Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOSİKLET MAĞAZASI + SERVİSİNDEN 2. EL ALINIR MI

Motovento
    REKLAM ALANI
    batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Arkadaslar açıkcası İzmir'de hem sıfır motosiklet hem 2. El motosiklet satıp hem de servis hizmeti veren bir yer var böyle yerlerden 2. El motosiklet alınır mı? Cok güzel bi Sym 250 evo begendim düşük km de ama biraz cekiniyorum. Yerin ismi motorom izmir de olup duyan vardır belki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İzmirdeki o mekanı bilmiyorum, o nedenle töhmet altında bırakmayayım adamları. Birçok usta,servis,tamirhane pert,patlak makineleri çok uygun fiyata alıp uydur kaydır geçici çözümlerle motoru toplayıp piyasa fiyatına ya da az altına satıyorlar. Çoğu sürücü de motosiklet alırken sadece karenaj temizliğine bakıp almaya karar verdiklerinden dış görünümü tertemiz motorlar 2 ay sonra sıkıntı yaratmaya başlıyor.
    batuhanaslan ve Stock Sever bunu beğendiler.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    benim arkadaş yağ yakan motorunu bıraktı böyle bi mağazaya hangi gariban aldı acaba

çoğu yer böyle değildir tabi de yinede ben olsam almam
    batuhanaslan bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yetkili servis motosiklet mağazası gibi yerlerden çok daha fazla düşünürüm
    istanbulda bi bayii den yamaha aldım motosiklet feleğin çemberinden geçmiş tabi bunu ilk zamanlar da anlamıyorsun zamanla çıkıyor
    ondan sonra akıllandım bayii mi uzak duruyorum
    bi defa istanbula gittim fiyatta anlaştık 90000 tl oraya gidince fiyata 98000 tl tl dedi sahibi başkasına satmış mış mış
    bende artık böyle satıcılardan uzak duruyorum sahibinden bak tanıdık veya bilindik olursa daha da iyi olur

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    İnan kime guvenecegimi sasirdim ya kuryelik yaptigim icin kurye motorlarından uzak duruyorum (full tapagaz, 20 cm lik kaldirimdan son hiz atliyordum) . Şöyle sıfır yamaha bayiden activa s de yok ki cikar cikmaz galericiler topluyo nerden motor alcaz biz

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çok iyi bilinen bir mağaza/servisten motor aldım. Kendim iyi bir inceledim. Sorun çıkabileceğini tahmin ettiğim için sıkı pazarlıkla fiyatı düşürerek aldım. Aldığım indirime yakın bir masraf çıktı. Yaptırıp devam ettim.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ordan motoru götür Motomania' ya ekspertiz yaptır ona göre al en mantıklısı.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    İstanbulda tanıdık bir ustadan 10.000 tl hasar kayıtlı CBR500R almıştım 2-3 sene önce.Ki o zaman 25-30 arasıydı CBR'lar.3-4 ayda 10-15 bin km yaptım hiç sıkıntı çıkarmadı.Güzel toplanmışsa,sahibi,ustası iyiyse alınır.

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    13.000 km de fiddle 2 var galeri gülhanda ama insan güvenemiyor hickimseye. Sagolsun vampir kangren galericiler mağazada sifir km motor birakmiyor toplamislar plaka ruhsat cikarmislar otomatik 2. Sahibi oluyorsunuz yani motorun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)