Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trendyol GO - VİGO

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar bütün motorcu ailesine iyi akşamlar...
    Öncelikle benim bu iki şirkette çalışmış olan çalışmaya devam eden kardeşlerime bir sorum var sizden yardım istiyorum.İnşallah yakın bir vakitte kuryeliğe başlayacağım motorum activa 125 herşeyim hazır sadece başvuru için şubeye gitmem gerekiyor ama karasız kaldığım birkaç konu var.
    Ben İstanbul/Üsküdarda yaşıyorum ve burada trendyol go çalışanları baya artmaya başladı bu olaydan ötürü çevremdeki kurye arkadaşlarım bana günlük 15 20 paket anca atabileceğimi söyleyip bana çok bir kazancı olamaycağını söyledi.Vigoda ise garanti bir kazanç söz konusu.Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz birisinde 12 saat çalışmak mecburi çalışma yerinizi seçemiyorsunuz diğerinde ise çalışma saati yerinizi siz seçiyorsunuz tabiki trendyol go vigoya göre çok daha rahat ama kazanç konusunda arada uçurum olacaksa vigo yapmaya mecburum sizlerin yardımına ihtiyacım var cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim hayırlı sürüşler hayırlı günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    12 saat mi?

kendi meskenine yakın ise olur, arada gidip dinlenirsin, yoksa motor üstünde 12 saat çok sağlıklı değil. mantıklı ve kanunen de uygun olduğunu sanmıyorum.
    ilhan5757 bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 saat mi?

kendi meskenine yakın ise olur, arada gidip dinlenirsin, yoksa motor üstünde 12 saat çok sağlıklı değil. mantıklı ve kanunen de uygun olduğunu sanmıyorum.
    Mantık? Kanun? Çok yanlış ülkede bir şeyler arıyorsunuz hocam, sizi Kuzey Avrupa'ya doğru alalım.

Morlu firmada sabah 9 gece 1 haftada 6 gün çalışan, 7. günde de arkadaşının mesaisine parayla gelenler vardı. Trendyol'da da vardır illa. Trendyol'un artısı kenara çekip dinlenebilmek. Diğerlerinde paketten pakete koşuyorsun genelde.
    ilhan5757 bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantık? Kanun? Çok yanlış ülkede bir şeyler arıyorsunuz hocam, sizi Kuzey Avrupa'ya doğru alalım.

Morlu firmada sabah 9 gece 1 haftada 6 gün çalışan, 7. günde de arkadaşının mesaisine parayla gelenler vardı. Trendyol'da da vardır illa. Trendyol'un artısı kenara çekip dinlenebilmek. Diğerlerinde paketten pakete koşuyorsun genelde.
    Doğrudur, Allah yardımcıları olsun.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trendyol go'nun kazanc olarak son dönemde düştüğünü, banabi 'nin daha iyi oldugunu söylemişti geçen gün bir üye

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki bu işi yapanlar umdukları kadar kazanabiliyor mu?

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 saat mi?

Hocam Trendyol'da patron Çin'liler dersek sanırım daha netleşir herşey.Ben trendyol'un bu memnuniyetsizlik yüzdesi ile kan kaybedeceğini düşünüyorum.

An itibari ile
    https://www.sikayetvar.com/trendyol

254.204 şikayet
    https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...nsfer-6376876/

Çinli Alibaba'nın ortak olduğu online alışveriş platformu Trendyol, Rekabet Kurumu'nda görev yapan Hatice Yavuz'u transfer etti sektörde 'etik' tartışması başladı. Rekabet Kurumu Kurucu Başkanı Prof. Dr. Aydın Ayaydın, konuyu SÖZCÜ için değerlendirdi:
    Salgının seyrine bağlı biraz durum.

Sonuçta ikisinde de kendi motorunu yipratican getir yemekte çalış en azından saat ucretin garanti trendyolda attığın paket kadar alıyorsun. Ben getir bayisinde esnaf olarak calisiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)