Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rs200 ön sipariş sevkiyatı hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Herkese selamlar;
    Nisan başında ön ödemesini yaptığım rs200 sipariş 31 mayısta İstanbul’a gelmiş. Yetkililerle bugün irtibat kurdum, cuma gününe kadar bizden sevkiyatı sağlanır dediler. Sevkiyata çıktıktan sonra tahmini olarak elime ne zaman ulaşır? Daha önce benzer bir süreç yaşayan varsa ve beni aydınlatırsa sevinirim. Gözüm yollarda kaldı aylardır, sabırsızlanıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Aynı rezilliği ben de yaşıyorum. 25 mayıs dendi, 29 yaptılar. 31'i dediler. Ayın 2'si oldu. Bayiyi her gün 2 kere arıyorum. Fabrika sevklere başladı gelince hemen teslim edeceğiz dediler. Ekrem abiye ulaştı. Bugün için bugün yola çıkacak dedi. Bayiyi akşam geri aradım daha faturası düşmemiş. Sinir içinde cumaya kadar gelmesini bekliyorum.
    levend84 bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı rezilliği ben de yaşıyorum. 25 mayıs dendi, 29 yaptılar. 31'i dediler. Ayın 2'si oldu. Bayiyi her gün 2 kere arıyorum. Fabrika sevklere başladı gelince hemen teslim edeceğiz dediler. Ekrem abiye ulaştı. Bugün için bugün yola çıkacak dedi. Bayiyi akşam geri aradım daha faturası düşmemiş. Sinir içinde cumaya kadar gelmesini bekliyorum.
    Hayirli olsun kardeşim geç olsun güç olmasin,kazasiz belasiz kullan..
    Stock Sever bunu beğendi.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun kardeşim geç olsun güç olmasin,kazasiz belasiz kullan..
    Çok teşekkürler abi çok sağolasın.
    levend84 bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    Nisan başında ön ödemesini yaptığım rs200 sipariş 31 mayısta İstanbul’a gelmiş. Yetkililerle bugün irtibat kurdum, cuma gününe kadar bizden sevkiyatı sağlanır dediler. Sevkiyata çıktıktan sonra tahmini olarak elime ne zaman ulaşır? Daha önce benzer bir süreç yaşayan varsa ve beni aydınlatırsa sevinirim. Gözüm yollarda kaldı aylardır, sabırsızlanıyorum
    hayirli olsun

hayirli olsun ama bu kadar da harap etme kendini, motor geldiginde hevesin kacmis olur.
    biraz 2-3 hafta gec gelsin, fabrikadan bayiye motor gelmedikce bayinin de elinde birsey yok.
    gunde iki aradin diye, motor almaya gittiginde ellerinde levye ile beklemesinler

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Bi ton mevzuatı var o işin, gümrük, uygunluk,mühendislik falan filan, vergiler levhalar. off.. onların tamamlanmasını bekliyorlardır, tabi sonra bayiilere dağıtımı.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı recaip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun

hayirli olsun ama bu kadar da harap etme kendini, motor geldiginde hevesin kacmis olur.
    biraz 2-3 hafta gec gelsin, fabrikadan bayiye motor gelmedikce bayinin de elinde birsey yok.
    gunde iki aradin diye, motor almaya gittiginde ellerinde levye ile beklemesinler
    Valla benlik bir mevzu olsa tamam diyeceğim de yarın yarın diyip de 2 hafta erteleniyorsa levye farklı tarafta olmalı bence
    HONDA

#BZ3082

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı Proust 1912 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    bazı bayilerin (başka markalar ama hepsi de yapabilir) ön spariş verenleri sallayıp dışardan yeni müşteri avına çıktıklarını gördük.
    siz de öyle bir şey olmasına fırsat vermeyin. sürekli takipte olun.
    motor geldiği anda çöküp alın.

dediğim olayda arkadaş arıyor arıyor motor daha gelmedi diyorlar.
    bayiye gidiyor bir bakıyor 2 tane sıfır motor kapıda. bunlardan birini verin diyor.
    onlar 32bin TL olanlar sizinkiler daha gelmedi onlar 28bin olanlar demiş vermemiş.
    motor aynı motor. yalan oluk oluk...

Proust 1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı tusumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı bayilerin (başka markalar ama hepsi de yapabilir) ön spariş verenleri sallayıp dışardan yeni müşteri avına çıktıklarını gördük.

bayiye gidiyor bir bakıyor 2 tane sıfır motor kapıda. bunlardan birini verin diyor.
    onlar 32bin TL olanlar sizinkiler daha gelmedi onlar 28bin olanlar demiş vermemiş.
    Dünyanın her yerinde sistematik şekilde sorunsuz işleyen şeyler; bizim ülkemize gelince bozuluyor. Bu ülke, insanı çakal olmaya zorluyor gerçekten

Motosikleti
    RS200
    Alıntı tusumoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bizim motor da kargodaymış, yarın 2'ye kadar teslim edeceklermiş. İstanbul'da 2 saatte kim noter işini halletmiş... Motor kaldı pazartesiye. Aldım ama aldığıma pişman oldum. Yazık.
    HONDA

#BZ3082

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bizim motor da kargodaymış, yarın 2'ye kadar teslim edeceklermiş. İstanbul'da 2 saatte kim noter işini halletmiş... Motor kaldı pazartesiye. Aldım ama aldığıma pişman oldum. Yazık.
    Evraklar ile teslim edilirse bir saatten kısa bir sürede ruhsat plaka çıkarırsınız çok uzun sürmüyor, evrakları alın sigortasını yaptırın notere gidin ruhsatı çıkartın sonra da plakayı bastırın bitti gitti, işlemleri bitirdikten sonra da motoru alın depoyu fulleyin uzayıp gidin basit yani hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)