Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorlu Kuryelerin 'Yol Verme' Kavgası

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    İstanbul'un Avcılar ilçesinde, dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, ayrı firmalara ait motorlu kuryeler arasında ‘yol verme’ meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

https://onedio.com/haber/motorlu-kur...kavgasi-983481
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    koca yola iki motoru sığdıramamışlar

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Kolay değil işleri akşama kadar iki teker üzerinde direksiyon başında paket yetiştirmeye çalışıyorlar kelle koltukta böylede olunca sinirleride gevşiyor en ufak bir sürtüşmede de bu görüntüler ortaya çıkıyor Allah ikisininde yardımcısı olsun

Motosikleti
    MT-09 SP
    Utanç verici görüntüler

Motosikleti
    domicik 400 ug
    kavgaya baştan aşağı karşıyım da şu kavgayı ayıran adamların kavgayı ayırırken bir yeri deli gibi tutmasına o kadar ayar oluyorum ki. hadi tuttun diğerinin de ona vurmasını engelle ki yok yere yumruk veya tekme yemesin.
    zamanında da başıma çok geldi o an çıldırıyorum anlatamam. ulan kendime savunma şansımı benden alıyorsunuz ama karşı tarafı bomboş bırakıyorsunuz. kavga böyle ayırılmaz.

onun dışında klasik ülkemin klasik çoğunluklu aptal insanlarından birileri daha.
    direkt olarak ikisini de suçlamıyorum bazı insanlar zoraki kavga içine çekiliyor. belki bu ikisinden biri onlardan biridir. onun dışında klasik olaylar. rezil topluluk.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tam bir rezillik, tam bir aymazlık, tam bir utanmazlık ve kalitesizlik örneği..

Böyle kavga mı olur? Rus videolarındaki kavgaları izleyelim, izletelim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    çok ayıp. bir de motorcu motorcuyla. hiç yakışmamış.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Zeka fışkırıyor. 30 saniye için dakikalarca kavga etmek. Madem acelen yok, yol ver geç git.
    SuleymanE bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeka fışkırıyor. 30 saniye için dakikalarca kavga etmek. Madem acelen yok, yol ver geç git.
    Benim bir işadamı tanıdığın anlattığı olay geldi aklıma.

Bir gün bu yaşlı annesini tahliller için hastaneye götürüyor ama geçte kalmış biraz hızlı sürüyor arabayı. Trafik polisi çevirmede durdurmuş bunu, vay efendim şöyle vay efendim böyle derken bu biraz dik konuşmuş polislere , bi münakaşa çıkıyor, olay büyüyor, bu tanıdıklarını çağırıyor polis destek ekip çağırıyor, hoppala cümbür cemaat karakola...

Bu olayı daha bir dünya detayıyla ballandıra ballandıra keyifle anlatıyordu. Ortamda dinleyen herkes; helal sana be iyi yapmışın alttan almayıp, bravo iyi laf sokmuşun polise, vay be aslansın kralsın diye gaz veriyor.
    Dedim abi sana tek bi sorum var; Anneni hastaneye o gün götürüp tahlil işini halledebildin mi? Hani o sebeple hızlı sürüyordun ya arabayı? Dedi "yaw nereye götüryosun, ancak gece yarısı zar zor çıktık karakoldan."

Dedim başka sorum yok. Ondan sonra bunda jeton düştü. Biraz düşündü ; "Orda dilimi tutup memura zıt gitmesem yetişirdik " dedi alçak bi sesle. Hah dedim geçte olsa hatanı anlamış olman güzel.

Nedense bu olay geldi aklıma.

Tercihler önemli, yol verip işine gitmek mi, yoksa yol ortasında kafa kafaya çarpışıp dakikalarca diğer motorcuyla yerlerde debelenmek mi...Tamamen tercih meselesi
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler