Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 ANLIK GELEN SES

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar dün yolda artçım ile seyir halindeydim. Hızım 130-140 km ye nadir çıktı onun dışında 110-120 ile gidiyordum motorum cbr250 2014.

Karşıda çevirme vardı ve polis bana ve öndeki araca işaret yapınca öndeki araç ani bir fren koyunca bende aniden durdum. Buraya kadar sıkıntı yok. Ancak vitesleri durduktan sonra düşürmeye başladım. 1e geçtiğine tam emin olamadan gaza bastım ve bir ses çıktı takır takır ses geldi gitmedi motor. Sonrasında ise tekrar vites değiştirdim 1 e attım bu sefer sorunsuz ilerledi kenara çektim motoru kapatıp tekrar çalıştırdım kontrol ettim gaz verdim sağına soluna baktım ama birşey yoktu. Sonrasında ise yoluma devam ettim artçımla. Dün gerçekleşti bu durum üzerinden 40-50 km yol geçti bir aksilik çıkmadı. Açıkçası motosiklet mekaniğinden pek anlamam ama bu ses neden olmuştur sizce ? Vitesi tam geçiremediğim içinmidir yoksa farklı bir sebep olmuş olabilir mi ? Tekrar ediyorum pek anlamadığım için soruyorum o yüzden gereksiz yorum yapacak arkadaşların dikkatine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    %95 vitesi tam geçiremediğin için
    %5 başka bir sebebi var

1. vites dişlisinin ömründen 100 km civarı yemişsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)