bin civarı para bağlamak istemedim. Ara sıra sahibindeni açarım ve yazın başından beri ilanda duran motosikletlere bakarak nispeten haklı oluşumun verdiği rahatlamayla kendimi avuturum ama hep aklımın bir köşesinde bu motor var.
    Siz sevdiğiniz kızı değil parası olan zengin kızını tercih etmişsiniz diyelim :D Ben sevdiğimi almaya kararlıyım

Motosikleti
    Superduke
    Yine seni andım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine seni andım.

Yav bu tıpsizin neyine asik oldun.Tipe bak yav,ktm bile bu kadar cirkin bisey tasarlamadi

Gel sana crf250 rally alalim.her yola gelir uzmez seni.
    Kerem34_ bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...ISqIQ&usqp=CAU

Yav bu tıpsizin neyine asik oldun.Tipe bak yav,ktm bile bu kadar cirkin bisey tasarlamadi

Kafa harici şekilli makina..

Cyan ve espresso bunu beğendiler.

Deftere daha fazla zam gelmeden git 5 10 ton al daha çok yazacaksın

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...ISqIQ&usqp=CAU

Yok kesmez onlar beni :D Bana hardcore asfalt lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı ahmetkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deftere daha fazla zam gelmeden git 5 10 ton al daha çok yazacaksın
    😅 Formda mesaj sınırlaması yoksa epey bir idare eder gibi :D

Motosikleti
    Superduke
    Yine seni andım kereta. Ben sana yaklaştıkça sen benden uzaklaşıyorsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine seni andım kereta. Ben sana yaklaştıkça sen benden uzaklaşıyorsun
    Sana bir kupon yapalim mi ? Baska turlu zor cunku
    Kerem34_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Hayırlısı olsun ama tl biriktirerek zor kavuşursunuz birbirinize.bende 765 çıktığından beri bayılıyorum.harika bir motor en son korlas testinde sürdüm ilk kez,hayran kalmam normalmiş.ama şu anki fiyatı tamamen fiyasko.mayıstan 119 olan fiyat şu an 145 oldu.bu motorda ek vergi yok yani yüzde 20 tabi değil.iş almaya gelince caydım mt09 da karar kıldım.eğer 15k civari uygun olaydı şu an bu motoru bekliyordum.allah herkesin gönlüne göre versin senin gönlündeki gayet güzel

Motosikleti
    domicik 400 ug
    mesajları okuyamadım ancak öğrenci falan olduğunuzu varsayarsak ve hedefiniz nedir bilmiyorum nasıl almayı düşünüyorsunuz bilmiyorum ama şöyle bir gerçek var. bir insan gerçekten zengin olmak ister ise olur bu bu kadar basit. buna göre adımlar atar ekonomik alanda istediğinizi iyi bulup ona yoğunlaşır iseniz elbet alacaksınızdır zaten şüphem yok.

benim net olarak hayalim şu anlık belli değil ancak şu kesinlikle olacak.
    güzel ve gayet güçlü bir enduro.
    yanına da şehir içine güzel bir scooter.
    hedefim bunlar ama modeller hakkında daha düşünmedim. şimdilik asıl hedef tahminen 2022 bitmeden hadi ayı da tahmin edelim okul haziranda bitecek. ticaret de şu an tam istediğim gibi gidiyor. daha da asılmamla birlikte 2022 eylül aylarına doğru 2. bir 250 cc motorumu alıcam diye düşünüyorum. ha tabi daha önce olursa tadından yenmez veya düşündüğümden daha hızlı ilerlerim 500lük alırım o biraz da şans ama şuna eminim 2. alacağım motor uzun süreli olmayacaktır.

kısaca lafta istemekle kalmayıp bir plan yapıp onun üzerine hayal inşa etmek en mantıklısı. ki öyle olduğunu umuyorum.
    satoyama bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)