Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sulanan çimlerden hayatta kalma mücadelemiz bu senede başladı

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul trafiğinde hayatta kalma mücadelemiz yetmiyor gibi şimdide kontrolsüzce sulanan çimlerden yola akan sulardan korunmaya çalışıyoruz. Cuma günü Bomonti den Beşiktaş tüneline girerken ortalık göl gibiydi güneşinde etkisiyle son anda farkettim ayakla falan derken motoru tuttuk Allah korusun düşsem diğer araçlar geçecek üstümden. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı yokmu bunları kontrol eden açmayı bildiği gibi kapatmayı da bilen
    Meraklı Genç ve Vidos bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio Medley 150->Dominar 400-> Tiger 800XC
    Merhaba, konu hakkında 153 üzerinden Beyaz Masa'ya şikayette bulunabilirsiniz. Hatta şikayetinizin kalıcı olması açısından site üzerinden yazılı başvuru da yapabilirsiniz. Günümüzde kuraklığın da bu kadar arttığı bir dönemde su israfı geleceğimizden çalmaktadır. Ayrıca bu şekilde yollarda bizlere yarattığı tehlike de her sene yüzlerce kazaya sebep olmaktadır. Bu konuda her gören arkadaşın şikayet oluşturması bence ciddi bir farkındalık oluşacaktır. Şikayetinize kaza riskinin yanına suyun boşuna akıtılmasını da eklerseniz daha etkili olacaktır.

Olası bir kaza durumunda da yaptığınız yazılı başvuruyu göstererek İBB'yi dava etmeye kadar gidilebilir diye düşünüyorum.

Güvenli sürüşler dilerim.
    natijax, Anfibi ve birbilent bunu beğendiler.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    bunun için reklam çalışması yapılmadan bunların düzelmesi mümkün değil çünkü motorcu dışında kimse bunun farkında değil

Alıntı SUgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, konu hakkında 153 üzerinden Beyaz Masa'ya şikayette bulunabilirsiniz. Hatta şikayetinizin kalıcı olması açısından site üzerinden yazılı başvuru da yapabilirsiniz. Günümüzde kuraklığın da bu kadar arttığı bir dönemde su israfı geleceğimizden çalmaktadır. Ayrıca bu şekilde yollarda bizlere yarattığı tehlike de her sene yüzlerce kazaya sebep olmaktadır. Bu konuda her gören arkadaşın şikayet oluşturması bence ciddi bir farkındalık oluşacaktır. Şikayetinize kaza riskinin yanına suyun boşuna akıtılmasını da eklerseniz daha etkili olacaktır.

Olası bir kaza durumunda da yaptığınız yazılı başvuruyu göstererek İBB'yi dava etmeye kadar gidilebilir diye düşünüyorum.

Güvenli sürüşler dilerim.
    Hangi birini şikayet edebilirim ki şişli civarı en az 20 bölge sayabilirim şuanda sulama fazlalığı konusunda
    bdrhngvnc bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şikayetle çözülecek bir konu değil malesef.

Ben genelde orta şerit kullanıyorum riske girmemek için ama göbekte yere yapışmışlgm var :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)