Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bim Aktüel Motosiklet ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    lastik basınç ve sıcaklık göstergesi bende tam çalışıyor hatta lastik havalarını şişirip denedim. Tek sorunum ön lastik ısınmıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolunuz duserse a101lerde piranha lastik tamir kiti ve özel temizlik malzemeleri var.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    hava komprasörü ve lastik basınç göstergesi aldım ikiside güzel ürünler ama basınç göstergesi tam doğru çalışmıyor sapma var

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava komprasörü ve lastik basınç göstergesi aldım ikiside güzel ürünler ama basınç göstergesi tam doğru çalışmıyor sapma var
    sapma neye göre ? referansınız ne oluyor ?

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bizim buradaki bimde bugün hala vardı ürünler çantaya baktım çok büyük geldi.Normal sırt çantası ile devam. 1 hafta önce xiaomi pompa almıştım pompayıda eledim.Topcase fiyatı ucuz ama kalitesiz birşey.İntercom da daha önce kullanmadım.Ne işime yarar bilmiyorum.Alacak birşey bulamadım açıkçası.
    espresso ve fazil bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim buradaki bimde bugün hala vardı ürünler çantaya baktım çok büyük geldi.Normal sırt çantası ile devam. 1 hafta önce xiaomi pompa almıştım pompayıda eledim.Topcase fiyatı ucuz ama kalitesiz birşey.İntercom da daha önce kullanmadım.Ne işime yarar bilmiyorum.Alacak birşey bulamadım açıkçası.
    intercom candir. Intercom ozelligini kullanmasaniz bile; uzun yolda muzik dinlersiniz, radyo dinlersiniz, podcast dinlersiniz. Sehiricinde telefonunuz caldiginda ve arayan israrla caldirip titrete titrete sinirinizi bozan birine, 3. calista otomatik yanit verip "haci motosiklet kullaniyorum, kapat ben seni arayacagim" dersiniz, akliniz kalmaz. Yine sehiricinde navigasyon kullanirken 300m sonra saga don der, donersiniz, surekli telefona bakmazsiniz.
    espresso bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolunuz duserse a101lerde piranha lastik tamir kiti ve özel temizlik malzemeleri var.
    onun yerine kalıcı onarım yapan ve önden uygulanan formula x jel varken, basınçlı lastik tamir kitleri israf ve zaman kaybı. bu ürünleri zihinlerden temizlemek gerek. ) yıllar önce ilk çıktıklarında mantıklı gibiydi ama artık demode oldu.
    espresso bunu beğendi.
    www.motorumla.net

cekalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Kutunun üzerinde veya kullanma klavuzunda hiç bir açıklama yok.Türk'ler kıullanma klavuzu okumadığı için kullanma klavuzu bile açıklayıcı değil.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı cekalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutunun üzerinde veya kullanma klavuzunda hiç bir açıklama yok.Türk'ler kıullanma klavuzu okumadığı için kullanma klavuzu bile açıklayıcı değil.
    Nasıl olsa kimse okumayacak mantığı ile yapmışlardır. Ürünleri ithal ederken gümrükten geçebilmesi için Türkçe kullanım klavuzu şartı da var. Sırf bunu sağlamak için bulabildikleri en ucuz çevirmenle çalışıp fazla masrafa girmeden yapıp geçmişlerdir.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı cekalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastik basınç sensörünü alanlardan biriyim.Üründe şöyle bir sıkıntı var 1 PSİ eksik gösteriyor.33 Basıyorum 32 gösteriyor.
    belki 33 bastığın yer +1 PSI fazla gösteriyor?

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aktüel ürünlerde görünce hemen bir aliepress araştırması yapmıştım.
    Geçen akü tırtlayınca en önemli şey benim için voltmetreydi, bir de bir şarj çıkışı olsa ne güzel olur dedim.
    Sonra https://tr.aliexpress.com/item/10050...22dd4c4dm2SU9t bu ürünü aldım.
    29 Mayısta sipariş vermiştim, dün gidip Yalova PTT'den 30 TL sorma ver ücreti ile teslim aldım.
    Evet en hızlı gelen kargolarımdan biri oldu, rekorum 5 gün. Bu da 29 Mayıs gece 11'de verdiğim için 8 günde teslim edilmiş oldu.

Üründe psi veya bar olarak ayarlanabilir basınç göstergesi voltmetre ve USB şarj çıkışı mevcut. Parlaklığı, görünürlüğü, lastik basınçlarını benzincilerdekiler ile aynı PSİ'da ölçmesi falan iyi.
    Alamadım diye üzüldüyseniz benim aldığım bimdekinden bir tık daha pahalı ama yinede alınabilir bir ürün.
    maktama bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intercom candir. Intercom ozelligini kullanmasaniz bile; uzun yolda muzik dinlersiniz, radyo dinlersiniz, podcast dinlersiniz. Sehiricinde telefonunuz caldiginda ve arayan israrla caldirip titrete titrete sinirinizi bozan birine, 3. calista otomatik yanit verip "haci motosiklet kullaniyorum, kapat ben seni arayacagim" dersiniz, akliniz kalmaz. Yine sehiricinde navigasyon kullanirken 300m sonra saga don der, donersiniz, surekli telefona bakmazsiniz.
    intercom ne gerek var zaten telefonumu sürüş sırasında sele altı bagaja atıyorum, patron bile arasa açmam diyordum ama navigasyon için faydalı olduğunu öğrenince alacaklarım listesine ekledim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Ben de işyerinin oradaki Bim'den biraz önce aldım. Burada yazıldı da göremedim mi acaba; kimse de demememiş "Aletin şarj girişi/kablosu farklı, kaybederseniz ya da kablo bozulursa zihnisinir projelere girişmek zorunda kalırsınız" diye.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    https://tr.aliexpress.com/item/10050...22dd4c4dm2SU9t bu ürünü aldım.
    ...

Üründe psi veya bar olarak ayarlanabilir basınç göstergesi voltmetre ve USB şarj çıkışı mevcut. Parlaklığı, görünürlüğü, lastik basınçlarını benzincilerdekiler ile aynı PSİ'da ölçmesi falan iyi.
    Alamadım diye üzüldüyseniz benim aldığım bimdekinden bir tık daha pahalı ama yinede alınabilir bir ürün.
    Gerçekten bu daha işlevsel gözüktü şimdi bana. Bu aldığımı arkadaşıma satsam da bunu mu sipariş versem acaba?!

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Nasıl bir kablosu varmış.Merak ettim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir kablosu varmış.Merak ettim.
    Bir tarafı bildiğin usb, ancak alete bağlanacak tarafı mıknatıslı 2 yuvarlak metal, aletin arkasındaki karşılıklarına(2 metal yuvarlak da orada var) oturuyorlar. Su geçirmezlik olayı için yapmışlar belli ki ancak gereksiz olmuş bana göre. Neyse, kullanalım bir bakalım, 800mAh pili ne kadar gidecek.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Teşekkürler Aliexpreste gördüklerimin bağlantısıda öyleydi.Bu şarj olayı tabi önemli sürekli şarj isterse ki wireless yüzünden çabuk pili bitebilir.İnsallah uzun süre gider.Pili bitse değiştirilirmi acaba oda var.
    Güneş enerjili modeller gördüm oda kafamı karıştırdı.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Sırt çantasını dün edindim arkadaslar.. Otobanda hız testini geçti .. İlaveten sırta tam oturuyor.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tarafı bildiğin usb, ancak alete bağlanacak tarafı mıknatıslı 2 yuvarlak metal, aletin arkasındaki karşılıklarına(2 metal yuvarlak da orada var) oturuyorlar. Su geçirmezlik olayı için yapmışlar belli ki ancak gereksiz olmuş bana göre. Neyse, kullanalım bir bakalım, 800mAh pili ne kadar gidecek.
    ohoo bir de şrjlı mı o

Ben direk bağladım 12 V'u, bir de anahtar yaptım ona. Cillop gibi oldu. Hayatımız herşeyi şarj etmekle geçiyor zaten, bir de onu sök şarj et kim uğraşacak onunla.
    Onu alana kadar aliexpress den alır beklerim 1 ay diyordum ama sizden önce almış oldum
    maktama bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elle tutulur hiç bir şey yok. ayrıca pahalı.
    ox motosiklet sırt çantası dışarda 330 TL. burada 100 TL ucuz.
    bir de motosiklet lastik basınç sensörü daha da pahalı dışarda 3 kat civarı.
    diğerlerine değmez ama bence. o yüzden bu ikisini aldım sadece.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)