Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayalime şahitlik eder misin?

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Hayırlısı olsun epey uzun zaman geçmiş. 2019 daki fiyatı ile şu an sanırım x2 olmuştur.. bu arada motosiklet maziniz nedir şu an neye binmektesiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Dünyanın başka yerlerinde herhangi bir değeri olmayan sıradan bir iki tekerli aracın, ülkemizde ki bir insanın en büyük hayali olması... Epey üzücü bir durum.
    xtrafrozen ve mattiadestro bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    vazgec bu sevdadan yıpranırsın hayatımda gördüğüm nadir ucube motorlardan birisi severek ısteyerek nasıl kullanılırkı bu ıyyy

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    12.500 $ - 15.000 $ arası değişen bir hayalin var, umarım bir gün şartlar farklı olur da sahip olabilirsin.

https://www.triumphmotorcycles.com/m...reet-triple/rs

https://fasterwheeler.com/eu/bikes/t...-triple-rs-204

https://www.theparking-motorcycle.eu...s/B2CGPFP.html
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bir kupon yapalim mi ? Baska turlu zor cunku
    Nasıl bir kupon :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:53 ----------

Alıntı yapmadan genel bir cevap vermek istiyorum. Burası motosiklet kullanıcılarının kullanım alanında olan bir site dolayısıyla bir motosiklet kullanıcısı olarak beni en iyi sizler anlayacaksınızdır. Elbetteki hayattaki tek beklentim ve dileğim sadece bir motosiklet değil her insan gibi benimde arzuladığım pek çok şey var ve bu motosiklet beni mutlu edeceğine inandığım şeyler sadece bir tanesi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:05 ----------

Bu motosikleti alabilme sürecinin bu kadar uzamasının sebebi ise bir başka hayalim olan mesleğimdeki hedefimi henüz gerçekleştirememiş olmam. Hayaller, hedefler hepsi birbirine bağlı :D İlki gerçekleşirse diğer hepsi saman alevi gibi gerçekleşmek üzere kurulu ve planlı. İlginize teşekkür ederim
    espresso bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Daha iyileri senin olur inşallah ama unutma ki neyi çok fazla istersen o şey senden uzaklasır

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bence insanın çok beğendiği hatta aşık olduğu motora sahip olması çok güzel bir duygu. Ben bu konulara biraz duygu açısından bakıyorum, hayat her zaman f/p gibi "bulgur pilavı" mantığıyla yaşanmamalı. Yeminlen sıkıldım etrafta Kızılay dağıtmış gibi Bajaj Pulsar, Honda Nc 750X, Yamaha R25, Yamaha Xmax görmekten.

Siz mesela Street Triple hastasısınızdır, bir başkası Moto Guzzi'ye bayılır, bir diğerinin rüyalarını Royal Enfield süsler. Motosiklet, kısıtlı tecrübemle bence başka birşey, araba mantığıyla alınmamalı. Geçen sabah evin penceresinden baktım sokakta 12-13 araba vardı hepsi de beyaz renkliydi. Şirket arabası sürmüyorsan beyaz renk araba mı alınır? Buarada bir arkadaşımın Street Triple Rs motorunu çok kısa bir süre yalandan sürdüm, hakikaten çok hoşuma gitmişti.
    berk_cglr, espresso, YasinC ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence insanın çok beğendiği hatta aşık olduğu motora sahip olması çok güzel bir duygu. Ben bu konulara biraz duygu açısından bakıyorum, hayat her zaman f/p gibi "bulgur pilavı" mantığıyla yaşanmamalı. Yeminlen sıkıldım etrafta Kızılay dağıtmış gibi Bajaj Pulsar, Honda Nc 750X, Yamaha R25, Yamaha Xmax görmekten.

Siz mesela Street Triple hastasısınızdır, bir başkası Moto Guzzi'ye bayılır, bir diğerinin rüyalarını Royal Enfield süsler. Motosiklet, kısıtlı tecrübemle bence başka birşey, araba mantığıyla alınmamalı. Geçen sabah evin penceresinden baktım sokakta 12-13 araba vardı hepsi de beyaz renkliydi. Şirket arabası sürmüyorsan beyaz renk araba mı alınır? Buarada bir arkadaşımın Street Triple Rs motorunu çok kısa bir süre yalandan sürdüm, hakikaten çok hoşuma gitmişti.
    Gönül ister ki speed triple'mızın yanına bi royal enfield çekelim. Parça ihtiyacı olunca da parası neyse verelim gelsin.

Ama benjamin franklin buna izin vermiyor tommy reis. Alım maliyeti anlamımda değil işletme ve ikinci el maliyeti anlamında.
    xtrafrozen ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönül ister ki speed triple'mızın yanına bi royal enfield çekelim. Parça ihtiyacı olunca da parası neyse verelim gelsin.

Ama benjamin franklin buna izin vermiyor tommy reis. Alım maliyeti anlamımda değil işletme ve ikinci el maliyeti anlamında.
    Parça ihtiyacı nedir değerli arkadaşım? Hepimiz her hafta kaza yapıp motoru baştan mı toparlıyoruz? Hayır. Zaten sarf malzemeleri universal olarak bulunuyor. Biraz yurtdışı alışveriş yapmayı bildiğimizde tüm kapılar açılıyor. Yedek parçasını bulmanın imkansıza yakın olduğu 13 senelik Kawasaki motorumun oksijen sensöründen, yağ tapasını, sağ pandizottan bilmem ne o-ringini yurtdışından 2 haftada getirtiyorum. Gümrük vergisi, evet sıkıntılı. Karenaja ihtiyacım olsa bütçem dar olsa ver siparişi Çin'den. Bakım da biraz bu işleri araştırınca çok uyguna gelebiliyor. Ben mesela yağdı, filtreydi, oydu buydu kendim alıp ustama götürürüm, daha uyguna geliyor bana. Benim motor bir de hem eski, hem yüksek km.li, hem de içinden geçilmiş, yağ püskürtüyor yere. Püskürtmek derken gurcanozturk, Cyan, Ezio41, Gökhan Aygün, Kerem34, Espresso anlatsın her mola sonrası yerdeki yağ miktarından benim motordaki yağ eksiltme tutarını tahmin etmeye çalıştık Ekonomik açıdan zarar etmek de öyle çok korkulacak birşey değil, 100-150.000 TL.ye aldığın motorda satarken 5-10.000 TL zarar etsen çok da mühim olmamalı.
    espresso, Voltaren ve ShipShaq bunu beğendiler.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Parça ihtiyacı nedir değerli arkadaşım? Hepimiz her hafta kaza yapıp motoru baştan mı toparlıyoruz? Hayır. Zaten sarf malzemeleri universal olarak bulunuyor. Biraz yurtdışı alışveriş yapmayı bildiğimizde tüm kapılar açılıyor. Yedek parçasını bulmanın imkansıza yakın olduğu 13 senelik Kawasaki motorumun oksijen sensöründen, yağ tapasını, sağ pandizottan bilmem ne o-ringini yurtdışından 2 haftada getirtiyorum. Gümrük vergisi, evet sıkıntılı. Karenaja ihtiyacım olsa bütçem dar olsa ver siparişi Çin'den. Bakım da biraz bu işleri araştırınca çok uyguna gelebiliyor. Ben mesela yağdı, filtreydi, oydu buydu kendim alıp ustama götürürüm, daha uyguna geliyor bana. Benim motor bir de hem eski, hem yüksek km.li, hem de içinden geçilmiş, yağ püskürtüyor yere. Püskürtmek derken gurcanozturk, Cyan, Ezio41, Gökhan Aygün, Kerem34, Espresso anlatsın her mola sonrası yerdeki yağ miktarından benim motordaki yağ eksiltme tutarını tahmin etmeye çalıştık Ekonomik açıdan zarar etmek de öyle çok korkulacak birşey değil, 100-150.000 TL.ye aldığın motorda satarken 5-10.000 TL zarar etsen çok da mühim olmamalı.
    Abi ben de bunu anlamıyorum. Triumph alırken adamlar habire bana onu diyor. "Parça sıkıntısı çekersin." Ya ne parçası? Sanki ben stunt yapıyorum, bir kaldırımdan diğer kaldırıma atlamaya çalışıyorum motorla beraber. Zamanında değişeceksin yağını suyunu, zincirini ihmal etmeyeceksin. Ömürlük aletler zaten. Öyle çok spesifik bir şey olunca da dediğin gibi yurtdışından siparişini ver en fazla 2 haftaya gelir.

Bu ülkede böyle provokatif konuşa konuşa motosiklet yelpazesi iyice daraldı. Caanım motorları ülkede göremez olduk. Sarı siteye giriyosun Honda, Yamaha'dan başka motosiklet yok.
    tommygun, espresso ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben de bunu anlamıyorum. Triumph alırken adamlar habire bana onu diyor. "Parça sıkıntısı çekersin." Ya ne parçası? Sanki ben stunt yapıyorum, bir kaldırımdan diğer kaldırıma atlamaya çalışıyorum motorla beraber. Zamanında değişeceksin yağını suyunu, zincirini ihmal etmeyeceksin. Ömürlük aletler zaten. Öyle çok spesifik bir şey olunca da dediğin gibi yurtdışından siparişini ver en fazla 2 haftaya gelir.

Bu ülkede böyle provokatif konuşa konuşa motosiklet yelpazesi iyice daraldı. Caanım motorları ülkede göremez olduk. Sarı siteye giriyosun Honda, Yamaha'dan başka motosiklet yok.
    İnsanımız araştırmıyor maalesef, yetkili servise en skik yağ+filtre değişimi için 2000 TL ödediğinde, sarı yelek giydiğinde kendini dokunulmaz sanıyor. Ben hep kitapçıktan yürüyorum, eski motorum Sym Wolf'te şanzıman yağını değiştirmediği için ustayı dövüyordum az kalsın meğer scooter ile naked için aynı kitapçığı basmışlar, bizim motorda ayrı şanzıman yağı diye birşey yokmuş. Usta da makara yapmıştı benimle it.
    ShipShaq ve espresso bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayni seyler ulkedeki diger mallar icin de gecerli.

Otomobil - Alman'dan sasmiycan, Toyota derim, Honda bambaska vs.
    TV - Samsung alcan haci, samsung veriyor zaten paneli digerlerine.
    Telefon - iPhone bu isin son noktasi
    Beyaz Esya - Bosch baba, zaten Siemens-Bosch ayni fabrikanin mali.

Ulke olarak farkliliklara tahammulumuz yok, istiyoruz ki herkes ayni dusunsun, ayni giyinsin, ayni gorunsun, ayni futbol takimini tutsun. Biri partisini over, biri arabasini, biri motosikletini, biri telefonunu. Herkes begendigi kullandigi seyi urunu/araci oneriyor, daha gormedim kullandigi biseyin kotu yanlarini soyleyebilenini. Kotu de la, kotu, param yoktu bunu aldim ama kullaniyorum de. Aha az once gordum abinin biri 502X ovuyor da ovuyor, sanirsin bir Triumph/BMW kalitesinde. De ki birader 80bin TL'ye GS alamadik, bunu aldik, titriyor filan ama kullanicaz iste de.

Ulkede farkli marka urun egzotik sayiliyor, farkli tasarim aliyorsun, "o kadar para etmez o diyor daha kicindaki donu annesi/karisi alan adam", sen sanki donunun fiyatini biliyorsun da.
    Cyan, ShipShaq ve espresso bunu beğendiler.

yav hepiniz parça muhabbetine takılmışsınız da ben Royal Enfield takip ediyorum bir tane. classic 500 modeli. ilan no da vereyim hatta 878773442
    bu galeri aylardır satamadı motoru. ilan tarihine takılmayın sürekli yenileniyor. ilan no'dan anlayabilirsiniz ilan eskiliğini az çok. fiyatı uygun ve nispeten şekil yapılabilir retro havası olduğundan bakıyorum buna.

bi de 579060697 bu ilan var. şarap gibi yıllanmış ilandır kendisi. numaranın küçüklüğünden anlarsınız. gürül gürül sesi acayip ilgimi çekiyor bunun da.

şimdi kim bu kadar para bağladığı motoru satabilmek için bu kadar uğraşır. parça sıkıntısı diyorum çünkü 4 teker değil iki tekerdeyiz. düşmek o kadar da zor değil bilirsiniz. düşünce depo sinyal gidon elcik ayna v.s ihtiyacı bir anda beliriverir. çok zor değil yani bu ihtiyaçların olması. e çıkmasını ya da "satışı az olduğu için" yan sanayisini bulamayacağınızdan dolayı servisin eline düşersiniz. e servisin eline düşünce de çok enteresan şeyler yaşabilirsiniz. yurtdışından sipariş etseniz dolar 12 lira + vergiler ve beklenecek zaman.
    bi de değer kaybı olayı var tabi. dolayısıyla böyle bir ekonomide bu motorları kullanıp idare etmek her babayiğidin harcı olmuyor ne yazık ki.

gidip 20 yıllık piyasası çok olmayan rover, cherry marka arabayı alıp idare edebilirsiniz mesela. arabadır neticede sanayide az çok ustasını, ortak parçasını bulabilirsin ama motosiklet gibi lastiği patladığında bile yama yapması ayrı bir olay olan cihazda o kadar egzotik markaların bir elin parmaklarının sayısını geçmeyecek kadar piyasada bulunan modelini idare edebilmek için gerçekten cebinin dolu olması gerekiyor. dürüst olalım. eğer böyle olmasaydı şu an altımızdaki motorlar bilinen markaların bilinen modelleri olmazdı değil mi?
    aynı stationwagon arabaların çok övülüp, TR'de sedan satışlarının yanında neredeyse hiç satılamaması gibi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    yav hepiniz parça muhabbetine takılmışsınız da ben Royal Enfield takip ediyorum bir tane. classic 500 modeli. ilan no da vereyim hatta 878773442
    bu galeri aylardır satamadı motoru. ilan tarihine takılmayın sürekli yenileniyor. ilan no'dan anlayabilirsiniz ilan eskiliğini az çok. fiyatı uygun ve nispeten şekil yapılabilir retro havası olduğundan bakıyorum buna.

bi de 579060697 bu ilan var. şarap gibi yıllanmış ilandır kendisi. numaranın küçüklüğünden anlarsınız. gürül gürül sesi acayip ilgimi çekiyor bunun da.

şimdi kim bu kadar para bağladığı motoru satabilmek için bu kadar uğraşır. parça sıkıntısı diyorum çünkü 4 teker değil iki tekerdeyiz. düşmek o kadar da zor değil bilirsiniz. düşünce depo sinyal gidon elcik ayna v.s ihtiyacı bir anda beliriverir. çok zor değil yani bu ihtiyaçların olması. bi de değer kaybı olayı var. dolayısıyla böyle bir ekonomide bu motorları kullanıp idare etmek her babayiğidin harcı olmuyor ne yazık ki.

gidip 20 yıllık piyasası çok olmayan rover, cherry marka arabayı alıp idare edebilirsiniz mesela. arabadır neticede sanayide az çok ustasını, ortak parçasını bulabilirsin ama motosiklet gibi lastiği patladığında bile yama yapması ayrı bir olay olan cihazda o kadar egzotik markaların bir elin parmaklarının sayısını geçmeyecek kadar piyasada bulunan modelini idare edebilmek için gerçekten cebinin dolu olması gerekiyor. dürüst olalım. eğer böyle olmasaydı şu an altımızdaki motorlar bilinen markaların bilinen modelleri olmazdı değil mi?
    aynı stationwagon arabaların çok övülüp, sedan satışlarının yanında neredeyse hiç satılamaması gibi.
    Değerli arkadaşım, al-satçı değil biniciysen 40 yılın başı motoru devirip depoyu ezersen 600 TL.ye en fazla göçüğü çektirip boyatırsın. Tramer'e işlenmeyeceği için kimse de anlamaz. Bence evet, devir zor ama herşeyi de biraz abartıyoruz. 20 yıllık piyasası olmayan motorun da emin ol bir alıcısı var. Anneannem 87 yaşında ve 1991 model bir Renault Broadway'i hala kullanıyor. Her hafta birileri kart bırakıp "annem arabanı bana sat" diye kart bırakıyor.
    -ZERO- ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT25 2016

şimdi kim bu kadar para bağladığı motoru satabilmek için bu kadar uğraşır. parça sıkıntısı diyorum çünkü 4 teker değil iki tekerdeyiz. düşmek o kadar da zor değil bilirsiniz. düşünce depo sinyal gidon elcik ayna v.s ihtiyacı bir anda beliriverir. çok zor değil yani bu ihtiyaçların olması. e çıkmasını ya da "satışı az olduğu için" yan sanayisini bulamayacağınızdan dolayı servisin eline düşersiniz. e servisin eline düşünce de çok enteresan şeyler yaşabilirsiniz. yurtdışından sipariş etseniz dolar 12 lira + vergiler ve beklenecek zaman.
    bi de değer kaybı olayı var tabi. dolayısıyla böyle bir ekonomide bu motorları kullanıp idare etmek her babayiğidin harcı olmuyor ne yazık ki.

aynı stationwagon arabaların çok övülüp, TR'de sedan satışlarının yanında neredeyse hiç satılamaması gibi.
    numaralarını verdiğin ilanların fiyatları çok yukarıda bence. triumph'un eyvallah km düşük, arrow eksoz var ama 100 bine çok iyi alternatifler var. royal de aynı şekilde. zaten niş bir cihaz, 50 civarına koysa bence satılır.

konu sahibi arkadaşa da en yakın zamanda hayaliyle kavuşmasını diliyorum. street triple takip ettiğim ama standart piyasa kafasından dolayı çok yaklaşmadığım bir motordu. mt07 bakıyordum, klasik. sonra triple satan bir arkadaşa takas önerince işler ciddiye bindi aldım henüz 1000 km oldu ama çok çok güzel alet. ilk büyük cc motorum olduğu için çok objektif davranamıyorum. sesi... 4000'den sonra hırlaması, 8-9 binden sonra kudurması. frenleri... otobüsün altına gireceğim yerde sadece aynayı vurarak kurtarmam. inince nissin kaliperleri öpesim geldi :D 200'e kadar her devirde torku. benimkinde biraz tas sesi var, o bile hoş :D garip bir makina. karakterli falan diyorlar ya anladım sonunda. r25, cb250 bindim, 0 sorun çıkardılar, eğlendirdiler ama çok sıradandılar sanki. bu canlı gibi.

çok boş yaptım ya.

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    numaralarını verdiğin ilanların fiyatları çok yukarıda bence. triumph'un eyvallah km düşük, arrow eksoz var ama 100 bine çok iyi alternatifler var. royal de aynı şekilde. zaten niş bir cihaz, 50 civarına koysa bence satılır.

konu sahibi arkadaşa da en yakın zamanda hayaliyle kavuşmasını diliyorum. street triple takip ettiğim ama standart piyasa kafasından dolayı çok yaklaşmadığım bir motordu. mt07 bakıyordum, klasik. sonra triple satan bir arkadaşa takas önerince işler ciddiye bindi aldım henüz 1000 km oldu ama çok çok güzel alet. ilk büyük cc motorum olduğu için çok objektif davranamıyorum. sesi... 4000'den sonra hırlaması, 8-9 binden sonra kudurması. frenleri... otobüsün altına gireceğim yerde sadece aynayı vurarak kurtarmam. inince nissin kaliperleri öpesim geldi :D 200'e kadar her devirde torku. benimkinde biraz tas sesi var, o bile hoş :D garip bir makina. karakterli falan diyorlar ya anladım sonunda. r25, cb250 bindim, 0 sorun çıkardılar, eğlendirdiler ama çok sıradandılar sanki. bu canlı gibi.

çok boş yaptım ya.
    2021 model son kasa street triple rs tam parasının motoru (kasım 2021 için ) malzeme olarak fabrika allah ne verdiyse paketi yapmış bize. frenler, süspansiyonlar, modlar, yeni tasarım led ön far, kaydırmalı debriyaj, quickshifter, supercorsa lastik falan. yağdırmışlar resmen. dışardan almaya kalksan rahat bi 50 bin lirası vardır zaten ön arka süspansiyon ve bremboların. harbi cb650r alacak paraya triple yapıştırırdım bir tane. ne viraj yapılır be. virajda yat babam yat bi sağa bi sola.

garip olan şey 16000km'de bir bakımının olması. muhteşem gerçekten.

Motosikleti
    MT25 2016
    2021 model son kasa street triple rs tam parasının motoru (kasım 2021 için ) malzeme olarak fabrika allah ne verdiyse paketi yapmış bize. frenler, süspansiyonlar, modlar, yeni tasarım led ön far, kaydırmalı debriyaj, quickshifter, supercorsa lastik falan. yağdırmışlar resmen. dışardan almaya kalksan rahat bi 50 bin lirası vardır zaten ön arka süspansiyon ve bremboların. harbi cb650r alacak paraya triple yapıştırırdım bir tane. ne viraj yapılır be. virajda yat babam yat bi sağa bi sola.

garip olan şey 16000km'de bir bakımının olması. muhteşem gerçekten.
    yeni kasasına binmedim ama dediğin gibi dolu dolu bir motor. aynı paraya boş mt09 alabiliyorsun. lastik maliyetin yok, her türlü donanım var, marka premium... bakım aralıkları dediğin gibi uzun ve ducati falan gibi kayışla falan uğraşmıyorsun. sübap ayarına biraz daha sık baktırıyorsun sadece.

Alıntı mattiadestro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasasına binmedim ama dediğin gibi dolu dolu bir motor. aynı paraya boş mt09 alabiliyorsun. lastik maliyetin yok, her türlü donanım var, marka premium... bakım aralıkları dediğin gibi uzun ve ducati falan gibi kayışla falan uğraşmıyorsun. sübap ayarına biraz daha sık baktırıyorsun sadece.
    Kesinlikle öyle fakat dolar 13 lirayken rs paket triple'ı bize 150 bine yedirmezler artık

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Triumph kullanmak isteyen kişi farklı olmak istiyor olabilir. Tek motivasyonu bile bu olabilir. Bu ülkede alım gücü her gecen gun dusuyor. Haliyle insanlar da artık yıllardır alıskanlık haline gelmiş bu durtuyle, araclarını kolay satabilmek istiyor. Parçası vs kısmı işin goygoyu bana göre. Parçasını sana ben bulacagım al sen bu motoru deyin o adama..cevabı su olacaktır : " Ama 2. eli yok"

Bu ulkede Mercedes, BMW gibi premium araçlar peynir ekmek gibi satılıyor alıcısına , dogru mu ? Ama işte motosiklette durum böyle degil maalesef. Scooter ve Commuter grubunu çıkın, kaç adet motosiklet satılıyor bayilerde ?

Yani dedeye sahip cıkalım ama yangının sebebi muma da giydirmeyelim cok fazla
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS

Benim motorum xmax ama işe gidip gelmek için almıştım hem de kullanımı bu amaca göre çok rahat bir motordu. Ben de isterdim hafta içi xmax ile ile gidip geleyim de haftasonu deri ceketi üzerime giyip scrambler motorumla keyfine gezeyim.

Arabam da beyaz. Geçen ay arabayı değiştirince ikinci el fiyatı da bütçeme uygun bulabildiğim bizim eski külüstürle takas yapabileceğim bu beyaz arabayı buldum, sıfır alacak olsam kırmızı alırdım mesela.

Bunlar hep fakirlikten.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)