Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zamlardan sonra bisiklete binme kararı aldım ağalar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Binilebilir bir bisiklet Hasan için 2 bin Törkiş Lira.

Hans ise, 2.000 Euroya 1 adet bisiklet, bir adet Playstation 5 veya Xbox series X, bir adet motosiklet hatta biraz zorlarsa 15-20 yaşlarında da bir araba satın alabiliyor. Hepsini birden alabiliyor, çünkü o bizi kıskanıyor.

2 aydır bisiklet bakıyorum, ikinci el bakıyorum, sıfır bakıyorum, Bim'e bakıyorum, letgoya bakıyorum. Altı üstü bir bisiklet için 2 aydır karar veremiyorum. Niye? fakirim çünkü.
    espresso, F54, SuleymanE ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pembe flamingo kırmızı çizgimizdir. Kimse bizim sabrımızı test etmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük sele alacaksın bu biiir :D ikiii pedli tayt giyeceksin :D iç çamaşırı zinhar giymeyeceksin bu da üüüüç :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Efenim ? 400 mü ben 2013 de 400 tl ye alıyordum düzgün spor ayakkabısını :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

şakası bir yana abi o seleyi büyüt geriye uygun büyüklükte olsun çok büyük olunca da olmuyor, sonra seleyi de yükselt bacağın olabildiğince pedal aşağıdayken dik konumda olsun.
    Teşekkür ederim reis. Jelli şeylerden bir bakayım. Sonuçta mâbâda iyi bakmamız lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahaha al benden de o kadar. Bugün bisikletle gittim işe. Sele için decathlondan jelli sele kılıfı alın ben öyle hallettim
    Hemen bakıyorum. İnanır mısın yarım saat kıçım sızladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kemal sunalin dedigi gibi,Mayom neyim yok benim..
    Muhahaha. Yaz kış deniz şortu başkan. Başka bir şey giyince daral geliyor, sıkıntı basıyor, hafakanlar basıyor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her zamdan sonra aynı muhabbet.
    eskiden markalara da sövülürdü. iyi yine suçlunun markalar olmadığı anlaşılmış.
    eli yüzü düzgün bisiklet 3-4 bin lira.
    hey gidi hey. yakın zamana kadar 3-4 bin lira bütçeye ybr mi cbf mi karşılaştırması yapılırdı.
    espresso bunu beğendi.

Arkadaşlar böyle hafif kilolu olduğuma bakmayın, 30 yaşına kadar üflesen uçacak kadar sıska bir insandım ben. Millet benle dalga geçerdi, yemek yemezsen bak böyle olursun diye göstererek çocukları tehdit ederlerdi. Ne oldu bana anlamadım. Eski resimlerimi göstersem inanmazsınız.
    espresso bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Binilebilir bir bisiklet Hasan için 2 bin Törkiş Lira.

Hans ise, 2.000 Euroya 1 adet bisiklet, bir adet Playstation 5 veya Xbox series X, bir adet motosiklet hatta biraz zorlarsa 15-20 yaşlarında da bir araba satın alabiliyor. Hepsini birden alabiliyor, çünkü o bizi kıskanıyor.

2 aydır bisiklet bakıyorum, ikinci el bakıyorum, sıfır bakıyorum, Bim'e bakıyorum, letgoya bakıyorum. Altı üstü bir bisiklet için 2 aydır karar veremiyorum. Niye? fakirim çünkü.
    bende 2020 de 4 ay araştırdım hatta eskişehir den gidip alacaktım ama dedim boşver aldım bi tane cub motor 500 km de 70 75 tl benzin yakıyor
    ama bu yıl kış aylarında güzel bi bisiklet alacağım kaç para olursa olsun 2 .el veya sıfır
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Tebrik ederim. sadece zamlara tepki olmamalı herkes bisiklet kullanmalı bence.

İki hafta önce arkadaşımdan alığım kadroyu toplayarak uzun bir aradan sonra bisiklete başladım. Ana amacım spor, bu yüzden imkanım oldukça işe bisikletle gidip geliyorum, hafta sonu da antrenman yapıyorum artık, amaç bile iki seneye de triathlon. Motorla yazın şehir içi bana işkence gibi geliyor.

Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. sadece zamlara tepki olmamalı herkes bisiklet kullanmalı bence.

İki hafta önce arkadaşımdan alığım kadroyu toplayarak uzun bir aradan sonra bisiklete başladım. Ana amacım spor, bu yüzden imkanım oldukça işe bisikletle gidip geliyorum, hafta sonu da antrenman yapıyorum artık, amaç bile iki seneye de triathlon. Motorla yazın şehir içi bana işkence gibi geliyor.

https://i.hizliresim.com/sc58tf5.jpg
    İyi sürüşler dilerim.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Motorla kaza yaptığımda internetten sipariş verdiğim yedek parçalar gelene kadar, işe gidip gelmek için (6+6km) kardeşimin bisikletini kullanmıştım. Hedefe vardığımda zütümden soluyor, kan ter içinde kalıyordum. Sabah o şekilde işe vardığımda bütün gün yorgun hissediyordum. Biskletten ulaşım aracı falan olmaz abi. Bisiklete evinin yakınlarında spor amaçlı binecen. İşe gidip geleyim dediğin zaman adamın pestilini çıkarıyor. En ucuz motor bisikletten iyidir.
    Kural [ Z ] ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı Yunus Özbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla kaza yaptığımda internetten sipariş verdiğim yedek parçalar gelene kadar, işe gidip gelmek için (6+6km) kardeşimin bisikletini kullanmıştım. Hedefe vardığımda zütümden soluyor, kan ter içinde kalıyordum. Sabah o şekilde işe vardığımda bütün gün yorgun hissediyordum. Biskletten ulaşım aracı falan olmaz abi. Bisiklete evinin yakınlarında spor amaçlı binecen. İşe gidip geleyim dediğin zaman adamın pestilini çıkarıyor. En ucuz motor bisikletten iyidir.
    Haklısın, sıcak havalarda acayip ter yapıyor.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    zamlardan ziyade ben de düşünüyorum motora başladığımdan beri bisiklet de süresim gelmeye başladı. spor niyetiyle bisiklete başlayasım var ama iyi bisikletler de 1000 falan var. imkanlar dahilinde ne zaman bilmem kaliteli bir şey alıp başlayacam ben de bisiklete.
    popo için ise internetten farklı yumuşak seleler alabilirsin. ben hem yumuşak sele hem jel almıştım. ikisi de iş görür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar böyle hafif kilolu olduğuma bakmayın, 30 yaşına kadar üflesen uçacak kadar sıska bir insandım ben. Millet benle dalga geçerdi, yemek yemezsen bak böyle olursun diye göstererek çocukları tehdit ederlerdi. Ne oldu bana anlamadım.
    Görüntüyü ve sağlığı korumak için iş başı zili çalmış.

Bundan sonra böyle. Kendi kendine olmuyor artık. Metabolizma ve üretim eskisi gibi değil. Dikkat etmenin vakti.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüyü ve sağlığı korumak için iş başı zili çalmış.

Bundan sonra böyle. Kendi kendine olmuyor artık. Metabolizma ve üretim eskisi gibi değil. Dikkat etmenin vakti.
    Hacı abi orada obez insan sayısı çok mu? "Ağır yaşamlar" programı bizi epey sarstı çünkü..

Av.Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 Abs
    50cc motor tak bacakların yorulunca takviye olur

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Bisikletle avrupada dört ülke dolaştım, ispanya-hollanda-belkçika-fransa ve mallorca adasının etrafını turladım her gün ortalama 100km pedal çevirdim yolda 65-70 yaşında karı koca bisikletli gezginlere rastladım birisi evden çıkalı altı ay oldu halen geziyoruz dedi, gözünüze zor gelebilir her gün düzenli binerseniz zamanla alışıp çok rahat yol yapabilirsiniz.

Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisikletle avrupada dört ülke dolaştım, ispanya-hollanda-belkçika-fransa ve mallorca adasının etrafını turladım her gün ortalama 100km pedal çevirdim yolda 65-70 yaşında karı koca bisikletli gezginlere rastladım birisi evden çıkalı altı ay oldu halen geziyoruz dedi, gözünüze zor gelebilir her gün düzenli binerseniz zamanla alışıp çok rahat yol yapabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/gkwpsqy.jpeg

https://i.hizliresim.com/3dv1p11.jpeg

https://i.hizliresim.com/8ef2ns4.jpeg

https://i.hizliresim.com/4mme6om.jpeg

https://i.hizliresim.com/nplbijz.jpeg

https://i.hizliresim.com/hzmf5qr.jpeg
    Vay be harika..

O diyarlarda dikkat ediyorum, yollar, kaldırımlar sanki cetvelle çizilmiş gibi. Sanki projenin başına bir simetri hastasını koymuşlar. Takdire şayan bir hadise.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamlardan sonra bisiklet aldım. Artık bisiklete bineceğim. Bisiklet iyidir, hoştur. Park sorunu yoktur. Ekonomik ve pratiktir. Sağlıklı yaşam için açılan bir kapıdır bisiklet. Hey hey de hey bisiklet.

https://i.hizliresim.com/4zck1xh.jpg

Yalnız, pazar günü 30 km. sürdüm, götüm ağrıdı. Bunun çözümü nedir ağalar?
    30 kilometre sonra o sele insanın bir parçası haline gelir heralde...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en ucuzu 75 tl. gecen ay aldım :D
    Oha onun neresi 75 tl eder
    Dört Silindirin Gücü Adınaaaa ......!

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 kilometre sonra o sele insanın bir parçası haline gelir heralde...
    Sızlıyordu ince ince..

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Bende de kron xc150 var ama her yer yol bisikleti nerede sürmek iyi olur sizce? Yolda giderken araba çarpacak diye korkmaktan binmiyorum uzun zamandır. 🤣

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Milattan önce biz de ara sıra velespite binerdik. İşin en kötü tarafı o tarihlerde bisikletlerin pek azında vites vardı . Daha da fenası Bursa bisiklet
    için ZOR bir şehir. 1979 yılında bir Bulgaristan göçmeninden 28/1.5 jant ,Rus malı, kontra frenli, vitessiz bir bisiklet almıştım. Yaş 24, boy 1.80 ,
    kilo 83 . Ulan bu 83 okka ,42 yılda 123 kiloya nasıl geldi anlamadım ki. İyi de bugün bizi FATBOY dan gayrısı taşımaz ki. Biz orta okulda iken ,kendisi lise son öğrencisi Orhan abi isimli komşumuz bisiklet sporuyla ilgileniyordu. Daha sonra birkaç Balkan şampiyonasında Türkiye ye madalyalar da getirmişti. Orhan ,mekanı cennet olsun -- abi be şu senin yarış bisikletiyle şöyle biraz dolaşabilir miyim -- dileğimizi geri çevirmezdi.
    Ne dersin Mustafa bir fatboy da ben mi alayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)