Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Manuel vites motor kullanmanın ne mantıgı var

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu açan bana tanıdık geldi. zamanında da scooter harici kullananlar ıcın, honda hariç kullanan için benzer konular acılmıstı.
    Sasirmam
    hasmet bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Alıntı isoozdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelerce vitesli kullanmış bir motosikletçinin, scooter'a geçtiğinde yahu ben senelerdir hamallık yapmışım dediğinide okudum internette,scooter kullanıp vitesli motosiklete geçince o neymiş yaaa tatlı su motoruymuş dediğinide. Dolayısıyla bu iş zevk,tercih ve bütçe meselesidir. Şimdi sevgili arkadaşım revival kullanıyorsun fakat 1000rr,H2 vs videoları izliyosun mutlaka ve hepimiz gibi hayalini kuruyorsun muhtemelen. Şimdi önüne H2 yi koysalar,bi tarafada xmax koysalar kimse kolay kolay farklı scooter yaaa demez
    Sonuç olarak şahsi fikrim motosiklet motosiklettir. Viteslide candır,scooterda candır.
    Nihayet mantıklı bir yorum.
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı isoozdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senelerce vitesli kullanmış bir motosikletçinin, scooter'a geçtiğinde yahu ben senelerdir hamallık yapmışım dediğinide okudum internette,scooter kullanıp vitesli motosiklete geçince o neymiş yaaa tatlı su motoruymuş dediğinide. Dolayısıyla bu iş zevk,tercih ve bütçe meselesidir. Şimdi sevgili arkadaşım revival kullanıyorsun fakat 1000rr,H2 vs videoları izliyosun mutlaka ve hepimiz gibi hayalini kuruyorsun muhtemelen. Şimdi önüne H2 yi koysalar,bi tarafada xmax koysalar kimse kolay kolay farklı scooter yaaa demez
    Sonuç olarak şahsi fikrim motosiklet motosiklettir. Viteslide candır,scooterda candır.
    Zeckler farklı farklıdır. Mesela Benim xmax'ı alıcaz sana H2 verecez deseler hemen H2'yi alır satar Tmax alırım. Scooter seviyom ben rahata alıştım fazla aksiyonu ne yapayım. Ya da H2 veya forsa 750 deseler forza derim. Zaten lotodan para çıkarsa (artık bitcoinden kazaırsak versiyonu da var bunun) BMW'nin 650'lik scooterlarından alıcam diyorum.
    MR.BERK bunu beğendi.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Kullanabildiğimiz için. Normal bir insana göre zor veya çile olabilir manuel motosiklet ama scooter çok keyifsiz,
    sıkıcı ve heyecan yaratmıyor insanda. Sıkışık trafikte ara gaz vererek yolu açmak, tem'de gazlarken debriyajsız vites yükseltmek veya tünele girince motordan gelen o çığlık sesini bilmeyenler için scooter candır tabii ki.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanabildiğimiz için. Normal bir insana göre zor veya çile olabilir manuel motosiklet ama scooter çok keyifsiz,
    sıkıcı ve heyecan yaratmıyor insanda. Sıkışık trafikte ara gaz vererek yolu açmak, tem'de gazlarken debriyajsız vites yükseltmek veya tünele girince motordan gelen o çığlık sesini bilmeyenler için scooter candır tabii ki.
    Ara gaz vererek gürültü yapmak gibi şeylerden herkes zevk almak zorunda olmadığındandır.

Motosiklet de farklı bir şey ondan da zevk alanlar var ama scooter ayrı rahatlık.
    MR.BERK bunu beğendi.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsxr1000 2016:Zx10R
    Şu konu altında hala konuşuluyor ya gülesim geliyor salın gitsin şaka gibi bir konu çünkü

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuncu yazdiginiz motosikletinizin vitesli olmasindan kaynaklanmiyordur diye dusunuyorum. Siz motosikletten cok baskalarini rahatsiz etmekten zevk aliyorsunuz gibi ama neyse.
    espresso, MR.BERK ve hasmet bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara gaz vererek gürültü yapmak gibi şeylerden herkes zevk almak zorunda olmadığındandır.

Motosiklet de farklı bir şey ondan da zevk alanlar var ama scooter ayrı rahatlık.
    Apaçilikten değil, bazı gerizekalılar korna sesine bağışıklık kazanmış. Gerek yok diyordum ama bu motosiklette olmasa da 600 üstü bir şeyler alınca kesinlikle güzel bir akrapovic ya da muadili bir egzoz takacağım. İstanbul gibi bir şehirde şart. Rahatsız olan olsun, ara sokakta bir vites yüksek gezerim olur biter.

Dün Çengelköy'de tam Midyeci Ahmet'in önündeyim, bilenler bilir daracık yoldur yandan geçme şansı yok. Bir Vito'nun teker izinde gidiyorken trafik sıkışınca malın oğlu birden durdu. Bir zeki kendisi ya, geri geri gelip 100 metre geri giderek ara sokaklardan gitmeye çalışacak. Üstüme üstüme geliyor aramızda 3 4 metre falan var korna basıyorum tık yok salakta. Korna basarken çektim debriyajı redline'a sokunca anca anladı arkasında biri olduğunu.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Kullanma olsun bitsin.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler