Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ali Ekspres yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Herkese merhaba. Ali Ekspress ten tank pad aldım. ürün teslim edildi görünüyor ama hiç bir şekilde kime ve nereye teslim edildi ulaşamıyorum. PTT de kargo görünmüyor bile. Bu konu da yardımcı olabilecek var mı? ya da benzer durumla karşılaşan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    ptt kargoda Türkiye ye giriş yaptığında görülür. Çinden teslim alan ve türkiyeye getirilmesini sağlayacak olan firma üzerinden sorgulama yapacaksın ayrıca bilgiler 2 3 güne düşer.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ptt kargoda Türkiye ye giriş yaptığında görülür. Çinden teslim alan ve türkiyeye getirilmesini sağlayacak olan firma üzerinden sorgulama yapacaksın ayrıca bilgiler 2 3 güne düşer.
    3 ay oldu sipariş geçeli. Ali Ekspress'te de bilgi yok. Sanki hiç sipariş vermemişim gibi.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ay oldu sipariş geçeli. Ali Ekspress'te de bilgi yok. Sanki hiç sipariş vermemişim gibi.
    O durum bizim de başımıza geldi. ben şöyle yaptım bekleyeyim dedim bu ödeme onaylanma süresinin dolmasına kadar bir öncesi iptal ederim dedim süre dolmadan ürün geldi. Şu aralar geç gelebilir ama dediğim gibi ödeme onaylanma süresinin geçirme.

Koruma süresi doluysa ürün gelmemiş olsa bile teslim edilmiş gösterir. Open dispute seçeneğinden tartışma açın aliexpress bi devreye girsin mutlaka. Yoksa paranız satıcıya aktarılır bişey yapamazsınız.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Herkese merhaba. Ali Ekspress ten tank pad aldım. ürün teslim edildi görünüyor ama hiç bir şekilde kime ve nereye teslim edildi ulaşamıyorum. PTT de kargo görünmüyor bile. Bu konu da yardımcı olabilecek var mı? ya da benzer durumla karşılaşan?
    Kargo ne sectiniz? En ucuzunu secmis iseniz takip numarasi vermiyorlardi, takip numaraniz varsa kontrol edebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)