Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arka amortisör sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Winner 200
    bugün yanlışlıkla arkamda artçı varken sert bir kasisten hızlıca geçtim ve motorun altından tak diye bi ses geldi ve ondan sonra zincirim şasiye sürtmeye başladı. sonradan kontrol amaçlı 2 arkadaşımı motora bidnirip dışardan baktığımda cross motosikletimin adeta chopper a döndüğünü farkettim. arka plakalık neredeyse lastiğe sürtçek kadar aşağıdaydı hatta lastik tümseklerde sele altına bile değiyor olabilir. fakat normalde bırakınca üstünde biri yokken normal gözüküyor. tümsekleri daha sert hissetmeye başladım yada motor çok alçakta olduğu için de olabilir arka amortisörüm eskisinden daha yumuşak kötü anlamda.sorum şu ne olmuş olabilir nasıl eski haline döndürürüm?

[IMG]file:///C:/Users/EGE%20YSLCMN/Desktop/ed215ba1-67ef-4f74-b86c-eda0a3a4aff8.jpg[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amatisör patlamış sanırım. Normal seyirde giderken ufak tefek tumseklerde yaylanma yapıyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

İlaven bilgisayarındaki fotoğrafı bir yere yuklemelisin dosya yolunu yazmışsın böyle bir sey goremeyiz.

Motosikleti
    RKS Winner 200
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amatisör patlamış sanırım. Normal seyirde giderken ufak tefek tumseklerde yaylanma yapıyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

İlaven bilgisayarındaki fotoğrafı bir yere yuklemelisin dosya yolunu yazmışsın böyle bir sey goremeyiz.

kusura bakma denedim fotoğrafı yüklemeyi beceremedim. evet yaylanma yapıyor

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patlamış dostum amatisörün.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı EgeYslcmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün yanlışlıkla arkamda artçı varken sert bir kasisten hızlıca geçtim ve motorun altından tak diye bi ses geldi ve ondan sonra zincirim şasiye sürtmeye başladı. sonradan kontrol amaçlı 2 arkadaşımı motora bidnirip dışardan baktığımda cross motosikletimin adeta chopper a döndüğünü farkettim. arka plakalık neredeyse lastiğe sürtçek kadar aşağıdaydı hatta lastik tümseklerde sele altına bile değiyor olabilir. fakat normalde bırakınca üstünde biri yokken normal gözüküyor. tümsekleri daha sert hissetmeye başladım yada motor çok alçakta olduğu için de olabilir arka amortisörüm eskisinden daha yumuşak kötü anlamda.sorum şu ne olmuş olabilir nasıl eski haline döndürürüm?

file:///C:/Users/EGE%20YSLCMN/Deskto...a0a3a4aff8.jpg
    amortisör patlamış. geçmiş olsun. sağına soluna bakın. yağ sızıntısı var mı?
    arka amortisör komple paket olarak satılıyor uygun fiyatlara.
    onarım yoluna gitmemek lazım. yoksa keçe ve yağ değişimi ile normale döner ama gerek yok bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler