Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motocarfest "izmir urla" festivali,

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    haftaya cuma izmir de olan festivale, forum ahalisinden gelecek olan var mı?
    kısmetse ve sıkıntı olmaz ise ben gidiyorum.
    bol bol video ve fotoğraf çekeceğim. sonra gelmeyenler çatlasın diye güzel kolaj ile paylaşacağım.

aksiyon kamerası ve +3 yedek batarya ile oldukça bol video ve fotoğraf çekeceğimi düşünüyorum.

gelecek olanlar varsa birbirimizi tanımamız yakamıza için kırmızı karanfil takmayı öneriyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normalde günü birlik gelecektim ben ancak bilet satışları kombine ya da cadırlı kombine oldugu için 1 günlük girişe 3 gün parası vermek istemedim.

Eğer günü birlik yöntemi bulursan ses et gelirim yasak olmazsa

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Korona durumunu kendi içmde mukayese edip gidip gitmemeye karar vereceğim.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    biraz bilgi alabilir miyim? ne tarz bi etkinlik olacak, ücret vs
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    MotosikletRadyoTv'nin internet sitesinde yazan bilgileri direk buraya alıyorum. Ama buraya tıklayarakta siteye gidip okuyabilirsiniz. Ücret 200 ₺ kombine, 250 ₺ kombine + Çadır.

Yaklaşık bir buçuk sene gibi uzun bir süredir devam eden ve bizleri evlerimize hapis eden salgın hastalık Kovid 19 süreci, geride bıraktığımız tam kapanma süreci sonrası (Hükümet tarafından yapılan açıklamalara göre) hafifliyor. Elbette bu süre zarfında evlerimizde kendimizi oyalayarak yine üretmeye çalıştık ama motosiklete pandemi öncesinde olduğu gibi uzun kilometreler binemedik. Hatta festivaller, etkinlikler yapılamadı ve evlerimizde hapis hayatı yaşadık. Bu süreçte elbette ki motosiklet camiasından, uzaklarda olan arkadaşlarımızı göremedik, kucaklaşamadık ve sohbetlere hasret kaldık.

İşte şimdi hasret sona eriyor. Özlem bitiyor ve festivallerimize kavuşuyoruz. MotoCarFest, 4/5/6 Haziran 2021 tarihlerinde Narlıbahçe Mevkii No:5 Yağcılar Köyü Titus Feronia Motosiklet ve Doğa Sporları Merkezi Urla-İzmir’de düzenleniyor. Geniş kapsamlı yapılacak bu festivalde sadece motosikletler olmayacak. Aynı zamanda 4×4 araçlar, Karavan ve kamp malzemeleri de yer alacak. 3 gün sürecek festivalde ormanlık alanda doğa ile baş başa yapacağınız ve son günlerde yaşadığımız pandemi stresini üzerinizden atacağınız çadır kamp hayatının yanında, gündüz yapılacak etkinlikler, yarışlar ve Dj performanları sonrasında, gece de Grup Curcuna ve geride bıraktığımız 2019 yılında festivallerden tanıdığınız, son çıkardıkları albüm ile de ses getiren Kasamam #birROCKhikayesi Grubu da sahne performansları ile üzerinizde ki pası atmanızı sağlayacak.

Festival alanına alınacak olan kişiler ve içerideki kişiler, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak termal ateş ölçer sistemi ile görevliler tarafından sürekli kontrol edilecek. Girişte HES sorgulanacak, ateş ölçümü yapılacak, maske ve dezenfektan verilecek.

Festival alanında ücretsiz olarak duş, wc ve otopark hizmeti olacak.
    Etkinlik alanında çadır kurulum alanında ve otoparklarda 24 saat boyunca güvenlik görevlileri olacak.

Etkinlik alanı aslında 3000 kişilik bir kapasiteye sahip. Festival programı için yapılan anlaşmalar ve alınan izinler 3000 kişi olarak alındı. Ancak henüz yeni düzelmeye başlayan pandemi sürecinde festivalin kapasitesi 1000 kişi ile sınırlı tutulacak.

Şu güne kadar basılan biletlerin %50 sinin tükendiği etkinlik, Mesken Group Organizasyon ve Fuarcılık tarafından düzenleniyor. Festival ve yapılacak etkinlikler konusunda daha fazla bilgi için firma yetkilileri Begüm Nur Natalia (0534 7286065) ve Tuğberk Vural (0541 5158353) aranabilir.

Evet dopdolu geçecek 3 gün sizleri bekliyor. Daha fazla gecikmeden biletlerinizi alın ve hazırlıklarınızı yapmaya başlayın.
    Ekrem_06 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2-3 grup ve kıytırık dj için o para fazla.

Yıllarca bu tarz yaşama gönül vermiş birisi olarak söyleyebilirim ki organizasyon firmaları biletten değil iç satıştan kar eder. 3 günlük etkinliğe 2-3 tane kötü grup koymak demek tüm gün boş beleş geçeceği anlamına gelıyor.

Detaylı program varsa bilemem tabi. yukardakı yazıya gore yazdım.

Günübirlik gitmek hoş olabilirdi ama oyle bir bilet tipi yok. Sacma.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    "Festival alanına alınacak olan kişiler ve içerideki kişiler, pandemi koşulları göz önünde bulundurularak termal ateş ölçer sistemi ile görevliler tarafından sürekli kontrol edilecek."

Bir kişiyi sürekli termal ateş ölçer ile kontrol nasıl etmeyi planlıyorlar acaba 10 dk? 1 saat? 3 saat? Hangi aralıklarla sürekli ateşimizi ölçecekler. Yani öyle bir şey yazıyorlar ki cevap yazmamak mümkün değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)