Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kademeli normallesme Haziran ayi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Dün alınan kararla açılan sinema salonları bugün alınan kararla tekrar kapatıldı.

Onlar ümidin düşmanıdır, sevgilim,
    akar suyun
    meyve çağında ağacın,
    serip gelişen hayatın düşmanı.
    Çünkü ölüm vurdu damgasını alınlarına :
    Çürüyen diş, dökülen et,
    bir daha geri dönmemek üzere yıkılıp gidecekler,
    Ve elbette ki, sevgilim, elbet,
    dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya,
    dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle,
    işçi tulumuyla,
    bu güzelim memlekette hürriyet.
    Bursa da havlucu Recebe,
    Karabük fabrikasında tesviyeci Hasana düşman,
    fakir köylü Hatçe kadına,
    ırgat Süleymana düşman,

sana düşman, bana düşman,
    düşünen insana düşman,
    vatan ki bu insanların evidir,
    sevgilim, onlar vatana düşman.

Öyle alakasız, güzel bir şiir okuyun istedim.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Dua edelim de Cumartesi günleri yağmur yağmasın...

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben askerliğimi Jandarma olarak yaptım, Jandarma angaryayı sevmez. Denizli'de askerlik yaptığım yerin yarısına polis , diğer yarısına da biz Jandarma bakardık. Sınıra yakın bizim tarafta bir yaralama olayında yaralıyı kağıt üzerinde polis tarafına attığımızı bilirim.
    Kastamonu/Çatalzeytin - Sinop/Türkeli il sınırı üzerindeki Akçay Köprüsü. Köprünün sol tarafı Çatalzeytin polis bölgesi, sağ tarafı Türkeli Jandarma bölgesi. Köprü üzerinde meydana gelen hafif yaralamalı maddi hasarlı trafik kazasını Türkeli jandarmaya (fiilen) itelediğimizi hatırladım şimdi. Sene 2005 filan olmalı.

Merak eden için konum bilgisi

tommygun ve espresso bunu beğendiler.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jandarma artık dronelarla falan takılıyor muhtemelen. Henüz korona yokken Ege'nin en güzel, ıssız yerlerinden birinde kamp yapıyorum. Hava yeni yeni kararıyor ortalıkta çok arı var. Birden abartı bir vızıltı gelmeye başladı, ulan bu nasıl arı diyorum içimden. Kafayı bir kaldırdım drone ile göz göze geldik. 10 dakika sonra da nokta atış ile jandarma arkadaşlar gelip Gbt yaptı, ateşi söndürtüp gitti.
    İyiymiş bu.
    Bizi de Kerpe'de çadırın içine silah doğrultarak uyandırmışlığı vardır.

Motosikleti
    T7
    Gece 2200’den sonra sokağa çıkma yasağının, özellikle hafta içi, ne işe yaradığını anlayan varsa anlatsın lütfen.. Gece hastan olacak , yakınlarının acil bir durumu olacak, sonra dışarı çıkacaksın bir memura denk gelirsen memurun o andaki psikolojik durumuna göre dert anlat anlatabilirsen.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece 2200’den sonra sokağa çıkma yasağının, özellikle hafta içi, ne işe yaradığını anlayan varsa anlatsın lütfen.. Gece hastan olacak , yakınlarının acil bir durumu olacak, sonra dışarı çıkacaksın bir memura denk gelirsen memurun o andaki psikolojik durumuna göre dert anlat anlatabilirsen.
    İnsan denen canlı gündüz uyur, gece 22'den sonra kendini sokaklara salar. Amaç, en aktif saatteki hareketliliği azaltmak yani.
    May the Force be with McLaren Mercedes

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamamen şahsi fikrim olarak forumda eleştirmek için eleştiri yapıyoruz.

Hepiniz biliyorsunuz ki bu adamlar iş yerlerini kapatamaz, marketleri kapatamaz, fabrıkaları kapatamaz. Cunku para yok para. yediler hepsini kokain çektiler saray yaptılar.

Herkes dalga gecicoyr yok virüs gece mesai yapıyor gunduz calısmıyor vs. diye. Sankı karşı taraftakı adamlar bu konuyu bılmıyor, elbettte biliyor.

Adamların temel amacı ekonomık zarara ugratmadan yapılabılecek tum kapamaları yapma. Bu da gece ve pazar günleri oluyor zaten.

Söyle acıklayayım; mesela gece full acık olsa heryer, işten eve geldıgımde bisiklet biner sonra bir kafeye kahve icmeye otururum. Kafedeki insanlar yasak olmadıgı ıcın benım ıcın ekstra temas olur. sonrasında da canlı muzıge gıder 2 bıra ıcerım. bardaki insanlarda ekstra temas olur.

bu yasaklar cogu ınsanı bu ekstra temaslardan uzak tutuyor.

parayı yediler iş yeri temasını görmezden geliyorlar, en azından buradan yırtalım dıyorlar

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı RuzgarAşkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah namazı ile kalk, işine git eve dön akşam namazındna sonra da yat uyu diyorlar işte. Olmasını istedikleri toplum bu şekilde. şinde gücünde olsun, iş dışında sosyalleşmeye vakti olmasın, kafalarındaki islamcı şekilde yaşansın.
    drtayfun, Osm@n ve RuzgarAşkı bunu beğendiler.

Motosikleti
    T7
    Buna algı yaratmak deniyor, karantinadayız algısı, çünkü kapanmanın maliyetini karşılayacak para yok bunu herkes biliyor, eleştirmek için eleştirmiyorum. Gece sokağa çıkma yasağı olmasa canlı müziğe gidip iki bira içemezsiniz veya kafede takılamazsınız.Çünkü bu mekanlara yasak var, 2100 dan itibaren kapalılar.Acil işi olanlara zorluk çıkarmak ve algı yaratmaktan başka maksadı yok 2200 sonrası sokağa çıkma yasağının.
    espresso ve Osm@n bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)