Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

cidden bi insan neden vespa alır ki ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız Vespa nın tekeri küçük olabilir (şirin görünmesinin bir nedenide budur) ama hem önde hemde arkada GS de ki paralever telelever zımbırtısına benzer bir sisteme sahip tek sukuterdir , hatta Piaggio grubu içinde Vespa'dan başka bir markada öndeki sistemi uygulamıyor (arkadaki mevcut) yani Vespa'ların freni , yol tutuşu vs pekde kötü değildir..
    Abisi İtalya'da gider de bizim ay yüzeyi yollarımızda zarar ziyan vallahi. Tekerler büyük olacak vesselam, 12" jantta neyleyim paralever'i telelever'i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abisi İtalya'da gider de bizim ay yüzeyi yollarımızda zarar ziyan vallahi. Tekerler büyük olacak vesselam, 12" jantta neyleyim paralever'i telelever'i
    Evet haklısın bizim yollarda büyük teker ciddi avantaj , üç aydır ön arka 16 inç Peugeot Tweet kullanıyorum bozuk zeminde inanılmaz bir fark var Medley ile , dezavantajı depo ve sele altı çok küçülmüş , Tweet in ayak koyma yeri dümdüz ve bu müthiş bir şeymiş sürekli kullanmaya başlayınca fark ediyorsun , 25-30 kg 50 cm yüksekliğinde bir çantayı sanki hiç yokmuş gibi taşıyabiliyorum , bir dahaki sukuterlerimde tek tercihim ayak koyma yerinin düz olmasıdır , net !
    Cyan bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada vespalarin 200 mu 300 cc mi olanları ile şile de karşılaştım R25 le zar zor geçtim yetişemiyorum bir türlü manyak gibi gidiyor

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız Vespa nın tekeri küçük olabilir (şirin görünmesinin bir nedenide budur) ama hem önde hemde arkada GS de ki paralever telelever zımbırtısına benzer bir sisteme sahip tek sukuterdir , hatta Piaggio grubu içinde Vespa'dan başka bir markada öndeki sistemi uygulamıyor (arkadaki mevcut) yani Vespa'ların freni , yol tutuşu vs pekde kötü değildir..
    Lambretta X300 ve G350'de çift olarak var.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şekilcilik aslında insanın doğasında var,saçımıza şekil veriyoruz ya hep bu yüzden,aynamız olmasa,hiç kimse görmese belki buna ihtiyaç duymayacağız.
    motorun kendisine sahip olmak bile o şekilciliğin bir parçası,aksesuar bonus.
    "motorculuğun bir yönü de şekilciliktir,oranı kişiden kişiye ve bütçeye göre değişir"Siz o motora bir şeyler eklersiniz,başkası Yuki bilmemneye 90 euroluk Vespa logo takımı.
    Mutlu ediyorsa amacına ulaşmış ve tebrik edilmeyi haketmiş demektir.
    Ek olarak, şekilcilik derken, gösteriş ve özenti faktörü de işin içine giriyor. Karbon fiber trim benim hoşuma gittiği için taktım. Uyuz oluyordum o çirkin plastik parçaya. Başkalarının görüp görmemesi umrumda değil açıkçası. Aktif ınstagram/facebook/Twitter vs. kullanıcısı da değilim. Motosikleti kullanmaktan zevk alıyorum, göstermekten değil. Motosikleti ben yapmadım ki övüneyim onunla.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada vespalarin 200 mu 300 cc mi olanları ile şile de karşılaştım R25 le zar zor geçtim yetişemiyorum bir türlü manyak gibi gidiyor
    Aileden zengin bi arkadaşım vardı,gs1200 ü ve bu bahsettiğiniz 300lük vespası vardı.Bütün uzun yollara GS yerine vespayla gidiyordu.Şımarıklık falan diye düşünmüştüm sonra bi gün vespasını bana verdi gece saatleriydi gazı 10-15 saniye açtım sonra ekrana baktım 150-160 gibi bi hızla gidiyordum şok olmuştum ondan sonra anladım neden vespayı tercih ettiğini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aileden zengin bi arkadaşım vardı,gs1200 ü ve bu bahsettiğiniz 300lük vespası vardı.Bütün uzun yollara GS yerine vespayla gidiyordu.Şımarıklık falan diye düşünmüştüm sonra bi gün vespasını bana verdi gece saatleriydi gazı 10-15 saniye açtım sonra ekrana baktım 150-160 gibi bi hızla gidiyordum şok olmuştum ondan sonra anladım neden vespayı tercih ettiğini.
    Tabi motorunda özel bi egzoz ve polininin özel bi kitinin olduğunu söylüyordu.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ben Vespa yı severim, genel olarak İtalyan tüm motorlari severim ama Vespa kullanicilarini sevmiyorum. Cok kildan tüyden tipler.

Erkekler don picama terlikle biniyor, kizlar sanki düğüne gider gibiler. Asla ayni ortamda olup ' abi çok iyi yeaa ' muhabbetleine dahil olmak istemdigim sitarbaks tipleri.
    espresso bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eşin doru demiş..Motor alalım diye.. Vespa da motor yapıyor hakkını vermek lazım..
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)