Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

60.000e 2021 model 0 km çantalı forza 250 alır mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    almam diyebilmek icin once alabilecek durumda olmam lazim. o yuzden "alamam" diyor, fakir edebiyatimi yapiyor ve uzaklasiyorum.
    espresso, Blackeagletr, Mallaca ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    60.000 TL verilip de çantalı scooter alınmaz.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Son kasasinda ciddi guncellemeler var,ama ben almam..daha dogrusu 6 deste 100luk veya 3 deste 200 luk papeli masaya koymaya yüreğim el vermez..eft veya havaleyi kalbim kaldirmaz...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı kivanc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ihtiyaciniz varsa, paraniz varsa, istiyorsaniz alirsiniz. Satiyor musunuz yoksa alana enayi mi diyeceksiniz? Buyrun deyin.

46.000TL'ye 3000km'de cantali Forza almistim Aralik 2020'de.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    ne alınabilir peki sizce? sooter böyle arkamda eşimle şehirler arası hem rüzgar yemez hem komforlu yolculuk yaparız diye düşünmüştüm.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son kasasinda ciddi guncellemeler var,ama ben almam..daha dogrusu 6 deste 100luk veya 3 deste 200 luk papeli masaya koymaya yüreğim el vermez..
    Euro5 uyumlu motor, ani frenlemede yanan 4'lu flasorler, otomatik sonen sinyaller, 4cm yukseltilmis ruzgar siperligi, yenilenmis gostergeler ilk aklima gelenler.

Motosikleti
    ......
    ne alınabilir peki sizce? sooter böyle arkamda eşimle şehirler arası hem rüzgar yemez hem komforlu yolculuk yaparız diye düşünmüştüm.
    Daelim s3 advance

Motosikleti
    Honda Forza 250
    butcenizi belirtirseniz ona gore yorumlar yapilabilir diye dusunuyorum, bir de yolculuk derken sehir ici/sehir disi, kac km?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Daelim s3 advance
    Guzeldir, konforludur, ara hizlanmalari iyidir ama servis ve parca durumu nasil arastirmak gerek derim.

Motosikleti
    ......
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ihtiyaciniz varsa, paraniz varsa, istiyorsaniz alirsiniz. Satiyor musunuz yoksa alana enayi mi diyeceksiniz? Buyrun deyin.

Abi,bizler bu ve benzeri konu başliklarinda takilirken,birileri basiyor parasini aliyor kullanim hakkini...bugun noterde bir isim vardi,abartmiyorum en az 5 kisi vardi,honda ve yamaha faturasiyla kapida bekleyen..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Abi,bizler bu ve benzeri konu başliklarinda takilirken,birileri basiyor parasini aliyor kullanim hakkini...bugun noterde bir isim vardi,abartmiyorum en az 5 kisi vardi,honda ve yamaha faturasiyla kapida bekleyen..
    Hocam para konularinda konusmayi pek sevmiyorum aslinda. Sonucta kimin nasil kazandigini bilemiyoruz, ben kendimi biliyorum sadece. Ne parasi olmayana kotu davranirim ne de parasi olana pasa gibi davranirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biraz sert girmisim kusura bakmayin ama 60.000 vermek zorunda degilsiniz. 2021'de bazi degisiklikler var evet ama atla deve degil. 2018 modellerine bakabilirsiniz, onlari da 40.000-45.000TL araliginda bulmak mumkundur. Facebook gruplarinda daha cok ilan cikiyor bilginiz olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23179517/detay

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Para aklamak için falan mantıklı .. ya da banka hesaplarına izleme gelme, hesabının dondurulması gibi risklerin varsa, paran da varsa .. alırsın bir yakınının üstüne .. en mantıklı alım seçeneği bu
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

ChuckBerry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Kuzenime 250 Forzaların ilk çıktığı zamanlarda sıfırını 28 bin tlye almamış olsaydık belki. Yüksek km ve eski olsa da yarı fiyatına Forza300 tercih edilebilir. Bu fiyata forza alıyorsam eğer maddi açıdan çok rahat olmalıyım, yüksek cc motosikletimin yanına 2. motosikletim olurdu O durumda benim için. Diğer bir olasılık olarak elimde 60 bin tl varsa ve tek bir scootera o parayı harcamayı planlıyorsam da eğer integra alırdım en azından bastı mı giderdi diye düşünüyorum.

Scrambler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R '20 / Brixton BX125X '18
    Paranız varsa alınır paşa paşa binilir. Piyasa bu şekilde yapacak bir şey yok ki.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    piaggio beverly 400 fiyatını görünce bence 60bin çok mantıklı bu scooter için.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Daha iyisi daha ucuza varsa alınmaz ha 60.000 ne kıyamıyorsan mesele çantalı Forza değildir , son sözüm kefenin cebi yok ;)

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Elbette alınır almazsanız gelecek sene almadığınıza pişman olabilirsiniz seneye 80 i geçer

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Sorulacak soru mu satışlarını pandemi sürecinde %200 arttıran bir markadan bahsediyoruz. Ve borçlanmayı da çok seven bir milletiz. Çeker krediyi alırız isterse 100 bin lira olsun. Olmuşken iyisi olsun. Genelde kıçında donu olmayanların mottosudur zaten olmuşken iyisi olsun.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250cc iki kişi uzun yolculuk eziyet olur. Yapana saygım sonsuz ama bana para verseler o yola çıkmam. O paralara xmax400 falan varsa ona bakın derim. İkinciele giriyor gerçi bu sefer ama en azından gaz açınca kaçabilen bir şey olur

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seneye 80 bin'e almak istemiyorsam alırdım.
    benzer ikileme ben de düşmüştüm geçen sene r25'i alırken.
    sonra 1 sene geçmeden üzerine 13 bin tl koydu işte. 2021'ler gelince kaç koyar allah bilir.
    MR.BERK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)