Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yüksek telefon tutucu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    yav telefon tutucular çok alcak geliyor bana. biraz daha yüksek kafamı çok eğmeyeceğim güzel telefon tutucu önerecek var mı?
    aynanın yüksekliğini dahi geçebilir yani o derece. aynaya takılanlar da var gerçi ama yine yüksek gözükmüyor. bir önerinizi alırım.

diğer türlü çok kafamı eğiyorum tüm konsantrasyonum bozuluyor sürerken

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smart glass diye google da aratma yaparsan kendin evde bile yapacağın küçük bir cihaz ile telefon tutacağına ihtiyacın kalmaz bence.
    natijax bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav telefon tutucular çok alcak geliyor bana. biraz daha yüksek kafamı çok eğmeyeceğim güzel telefon tutucu önerecek var mı?
    aynanın yüksekliğini dahi geçebilir yani o derece. aynaya takılanlar da var gerçi ama yine yüksek gözükmüyor. bir önerinizi alırım.

Hocam en mantikli cozum navigasyon bar kullanmak diger turlu ya surekli egilirsiniz. Ben eskiden gidon uzerindeki cantanin ustundeki kilifa koyuyordum telefonu, boynum kopardi. surekli bak kafayi kaldir indir. Navigasyon bari taktim rahata erdim.

Ornek,
    https://m.tr.aliexpress.com/item/4000344930487.html
    natijax bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam en mantikli cozum navigasyon bar kullanmak diger turlu ya surekli egilirsiniz. Ben eskiden gidon uzerindeki cantanin ustundeki kilifa koyuyordum telefonu, boynum kopardi. surekli bak kafayi kaldir indir. Navigasyon bari taktim rahata erdim.

Ornek,
    https://m.tr.aliexpress.com/item/4000344930487.html
    ben bunu bazı motorlarda görüyordum ona özel sanıyordum aşırı iyi.
    bunu ayrı takıp buna telefon tutucu takılınca baya baya dimdik bir duruşla çok rahat telefondan navigasyona bakabiliriz.
    motora uyumlu bulmak lazım tabi. çok teşekkürler

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar telefon tutucusu OIS(optik imaj sabitleyici) özelliği olan telefonlarda bu özelliği bozuyor netleme sorunları yaşatıyormuş bunuda göz önüne alın derim bence.
    natijax bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    hocam oyle bir telefon tutucu cok sallanacak egilecek bukulecek ve is görmeyecektir.

ya navigasyon kulesi denen demirlerden takacaksiniz, yada tur cami takarsaniz yada var ise ayaklarına monte edeceksiniz.

Motosikleti
    xsr 900
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar telefon tutucusu OIS(optik imaj sabitleyici) özelliği olan telefonlarda bu özelliği bozuyor netleme sorunları yaşatıyormuş bunuda göz önüne alın derim bence.
    motorda çok çok az kullanmama rağmen bu problemi yaşadım, arka kamera netleme özelliğini kaybetti.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam oyle bir telefon tutucu cok sallanacak egilecek bukulecek ve is görmeyecektir.

ya navigasyon kulesi denen demirlerden takacaksiniz, yada tur cami takarsaniz yada var ise ayaklarına monte edeceksiniz.
    yukarıda navigasyon bar denildi herhalde ondan bahsediyorsunuz ondan alıcam yoksa gerçekten çekilecek çile değil. navigasyona öyle ya da böyle ihtiyaç duyuyoruz. kafayı deli gibi eğip sürüşümü bozmayı sevmiyorum

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    yukarıda navigasyon bar denildi herhalde ondan bahsediyorsunuz ondan alıcam yoksa gerçekten çekilecek çile değil. navigasyona öyle ya da böyle ihtiyaç duyuyoruz. kafayı deli gibi eğip sürüşümü bozmayı sevmiyorum
    Ayni sey, genelde adventure tipindeki motosikletlerdeki navigasyon baglanan yere arkadasin dedigibi navigasyon kulesi de deniyor.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni sey, genelde adventure tipindeki motosikletlerdeki navigasyon baglanan yere arkadasin dedigibi navigasyon kulesi de deniyor.
    ben onu hep kendisinin özelliği sanıyordum. takayım rahatlicam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A

öyle bir tutucu bulamazsınız ama ufak bir öneride bulunabilirim:
    aynaya monte edilen bir telefon tutucu alıp aynaya monte edilen demirini sanayide birkaç dk da yaptırabileceğiniz uzun demirle değiştirip kullanabilirsiniz.
    natijax bunu beğendi.

Jeansque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Yüksekten kastınızı tam anlayamadım ama ben https://urun.n11.com/telefon-tutucu/...ucu-P483286091 bu ürünü aldım memnunum.
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)