Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hurdalık motorlardan satılık parçalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Titanic 150-S
    Herkese merhaba, ben çok iyi kondisyonda olmayan düşük cc motorları alıp elden geçirip düzgün hale getirip satmak istiyorum. bununla ilgili 2 sorum olacak,

1 - Yamaha R125 motorunuz (motosiklet değil motosikletin motoru) varsa lütfen bana ulaşın anlaşalım.

2 - Şehirlerde hurdalık motorların bulunduğu belirli yerler var mı? veya böyle motorların satıldığı yerler? hurdaya çıkmış ve boşta duran motosikletlerin sağlam parçalarını almanın 0 bir parçaya nazaran daha ucuz ve tasarruflu olacağını düşünüyorum fakat Kayseri civarında pek bulamadım, Kayseri ve civarında bildiğiniz yerler varsa, ikinci el parçaları bulabileceğim yerler, platformlar (sahibinden ve letgo dışında) varsa veya genel olarak tavsiye vermek isterseniz çok memnun kalırım, iyi günler herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    İhaleleri takip edin.

X9 500 veriyim sana gel ilk isine basla

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Kayseri'de iyi ara bulursun. Yakalanan motorlar ihale ile satılır. Kilo hesabı alan hurdacı parçalar hurdasını kullanır. Demir aliminyum vs. Kayseri Aksaray nakliye işi yapıyorum. Bi adamla tanışmıştım bahsettiğim işi yapan. Yediemin otoparklarında yatan motorları ihale ile alıp parçalıyordu.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sarpkaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, ben çok iyi kondisyonda olmayan düşük cc motorları alıp elden geçirip düzgün hale getirip satmak istiyorum. bununla ilgili 2 sorum olacak,

1 - Yamaha R125 motorunuz (motosiklet değil motosikletin motoru) varsa lütfen bana ulaşın anlaşalım.

2 - Şehirlerde hurdalık motorların bulunduğu belirli yerler var mı? veya böyle motorların satıldığı yerler? hurdaya çıkmış ve boşta duran motosikletlerin sağlam parçalarını almanın 0 bir parçaya nazaran daha ucuz ve tasarruflu olacağını düşünüyorum fakat Kayseri civarında pek bulamadım, Kayseri ve civarında bildiğiniz yerler varsa, ikinci el parçaları bulabileceğim yerler, platformlar (sahibinden ve letgo dışında) varsa veya genel olarak tavsiye vermek isterseniz çok memnun kalırım, iyi günler herkese.
    Yedieminlerle konuş telefonlarını al telefonunu ver onlarda çok motor olur.
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler