Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BİM markete 4 haziranda gelecek motosiklet ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    şimdiye kadar haberi olmayan varsa:

https://i.hizliresim.com/o3mr430.jpg
    orumcekadam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Şarjlı kompresör cok pratik gibi..

Motosikleti
    MT-09 SP
    Basınç ölçeri kaçırmak istemiyorum aliexpresste muadilleri bile daha pahalı.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    A101 e de benzer üzünler gelecek diye gördüm bir yerde.Michlen lastik basınç ölçer vardı orada dikkatimi çeken.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basınç ölçeri kaçırmak istemiyorum aliexpresste muadilleri bile daha pahalı.
    sanırım ben de alacağım ondan.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben Online marketten aldım 10 tl de kargo çıktı gönderirler inşallah.Bende bir tane varda.Onu alırkende bunda gözüm kalmıştı.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Sırt çantası ilgimi çekti. Önden de klipsi var yani omzumdan kaymaz gibi görünüyor. Sırtımda laptop çantam varken omuzları kayıyor bazen diye rahat edemiyordum. Yarın gidip bakıcam, laptop taşınabilir bir çantaysa alırım sanırım.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Online marketten aldım 10 tl de kargo çıktı gönderirler inşallah.Bende bir tane varda.Onu alırkende bunda gözüm kalmıştı.
    Kaça almıştınız?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Taşınabilir pompa alacak arkadaşlar;

Xiaomi'nin ürününü kullanıyorum bir süredir, son derece başarılı. Bu daha iyi midir kötü müdür bilmiyorum ama Mi Store'dan yeri yurdu belli Xiaomi marka ürün almak bana daha güvenli geliyor. 300TL idi ben aldığımda, şimdi fazla bakmadan n11'de 335TL'ye gördüm.
    Edit: Xiaomi'de powerbank özelliği yok. LED var yine aydınlatma için. Güzel de çalışıyor bu arada, hem motosiklet hem arabada bol bol kullandım.

Lastik basınç sensörü ile ilgili olarak da, yanlış görmediysem bunda solar şarj yok. Aliexpress'te $25 civarına solar şarjı olanlar bulunuyor. Bana daha makul geldi. Habire motordaki bir şeyi powerbank ile şarj etmek çok kullanışlı olmayabilir.
    espresso, D e m i r ve MekoZeko bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A101 e de benzer üzünler gelecek diye gördüm bir yerde.Michlen lastik basınç ölçer vardı orada dikkatimi çeken.
    A101'den michelin pompa almış arkadaşlar. çakmaklıktan elektrik alıp çalışıyormuş, şarjlı değil ama motorla taşımak için yeterince küçük ve şarjlı olanlardan ucuz diye almışlar.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Binde satılan topcase 150 TL, aynısı Hepsiburada da 115 lira, diğerlerinde ucuz değil

interkom için arada kaldım o paraya değer mi müzik için kullanıcam sadece

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça almıştınız?
    Ben A101 deki michlen lastik basınç ölçeri aldım 99tl

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Alıntı Diestayl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    interkom için arada kaldım o paraya değer mi müzik için kullanıcam sadece
    Sadece müzik için kullanacaksanız interkom özelliği olmayan (sadece bluetooth mikrofon gibi düşünün) daha ucuz ürünler var. Aliexpress'te çok var uygun fiyata. Diğer interkomlarla iletişim kurma olayı fiyatı yükseltiyor. Ama ileride lazım olur almışken interkom özelliği de olsun derseniz fiyatı fena değil.

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lastik basınç ölçeri aldım işe gelirken önüme çıkanlardan baktım, 3. bimde kadıköy yeldeğirmeninde buldum, yeldeğirmeninindeki bime bakıcak varsa bakmasın
    ayarları yaptım şarj olunca takıp deneme yapıcam

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik basınç ölçeri aldım işe gelirken önüme çıkanlardan baktım, 3. bimde kadıköy yeldeğirmeninde buldum, yeldeğirmeninindeki bime bakıcak varsa bakmasın
    ayarları yaptım şarj olunca takıp deneme yapıcam
    Bu aletlerden bir arkadaş almıştı , pek verimli olmadığını söyledi , bilemiyorum. Supaplara takılıyor galiba, telsiz ile okuyucuya değerleri gönderiyor. Çevre şartlarından kolay etkilenebilir bir teknoloji gibi.

Motosikleti
    Honda Crf 250 L
    Bende sabah gidip sırt çantasını aldım lazımdı gayet güzel ve kullanışlı bulabiliyorsaniz bence kaçırmayın

re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aletlerden bir arkadaş almıştı , pek verimli olmadığını söyledi , bilemiyorum. Supaplara takılıyor galiba, telsiz ile okuyucuya değerleri gönderiyor. Çevre şartlarından kolay etkilenebilir bir teknoloji gibi.
    arkadaşımda başka bir marka var 2 senedir kullanıyor , aleti taktım siboplara 1-2 psi gibi bir sapma var gbi yada benim hava ölçerimdede sapma olabilir, çok büyük bir sapma olmadığından önemsiz , arka lastiğimde inme oluyor onu takip etmek için aldım , yoksa elzem bir ihtiyaç değil olsad olur olmasada olur gibi , uzun yolda ama iyi iş yapar lastik ani inmesine yada yava yavaş inip belirlediğiniz alt sınıra ulaşınca yada üst sınır ulaşınca uyarı veriyor bu özelliği de iyi iş yapar

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımda başka bir marka var 2 senedir kullanıyor , aleti taktım siboplara 1-2 psi gibi bir sapma var gbi yada benim hava ölçerimdede sapma olabilir, çok büyük bir sapma olmadığından önemsiz , arka lastiğimde inme oluyor onu takip etmek için aldım , yoksa elzem bir ihtiyaç değil olsad olur olmasada olur gibi , uzun yolda ama iyi iş yapar lastik ani inmesine yada yava yavaş inip belirlediğiniz alt sınıra ulaşınca yada üst sınır ulaşınca uyarı veriyor bu özelliği de iyi iş yapar
    Çinde satılan solar özellikli cihaz mı var arkadaşınızda? onlar iyi görünüyor, açıkçası alırsam çinden onlardan alırım. michelin A101 de satılan cihazdan aldım ben.
    Bim.den de çanta bulabildim

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Adamlar aynısını yapmıslar pes

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler