Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

artçı basamak yükseltme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250
    önümüzdeki ay tatil planım var ve yola eşimle çıkacağım. artçı olarak otururken şehir içinde sorun olmasa da uzun yolda rahat edemeyeceğini düşünüyorum basamak konusunda. bu basamağın yüksekliğini arttırmanın pratik bir yolu var mı? ek parça olabilir, başka fikir olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Şuradaki sarı parça gibi motorsikletinizin artçı peginin oraya uyacak şekilde tornacıda bir parça yaptırırsanız neden olmasınki?Mavi ile çizdiğim yer kadar yükseltmiş pegi.

Vidalı yeri orjinal peg taşıyıcınızın oraya sabitleyeceksiniz ve mesafeyi ayarlayıp ona göre parça kestireceksiniz,peg taşıyıcı yukarıya çıktığında yeterli alan kalacaksa işe yarar
    aargh ve vakdag bunu beğendiler.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Bu parçadan bana da lazım. Benim sorunum artçının ayak uçlarının benim bacaklarımın arkasına değmesi. Buradan Honda mühendislerine Africa Twin artçı pegi tasarımı nedeniyle selam söylüyorum.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    çok güzel fikir. teşekkür ederim

hylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegaso650,transalp650, cbf150,mct250,xtreme max150
    bir çift peg al üst vidayı sök oraya monte et, vida yetişmezse bir cm büyüğü ile monte et. böylece iki ayrı peg olur, artçı hangisini isterse onu kullanır. öyle kaliteli falan peg almana gerek yok, tur dönüşü sök bir sonraki tur tekrar takarsın. ben aynını yaptım rahat ettim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)