Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cb250r vs r25

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mert54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 500rda sarı sitede 40 tan başlıyor r25te o paralara satılıyor 500rda düşünülebilir.
    dediğin gibi düşünülebilir ama bana fazla gelir mi 500 bilemedim ki :D çok fazla deneyimim yok malesef arkadaşların motorlarını kullandım şimdiye kadar hep

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Akilon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin gibi düşünülebilir ama bana fazla gelir mi 500 bilemedim ki :D çok fazla deneyimim yok malesef arkadaşların motorlarını kullandım şimdiye kadar hep
    Bence ufak ufak alıştırarak başlanır 500r 600rr gibi değil kafanız karışmasın motorsikleti kullandım öyle har hur savurmalı bir gücü yok alınıp uzun vadede 250 liklerden daha mutlu edici olacağını düşünüyorum.
    Akilon bunu beğendi.

Bence ufak ufak alıştırarak başlanır 500r 600rr gibi değil kafanız karışmasın motorsikleti kullandım öyle har hur savurmalı bir gücü yok alınıp uzun vadede 250 liklerden daha mutlu edici olacağını düşünüyorum.
    Ben onu da bir araştırayım o zaman kardeşim teşekkürler :D Bu noktada kafamı karıştıran bir düşünce de '' la madem 500 lük alacaksın 600 lük de alabilirsin 700 de alabilirsin '' 600 700 vs yüksek geleceğini biliyorum ama 500 lük ile çok farkları yok gibi de gelmiyor değil :D Ben en iyisi araştırayım düşünceler daha sonra yerine oturur bir şekilde
    Tekrar teşekkürler dostum

Alıntı Akilon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben onu da bir araştırayım o zaman kardeşim teşekkürler :D Bu noktada kafamı karıştıran bir düşünce de '' la madem 500 lük alacaksın 600 lük de alabilirsin 700 de alabilirsin '' 600 700 vs yüksek geleceğini biliyorum ama 500 lük ile çok farkları yok gibi de gelmiyor değil :D Ben en iyisi araştırayım düşünceler daha sonra yerine oturur bir şekilde
    Tekrar teşekkürler dostum
    500r birazdaha ekonomik olsun ama çokta baymasın kafasıyla tasarlanmış bir motor son karar olsun derim çünkü iş üstüne çıktığınız zaman kulağa az gelen 100cc 200cc den fazla değişir motor hacminden önemli olan beygir ve tork oranlarıdır 500r onlara göre çok sakin kalır.
    Akilon bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    500 600 muhabbeti çok farklı, r6 dediğimiz motosiklet bmw'nin 1200GS'lerinden daha deli gidiyor. Ya da 2000 cc bir chopperdan da iyi gidiyor. Mevzu cc'den çok gücü nasıl verdiği, nerede verdiği ve motosikletin boyutları. 10 saniyede 150 görüyorsa r25 20 saniyede görüyor. Aralarında acayip belirgin bir ivme farkı var. R25top speed görene kadar cbr500 3 kere görür o hızı. Sen en iyisi Mt25 ya da cb250r arasında karar ver gerisini boşver. Zaten zararsız satar üstüne koyar büyüğünü alırsın.
    Akilon bunu beğendi.

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 600 muhabbeti çok farklı, r6 dediğimiz motosiklet bmw'nin 1200GS'lerinden daha deli gidiyor. Ya da 2000 cc bir chopperdan da iyi gidiyor. Mevzu cc'den çok gücü nasıl verdiği, nerede verdiği ve motosikletin boyutları. 10 saniyede 150 görüyorsa r25 20 saniyede görüyor. Aralarında acayip belirgin bir ivme farkı var. R25top speed görene kadar cbr500 3 kere görür o hızı. Sen en iyisi Mt25 ya da cb250r arasında karar ver gerisini boşver. Zaten zararsız satar üstüne koyar büyüğünü alırsın.
    Aslında senin dediğin daha doğru gibi geliyor hocam ama malum Türkiye'de motor fiyatları çok hızlı artıyor. Üst modele geçene kadar ki sürede örneğin mt07 r6 cb 650 vs bu gibi motorların fiyatı da artar bayağı yani üst modele geçerken aradaki farkı kapatmak git gide zorlaşıyor :D Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum umarım aydınlatırsınız beni. Mt/25 daha baskın duruyor şu anda gerçi motorların selelerine bile oturmadım daha ama mt-25 biraz da baskın gibi.
    Cevapladığın için teşekkürler hayırlı geceler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

500r birazdaha ekonomik olsun ama çokta baymasın kafasıyla tasarlanmış bir motor son karar olsun derim çünkü iş üstüne çıktığınız zaman kulağa az gelen 100cc 200cc den fazla değişir motor hacminden önemli olan beygir ve tork oranlarıdır 500r onlara göre çok sakin kalır.
    Teşekkürler hocam bilgiler ve öneriler için çok sağ ol :D

Hayırlı geceler dilerim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)