Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Black Cat 150 vs. Xtreme Max 200i

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    İkinci motosiklet olarak bunlardan birini almayı düşünüyorum arkadaşlar iyi kötü yanlarını duyan eden varsa yada kullanıcı olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Epey araştırdım ben ama yine de bilmediğim şeyler olabilir diye konu açtım.
    Kubayı kullanma fırsatım oldu şanzımanı oldukça kısa süspansiyonları fena değildi, lifanı bildiğim için onla kıyasladım epey yumuşak geldi gaz tepkimesi de 200lük lifandan sanki daha iyi geldi üstten egzantrik olduğu için olabilir sanırım ama gel gelelim arada sırada uzak mesafelere gideyim desen 70 80 anca gider ve 19 a 17 jant ebatları.
    Mondiale gelirsek genellikle motorun habire döküldüğünü okuyorum her tarafı sorun gibi duruyor ama bazıları da bir o kadar memnun çözemedim. Bu motorla arada uzak mesafelere de sürüş yaptığımda en azından diğerlerinden geride kalmam diye düşünüyorum ve balansör olduğundan titreşim az (titresimi çok dert etmem gerçi)parçası rahat bulunuyor vs. ama biraz araştırınca çok ısınma, subap ayarının bozulması, el marşının bozulması gibi gibi..
    Açıkçası şu an kuba düşünüyorum hatta yarın gidip alıcam sanırım ama son son bir danışayım dedim belki biri caydırır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Tercih sizin, araziye çıkmayacaksanız önermem. Başlangıç için arazide düşünüyorsanız olabilir.

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    İstihâre şart

TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci motosiklet olarak bunlardan birini almayı düşünüyorum arkadaşlar iyi kötü yanlarını duyan eden varsa yada kullanıcı olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Epey araştırdım ben ama yine de bilmediğim şeyler olabilir diye konu açtım.
    Kubayı kullanma fırsatım oldu şanzımanı oldukça kısa süspansiyonları fena değildi, lifanı bildiğim için onla kıyasladım epey yumuşak geldi gaz tepkimesi de 200lük lifandan sanki daha iyi geldi üstten egzantrik olduğu için olabilir sanırım ama gel gelelim arada sırada uzak mesafelere gideyim desen 70 80 anca gider ve 19 a 17 jant ebatları.
    Mondiale gelirsek genellikle motorun habire döküldüğünü okuyorum her tarafı sorun gibi duruyor ama bazıları da bir o kadar memnun çözemedim. Bu motorla arada uzak mesafelere de sürüş yaptığımda en azından diğerlerinden geride kalmam diye düşünüyorum ve balansör olduğundan titreşim az (titresimi çok dert etmem gerçi)parçası rahat bulunuyor vs. ama biraz araştırınca çok ısınma, subap ayarının bozulması, el marşının bozulması gibi gibi..
    Açıkçası şu an kuba düşünüyorum hatta yarın gidip alıcam sanırım ama son son bir danışayım dedim belki biri caydırır
    Bütçe varsa xtreme max enduro (250) tavsiye ederim. Ben kullandım memnundum. Kronik olarak şanzımanları sıkıntılı olabiliyor. Test etmeden almamak lazım

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    İkinci motosiklet derken, var olanın yanına mı almak istiyorsunuz ?

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı dundanbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci motosiklet derken, var olanın yanına mı almak istiyorsunuz ?
    Evet hocam var olanin yanina

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tercih sizin, araziye çıkmayacaksanız önermem. Başlangıç için arazide düşünüyorsanız olabilir.
    Araziye cok cikariz hocam, baslangici yapali epey oldu da motoru yukseltemiyoruz, eski model crf de istemiyorum hem crf cok agir kaliyor istedigim zaman saga sola dalamiyorum yoksa pulsari satar uzerine ekler 2013 crf alirim ama dedigim gibi lifanla ben kayalikta gidiyordum yeri gelince. Onun da artik parcalari zor bulunuyor yoksa 7. Lifani alirdim

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Zamanında bende arazi başlangıcı için "black cat" almıştım, memnundum, benim için gücü yeterliydi hafif olması büyük avantajdı, ufak tefek parkura da girmiştik tabi o zaman bu işin çok farklı bir mecra olduğuna kanaat getirip arazi sevdasından vazgeçmiştim, tabi köy yolları, orman, yangın yolları, dere yatakları vs arazi saymıyorum

Aksamlarının plastik olması bir avantajdı, depo 5 litre bu biraz sıkıntıydı, şu an yedek parçası var mıdır bilemiyorum, sitesinde modeli görünmüyor.

Xtreme' arazide kullanmadım, buluşmalarda çok kısa denemişliğim var , biraz ağır olduğunu ve daha güçlü olduğunu hatırlıyorum, sitesinde yeni modeli var, yedek parça sıkıntısı az olur diye tahmin ediyorum.

ilaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200i
    xtreme maxx daha kaliteli ve yedek parça sıkıntısı yok ama çok yüksek. black cat ise daha yakışıklı ve günlük kullanıma uygun bir motosiklet zannımca. fakat onun da kronik sorunları çok diye biliyorum.
    dundanbiri bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    black cat depo kapağını 2 seneye yakın herhalde bekledik. pet şişeden kapak yaptıydık en son. motora bişey olsa sen ve motor başbaşasınız. kapaksız şekilde sattı arkadaş :D mondiali yedek parça olayını bilmiyorum ama sürdüm keyifliydi
    dundanbiri bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)