Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Liqui moly shooter'lar nedir ne işe yarar ? | motovlog

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Bir süre kullanıp kendimce deneyimlediğim shooter mevzusunu dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım iyi seyirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle temizliyiciyi koyduktan sonra makinenin hissi değişmişti.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle temizliyiciyi koyduktan sonra makinenin hissi değişmişti.
    aynı şekilde bende bariz farkettim o değişimi daha rahat çalışıyor motor
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    abi sesini ilk defa duyuyorum, karizmatik bir sesin varmış liki moli hakkında bilgilendirdiğin için de teşekkürler
    berk_cglr bunu beğendi.

Bu ürünü ben de kullandım fakat bence etkisi tamamen psikolojik. Performans konusunda falan hiçbir katkısı, etkisi olmadı
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hulk94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü ben de kullandım fakat bence etkisi tamamen psikolojik. Performans konusunda falan hiçbir katkısı, etkisi olmadı
    bir şey diyemem tabi orasına ama video dediğim gibi farklar oldu psikolojikten ziyade bariz motorda fark oldu görsel olarak da ölçerek baktığımda da

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Alıntı Omerius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sesini ilk defa duyuyorum, karizmatik bir sesin varmış liki moli hakkında bilgilendirdiğin için de teşekkürler
    xj6 yı satmayacaktın aslında liki moli atsak rc390 dan hızlı giderdin darlıkta :D
    Omerius bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Yazarak iletişim ortamı olan bu foruma hiç olmazsa bir paragraf özet yazsaydınız keşke.
    Ya da izleyenlerden biri özet geçerse sevinirim.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazarak iletişim ortamı olan bu foruma hiç olmazsa bir paragraf özet yazsaydınız keşke.
    Ya da izleyenlerden biri özet geçerse sevinirim.
    4t additive shooter enjeksiyon ve yakıttan kaynaklı kurum kalıntıları temizliyor speed additive shooterda yakıtın daha verimli yanmasını sağlayıp size biraz daha fazla km yapmanızı sağlıyor aynı litre ile video sahibi olarak da kullanıp bence artılarını eksilerini kendimce değerlendirip anlattım olay bu özet olarak
    espresso bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Berk selamlar, ellerine sağlık video güzel olmuş. Ben sana aksiyon kameranın markasını ve harici mikrofon takılıp takılmadığını soracağım? Mikrofon illa ki var gibi gözüküyor fakat yine de usulen sorayım
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berk selamlar, ellerine sağlık video güzel olmuş. Ben sana aksiyon kameranın markasını ve harici mikrofon takılıp takılmadığını soracağım? Mikrofon illa ki var gibi gözüküyor fakat yine de usulen sorayım
    Tesekkur ederim yorumun için kamera olarak gopro hero 6 black kullanıyorum nd16 filtre ile birlikte mikrofon olarakda bendeki go proda bir sorun var mikrofon adaptörünü görmüyor o yüzden yaka mikrofonunu telefona takarak ses kaydı alıyorum mikrofonda tam sağ yanak pedinin başladığı yerde en az rüzgardan etkilenen yer orasıydı , tabi bu kasktan kaska fark eder illaki

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ses ve görüntü senkronunu daha sonra mı eşitliyorsun peki?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4t additive shooter enjeksiyon ve yakıttan kaynaklı kurum kalıntıları temizliyor speed additive shooterda yakıtın daha verimli yanmasını sağlayıp size biraz daha fazla km yapmanızı sağlıyor aynı litre ile video sahibi olarak da kullanıp bence artılarını eksilerini kendimce değerlendirip anlattım olay bu özet olarak
    Özet için teşekkür ederim.
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ses ve görüntü senkronunu daha sonra mı eşitliyorsun peki?
    Evet davinci resolve kullanıyorum edit için onda yapıyorum kayda başlarken 2 kere kornaya bip bip yaptın mi tam oturtuluyor sesle video

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özet için teşekkür ederim.
    Riva ederim
    atalayalper bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Liqui moly street yağ kullandığım zamanlar gkn motor hediye olarak veriyordu. Farkli motorlarda hicbir yararini gormedim.

Motosikleti
    Alıntı vycmajoris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liqui moly street yağ kullandığım zamanlar gkn motor hediye olarak veriyordu. Farkli motorlarda hicbir yararini gormedim.
    şehir içinde bir fark bende görmedim ama şehirler arası yolda dediğim gibi çok çok mucize değil mask 15 20 km daha fazla gitti aynı yakıtla defalarca aynı güzergahtan izmir çanakkale taraflarına gittiğim için çok rahat ölçümü yapabildim
    atalayalper bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)