Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio Beverly 250 ie Aldım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar burgmani dağıttım işi uzundu masrafı bayağıda vardı..Yaz geldi heryer aşırı yoğun kimseye iş yaptıramıyorsun.. Bu motor ilgimi çekti 12500 idi pazarlık ettik alt üst derken 11e aldım.. 43 binde hasar kayıtsız..Gidişi gayet iyi hoşuma gitti..Çalışmayan yeri yok ufak tefek grenaj çatlağı var iki yerinde.. Yakıtı çok hoşuma gitti..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Hayırlı olsun
    Kazasız belasız keyifle kullan inşallah

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Hayırlı olsun. Güle güle gezin.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Güle güle kullan piaggio scooter dünyasının preimum markasıdır.. bende x10 vardı şahane aletti bir arkadaşımda 86 yada 88 Vespa cosa var alet Kaya gibi çalışıyor hala .. ben Beverly 500 ile arkadaşla motor kiralayıp yarım İtalya turu atmıştık tüm o dağ yollarını falan geçmişdik ..

Piaggio Güzel bakarsan Kaya gibi taş gibi alettir öldüremessin sağlamdır.. işin ilginç yanıda çok ucuz Beverly 500 ler x9 500 ler 25-30 a gidiyor bu piyasada bedava öyle kaliteli motorlar için.

Tekrar güle güle kullan..

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hayırlı olsun. kazasız belasız nice keyifli km'ler olsun.
    Motosiklette çok rahat görünüyor yalnız. Yakışıklı.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Hayirli olsun, bol KM'ler

Motosikleti
    MT-09 SP
    Hayırlı olsun.
    Eski model bir scooter için KM çok gerçekçi gelmedi bana. Alırken muayene geçmişi sorgulaması yaptınız mı? Sonuçta bu motosikletler sürekli kullanılmak üzere alınıyor. 2 Yılda 60 Bin yapan Forza ve xmaxler var.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Eski model bir scooter için KM çok gerçekçi gelmedi bana. Alırken muayene geçmişi sorgulaması yaptınız mı? Sonuçta bu motosikletler sürekli kullanılmak üzere alınıyor. 2 Yılda 60 Bin yapan Forza ve xmaxler var.
    xmax ile 4 yılda 7500km yapan benim gibiler de var. Belki öyle birinden denk gelmiştir.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Piaggio motoru düzgün düzenli bakılmışsa kaya gibidir 40-50 -60 bin bir şey olmaz gider..

Benim arkadaşımda x9 500 vardı 89 bin km de sattı motorun en ufak sıkıntısı yoktu..

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Piaggio’nun Quasar kodlu üstten tek egzantirikli 4 subaplı bu motoru çok canlı ve istekli bir motordur gaz tepkisi çok iyidir yakıt tüketimi de fena değildir (enjeksiyonlu olanlar İçin konuşuyorum) hatta 250cc segmentinde en iyi hızlanmaya sahip olan model bile diyebiliriz.

2018 yılında mat siyah 2013 model hatasız x-evo 250 i.e almıştım 7000 km’de ve 11.000 km’de sattım araba aldığım İçin fakat çok çok pişman oldum keşke satmasaydım diyorum her aklıma geldiğinde.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    seleye oturasım geldi rahat gözüküyor baya. hayırlı olsun

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende piaggio x evo 250 kullanmıştım tadi damadığımda kalmıştı tasarımı rahatlığı enfesti

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Selesi Scarabeo ile ayni gorunuyor neredeyse, o da rahatti fena degildi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Piaggio group zaten dev bir group.

Piaggionun kendine ait alt markaları aprilla, moto guzzi , Vespa , gilera, derbi , scarabeo , ape , piaggio kamyonet kamyon ..

Ve tabiki paggio aerospace piaggio nun uçak firması.. adamlar iş adamları için lüks jet uçağı üretiyor piaggio avanti diye aratırsanız çıkar..

Üstüne askeri endüstri için iha siha falan üretiyor..

Aprilla gilera tabanlı bütün scooterlar zaten piaggio tabanlıdır şase motor elektrik sistemi bile piaggio dur sadece tasarım ve bazı donanımsal özelliklerde farkı olur..

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Hayırlı olsun. Far ve tur camı zımpara ve vernik ile sıfır gibi olur. Kozmetik olarak ufak tefek şeyler bunlar. Giderilirse motor kendini daha iyi gösterir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)