Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsatımı Kaybettim :salut:

Motovento
    REKLAM ALANI
    kiss_of_death_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondialcıyız sonuna kadar - RS 151
    Arkadaşlar Merahaba,

Dun akşam Güngoren Stadının 500 m ilerisinde ruhsatımı kaybettiğimi fark ettim.

Evden Çıktım Shell benzin istansyona doğru giderken bi baktım ruhsat yok.Otopark a gidiyordum motoru park edecektim.Sanırım yolda giderken ruhsat düştü.Bugünden beri uğraşıyorum belki çöpcüler falan bulur gungoren emniyet müdürlüğüne bırakır diye bir umutla bugün gidecem yeniden diye.

İnşallah bulunur yoksa yeni ruhsat için bir dünya uğraşırız.
    --->>>Alemin Kralı Şampiyon Fener<<<---

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bu konuda ne yapmamızı istiyosun hepberaber güngören çöplüğünümü karıştıralım geçmiş olsun...

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    geçmiş olsun arkadaşım.
    eğer bulamazsan ve yeniden ruhsat çıkartmak durumunda kalırsan, yol gösterici olması için, uygulanan prosedürleri buraya yazmanı rica edeceğim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer ruhsatını bulamazsan ilk yapacağın iş mahalli polis karakoluna tutanak tutturmak olsun.Onlar tutmak istemeseler bile,kendilerini kibarca ikna etmeye çalış ve tutanağını al.

evet arkadaşa eklemek istiyorum nezaman gidersen az önce kaybettim de dün veya iki gün önce dersen sorun çıkartırlar

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    geçmiş olsun arkadaşım bulunacağını zannetmiyorum ama inşallah bulunur...

Motosikleti
    Arkadaşlar Ruhsat çıkartmak tam olarak işkence...
    Çünkü Gungoren emniyet mudurluğune gittim.İfade verip ruhsatı kaybettiğime dair belge istedim vermediler.Ruhsatın verildiği Beşiktaş Emniyet Müdürlüğüne gittim.2 tane belge aldım doldurdum sonra kemerburgaz a araç muayenesine gittim.Aracı muayene etmeleri için ruhsatı kaybettiğime dair belge istediler eee yok dedik vermediler ilgilenen de yok.Bende gitti jandarma trafiğe.Sağolsunlar onlardan alabildim belgeyi.Muayene işlemi bitti harç yatıracam benden bu kez temiz kağıdı istediler fesubhanallahhhhh.Şimdi maliyeden aldım temiz kağıdını yarın kemerburgaza harç parası yatırmaya tam tamına 51 ytl.

Bu arada gazeteye kayıp ilanıda verdik.Uğraşıyoruz arkadaşlar.Siz siz olun kaybetmeyin ruhsatınızı.Bi şekilde kaybettik bizde.Hayırlısı....

Allah c.c. sonumuzu hayretsin....

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    geçmiş olsun kardeş bundan sonra daha dikkatli olalım bari çok zahmetli bir işmiş
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

arkadaşlar üç kuruş fazla verip muameleciye verirseniz uğraşmanıza gerek kalmaz bir günde ruhsatınız hazır

kerem-merter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selçuk kardeşim seninle o geceyi beraber yaşadıgımız için inan bende çok üzgünüm,,,Allah kolaylık versin bir daha yaşanmaması dilegi ile ..

Motosikleti
    Alıntı kerem-merter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selçuk kardeşim seninle o geceyi beraber yaşadıgımız için inan bende çok üzgünüm,,,Allah kolaylık versin bir daha yaşanmaması dilegi ile ..
    Akşam akşamda canını sıktık abi senın
    Beraber baya bi uğraştık ruhsatı bulmak için ama nafile bulamadık. Neyseki butun evrakları tamamlayıp beşiktaş emniyet mudurluğune teslim ettim.Pazartesi ruhsatımı alıyorum.

Arkadaşlar uğraşması bi dert para vermesi ikinci bi dert 120 ytl hava uçtu buhar oldu.Sağlık olsun.

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    geçmiş olsun yapabileceğimiz bişi varsa hiç çekinme biz bir aileyiz
    [COLOR="Red"][/COLOR]Hatalı sollama yapma ailene acı haber yollama.
    Hatalıysam orhan babayı ara.!
    Hatasız kul olmaz.!

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı kiss_of_death_28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ruhsat çıkartmak tam olarak işkence...
    Çünkü Gungoren emniyet mudurluğune gittim.İfade verip ruhsatı kaybettiğime dair belge istedim vermediler.Ruhsatın verildiği Beşiktaş Emniyet Müdürlüğüne gittim.2 tane belge aldım doldurdum sonra kemerburgaz a araç muayenesine gittim.Aracı muayene etmeleri için ruhsatı kaybettiğime dair belge istediler eee yok dedik vermediler ilgilenen de yok.Bende gitti jandarma trafiğe.Sağolsunlar onlardan alabildim belgeyi.Muayene işlemi bitti harç yatıracam benden bu kez temiz kağıdı istediler fesubhanallahhhhh.Şimdi maliyeden aldım temiz kağıdını yarın kemerburgaza harç parası yatırmaya tam tamına 51 ytl.

Bu arada gazeteye kayıp ilanıda verdik.Uğraşıyoruz arkadaşlar.Siz siz olun kaybetmeyin ruhsatınızı.Bi şekilde kaybettik bizde.Hayırlısı....

Allah c.c. sonumuzu hayretsin....
    aklıma geçmişte yaşanmış bir hikaye takıldı
    akrabalardan birinin 17-18 yaşındaki oğlu, ilk defa istanbula gelir.
    yıl 1978-1979. karanlık günler. ortam tekin değil.
    delikanlıyı uyarırlar;
    -aman oğlum kimliğini üzerinde taşı...
    bizimki, o yaşına kadar kimlik taşımamış. zor gelir onu üzerinde muhafaza etmek, ve her uyarılışında ukalalık taslar, bilmişlik eder.
    - bana bişey olmaz... siz çok biliyorsunuz... siz taşıyın... beni içeri alacak adam anasından doğmadı vs. vs...:cherry:

bir gün çevirmeye denk gelir. kimliksiz olduğu için, içeri alırlar.
    üç gün misafir eder, ağırlarlar...
    çay kaşığı ayağına düştüğü için ayağı kırılır, burnundaki sivilceleri patlatırken, burnu kırılır. ayakkabısının tabanı ayaklarını şişirir, sıkıntıdan vücudunda morluklar vs oluşur (yemekler dokunmuştur herhalde) pilavdan çıkan taş, ön dişlerini döker, dudaklarını patlatır... vs vs...

çıktıktan sonra, bir daha kimliğini üzerinden ayırmaz.
    öyle ki; yaz günü giydiği gömleğin üst cebine, her seferinde çengelli iğneyle tututurur. aman kaybolmasın, bir yerde düşürmeyeyim, ya da unutmayayım diye

bir musibet, bin nasihatten evla gelir delikanlıya...

aman deyim. ruhsatlara dikkat.
    dişlerimiz dökülmez ama, ne gerek var o kadar uğraşmaya...

geçmiş olsun
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler