Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bjv havalimanına motosiklet park etmek.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selam,

Şehir dışarısında 2 günlük işim var ve havaalanına motosikletim ile gitmek istiyorum. Sorum şu: Motosiklet ile havalimanına girip kuytu bir köşeye motosikleti bırakıp disk kilidini kilitlesem ve motosiklet 1.5-2 gün orada dursa bir sorun teşkil eder mi ? Daha önce havalimanına motosiklet park eden veya bırakan var mı ? (Ücretli otoparka bırakmak istemiyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhanergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200
    sabiha Gökçene bırakmıştım 3 gün. bariyerin yanindan geçip girdim, ayni şekilde disk kilidimi vs takip bırakmıştım. geldiğimde ayni sekilde alip bariyer yanından devam ettim. ben sorun yaşamadım açıkçası
    Remzidemir41 bunu beğendi.

recaip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam o maceraya girmem, biri surter, tutup kenara cekerken devirir, cocuk kosar oynar devirir vs...
    hic bulasma, illa da giderim dersen kuytu köseye parket ve kameranin görebilecegi bir acida olsun.
    belki de ustunu örtmekte yararli olabilir
    espresso bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuytu köşede kimse sürtmez büyük ihitmalle ama benim merak ettiğim birisi şikayet vs eder mi? Veya resmi bir sorun olur mu? Buna göre kuytu köşeye bırakacağım

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Olacağını zannetmiyorum. Ben otogar ya da hava limanalarına daha önceleri bıraktım, sıkıntı yaşamadım. Kameranın göreceği bir yere üstü kapalı olarak koymanızı tavsiye ederim. Ayrıca bence kuytu köşeye gerek yok. İnsanları rahatsız etmeyecek şekilde bir yere koyabilirsiniz.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Havalimanının otoparkına kaçak girip, aracı bırakmayı düşünüyorsunuz.
    Güvenliğin yüksek olması gereken yerlerden birinde kayıtsız araç bırakırsak sorun olur mu diyorsunuz.

En iyi ihtimal: İş ahlakı harika olan çalışanlar umursamaz, bir şey olmaz.
    Ortanca ihtimal: Kuytu köşede kayıtsız motosikleti birileri bir şekilde çalar, sesinizi çıkartamazsınız.
    En kötü ihtimal: Havalimanı bölgesine izinsiz giriş yapmaktan terörist muamelesi görürsünüz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    geçen 2 kez havalimanından çalınan motor gördüm. sen bariyerin kenarından girer bırakırsın ama çalan da öyle alır çıkar. hiç o topa girme bence dostum.
    espresso bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    uçaktan korkmam motorun çalınmasından korktuğum kadar...
    espresso bunu beğendi.

Bodrum’da hiç bir şey olmaz, otopark çevresinde çok motor var. Bence branda da götürün.

BJV'nin yakınlarında otoparklar var, daha uygun fiyatlı olduğu için tercih ediliyor. Bunların güvenliği vs. de oluyor. Ayrıca kendi araçları ile havaalanına bırakıp havaalanından alıyorlar. Ben olsam bunların biri ile iletişime geçer, motor kabul edip etmediklerini sorarım. Bildiğim kadarıyla havaalanı otoparkları motosiklette çalınma olayına karşı herhangi bir şey yapmıyor, gitti mi gidiyor yani.

Google Maps'te ¨otopark near bodrum havaalimanı¨ yazarsanız hem yerlerini görüp, hem de iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

https://www.google.com/maps/search/otopark+near+bodrum+havaliman%C4%B1/@37.2271504,27.6555836,14z/data=!3m1!4b1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)