Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pantolon önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Herkese selamlar;
    Aşağı yukarı 1.000₺ bütçe ile alınabilecek pantolon arıyorum. Bu konu hakkında daha önce açılan konuları okudum. Güncel tavsiyelerinizi de bekliyorum. Yaşadığım yerde motorsiklet ekipmanı satan tek bir yer var ve genel olarak önerilen markaların modelleri yok. Yani deneme şansım olmayacak büyük ihtimalle. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoNeed2Label - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 250R
    Ben de bugün aldım. Motomax'a 4riders'ın cordura jean'leri gelmiş.
    Daha önce de riderdenim'in ürünlerine bakmıştım. O da cordura kumaş. Korumalari 2 seviye diz diye hatirliyorum ikisini de. 1000 tl alti ve yerli üretim.
    espresso bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    Aşağı yukarı 1.000₺ bütçe ile alınabilecek pantolon arıyorum. Bu konu hakkında daha önce açılan konuları okudum. Güncel tavsiyelerinizi de bekliyorum. Yaşadığım yerde motorsiklet ekipmanı satan tek bir yer var ve genel olarak önerilen markaların modelleri yok. Yani deneme şansım olmayacak büyük ihtimalle. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
    Tekirdağ'dan İstanbul yakın sayılır.
    Bir gün gelip Kadıköy'de hasanpaşa'daki dükkanları gezin aradığınızı bulursunuz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motosiklet kotu almanızı öneririm. Yerli üreticilerden Rider Denim ve Tech90 güzel işler yapıyorlar. Tech90'nun Vecton diye bir markası var, sanırım ihracat için bu markayı kullanıyor.Vecton'da özellikle seri sonu olur, outlet olur indirimli, güzel kotlara rastlamak mümkün.
    fazil ve espresso bunu beğendiler.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Tech 90 tavsiye ederim ben de. Kot pantolonları iyidir.

https://www.vecton.com.tr/
    tommygun bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Instagram'da Cem Ironbutt hesabina bakin. Daha once Riderdenim tarafindan satilan ama eski donem olan kullabilmamis motosiklet pantolonlari satiyorlar su an.O hesaba forum ya mesaj gonderin bilgi verirler.
    tommygun bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kotu almanızı öneririm. Yerli üreticilerden Rider Denim ve Tech90 güzel işler yapıyorlar. Tech90'nun Vecton diye bir markası var, sanırım ihracat için bu markayı kullanıyor.Vecton'da özellikle seri sonu olur, outlet olur indirimli, güzel kotlara rastlamak mümkün.
    Tech90 kalite olarak iyi olsa da müşteri memnuniyeti sıfır ve beden yok,kalıptan kalıba beden değişiyor .Çalışanlar pek yardım sever değil.1 pantalon aldım vecton.com.tr den 1 ay sonra para iadesini anca aldım.Hasanpaşada riderdenimden aldım en sonunda memnunum şuan .Ne zaman soru sorsam hepsine hemen dönüş yaptılar.Sas-tec kaliteli korumalar var diz ve belde , sadece kalça ve dizlerde kevlar (aramid) kumaş var.Site4den alışveriş yaparken boy ve kilonuza göre uygun beden için arayıp haber veriyorlar.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech90 kalite olarak iyi olsa da müşteri memnuniyeti sıfır ve beden yok,kalıptan kalıba beden değişiyor .Çalışanlar pek yardım sever değil.1 pantalon aldım vecton.com.tr den 1 ay sonra para iadesini anca aldım.Hasanpaşada riderdenimden aldım en sonunda memnunum şuan .Ne zaman soru sorsam hepsine hemen dönüş yaptılar.Sas-tec kaliteli korumalar var diz ve belde , sadece kalça ve dizlerde kevlar (aramid) kumaş var.Site4den alışveriş yaparken boy ve kilonuza göre uygun beden için arayıp haber veriyorlar.
    Ben zaten kıyafet konusunda "denemeden alma" mantığındayım, o nedenle bu tip alışverişlerimi online platformlardan almayıp deneyerek alıyorum. Vecton mağazasından alışveriş yaptığım dönem mağaza personeli kızcağız bana çay bile ikram etmişti kış vakti. Sizin başınıza gelen hadiseye üzüldüm. Ben de bana hediye gelen Riderdenim kot için paçaları kısaltmaya ihtiyaç duydum, kime yaptırırız nasıl yaptırırız diye sorduğumda Hasanpaşa'daki mağazada bulunan aga bir tarafına sallamadı, "bilemem" dedi. Benim o mağazadan olumsuz bir izlenimle ayrılmam ürünlerinin bomb.k olduğu anlamına gelmiyor. Misal haftaya gidip Efil File pantolon ve mont alacağım o agayla minimum şekilde muhattap olarak.
    espresso bunu beğendi.

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Efil file pantolona bakıyorum rider denimden. Daha önce kullanan var mı acab

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Hemen hemen her markayı almış biri olarak Biker Jeans tavsiye ederim. çok çeşitli ve güzel modelleri var.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Motobike jeans öneririm aldım güzel baya

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Riderdenim'in bora modeli ile kışın hiç üşümedim, yazın da terletmiyor hatta bütün gün ofiste çalışabiliyordum. Beli yüksek yani belden soğuk almıyor bu özelliği iyi.
    Proust 1912 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Riderdenim'i tavsiye etmiyorum. Tech90 alın geçin.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Riderdenim'i tavsiye etmiyorum. Tech90 alın geçin.
    Biri tech-90 tavsiye etmiyor siz riderdenim tavsiye etmiyorum yazmışsınız. Kafamız karışıyor, ne alıcaz o zaman diyoruz.
    Riderdenim tavsiye etmemenizin nedenini yazarsanız çok daha iyi anlarız. Mesela tech-90 tavsiye etmeyen biri bedenlerinin birbirini tutmadığını yazmış, makul bir neden, demek ki mağazadan deneyerek alsak bu sorun çözülecek başka bir sorunu yoksa sorunsuz kullanırız anladım. Riderdenim için de biri hasanpaşa mağazasındaki görevliden rahatsız olmuş, bu da makul bir neden, mesela ben de aynı mağazadan deneyerek aldığımda demek ki o görevliye denk gelmemiştim sorun yaşamamıştım. Böyle nedensiz tavsiye etmiyorum diye yazılınca hiç tecribesi olmayanların kafası karışıyor yalnızca.
    fazil, YasinC ve Proust 1912 bunu beğendiler.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri tech-90 tavsiye etmiyor siz riderdenim tavsiye etmiyorum yazmışsınız. Kafamız karışıyor, ne alıcaz o zaman diyoruz.
    Riderdenim tavsiye etmemenizin nedenini yazarsanız çok daha iyi anlarız. Mesela tech-90 tavsiye etmeyen biri bedenlerinin birbirini tutmadığını yazmış, makul bir neden, demek ki mağazadan deneyerek alsak bu sorun çözülecek başka bir sorunu yoksa sorunsuz kullanırız anladım. Riderdenim için de biri hasanpaşa mağazasındaki görevliden rahatsız olmuş, bu da makul bir neden, mesela ben de aynı mağazadan deneyerek aldığımda demek ki o görevliye denk gelmemiştim sorun yaşamamıştım. Böyle nedensiz tavsiye etmiyorum diye yazılınca hiç tecribesi olmayanların kafası karışıyor yalnızca.
    Kesinlikle katılıyorum. Ben mesela Riderdenim kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Ama bi düşündüm acaba neyinden memnun kalmadı diye.
    espresso bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazarken link vermek aklımdaydi ama bakılmaz diye koymamıştım. Hata benim buyurun tabi. Tüm konuyu okumaya erinmezsiniz umarım
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...on-sorunu.html
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazarken link vermek aklımdaydi ama bakılmaz diye koymamıştım. Hata benim buyurun tabi. Tüm konuyu okumaya erinmezsiniz umarım
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...on-sorunu.html
    Video izlemeye eriniyorum ama yazıları okurum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Efil file pantolona bakıyorum rider denimden. Daha önce kullanan var mı acab
    Var, kullaniyorum. Kutahya uzerinden Denizli'ye geldim uzerimde "Efil" ile. Kutahya'da olmadik yerlerim usudu, Denizli'de cok ise yaradi. Guzel urun, tek kotu yani tek renk siyah. Kalca korumalari Level1, diz korumalari Level2.
    espresso bunu beğendi.

İlk korumalı pantolonum riderdenim diğerleri nasıl bilmiyorum ama sürmediğim günlerde bile giyiyorum aşırı rahat. Fiyatı da bu yüzden yüksek diye düşünüyorum
    espresso bunu beğendi.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zaten kıyafet konusunda "denemeden alma" mantığındayım, o nedenle bu tip alışverişlerimi online platformlardan almayıp deneyerek alıyorum. Vecton mağazasından alışveriş yaptığım dönem mağaza personeli kızcağız bana çay bile ikram etmişti kış vakti. Sizin başınıza gelen hadiseye üzüldüm. Ben de bana hediye gelen Riderdenim kot için paçaları kısaltmaya ihtiyaç duydum, kime yaptırırız nasıl yaptırırız diye sorduğumda Hasanpaşa'daki mağazada bulunan aga bir tarafına sallamadı, "bilemem" dedi. Benim o mağazadan olumsuz bir izlenimle ayrılmam ürünlerinin bomb.k olduğu anlamına gelmiyor. Misal haftaya gidip Efil File pantolon ve mont alacağım o agayla minimum şekilde muhattap olarak.
    Cümleye başlarken de dedim ürünler kalite olarak iyi hakkını yemem ama Türkiye'de çeşit yok beden yok .Motosiklet aksesuarları ucuz ürünler değil belli bir bütçe ayırıyoruz biraz ilgilenilmesini beklemek de hakkımız bence soru sorduğum da cevap alabilmeliyim.Muhtemelen riderdenimde aynı kişi 1 pantalon bedeni için 3 kere beni aradı (ben mail attım) en sonunda mağazaya gittim birlikte kontrol ettik ve memnun ayrıldım.

AEA videolarını izledik hepimiz tech90 ı da orda gördüğüm için araştırıp vecton u buldum. Ama bahadır imrehan a ulaşıp görüşmek istedim gerçekten .Sitede bakın bedeninizi arayın kaç pantalon bulabiliyorsunuz.Ben siteden aldım ürünü mağazaya gittim caddede beden bulamadım 2 hafta içinde temin ederiz dediler 2 hafta bekledim .Ne arayan ne soran oldu.Ben bu deneyimimi anlattım marka kötülemek değil derdim .Hatta riderdenime de soğuktum .Aramid -kevlar muhabbeti nedeniyle gerçekten çok araştırdım bu konuları tecrübesizim neticede

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)