Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter İçin Kask Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar herkese,

1500 - 2000 bandında, Scooter için bir kask arıyorum ancak çok fazla seçenek var. Fikirlerinizi alabilir miyim?
    Herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Fikir 1: Kaskı kendiniz için almalısınız. Scooter için kask gerekmez.
    Fikir 2: Bi arkadaşın reyzingine artçı olarak binerseniz skutır kaskı "bana ne, ben gelmiyorum" diyebilir.
    espresso ve gurcanozturk bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Scooter kullanan biri olarak Caberg duke 2 alma niyetindeyim. 2bin lira civarı fiyatı var. sharp testinden 5 yıldız almış.
    daha önce nolan tam kapalı kask kullanmıştım, yaklaşık 50 ile giderken kaza yapınca kaskın ön tarafı yerde sürüklenmekten hasar aldı. Yani scooter bu deyip scooter reklam fotolarındaki gibi yarım kaskla sürseymişim çenem dağılmış olacaktı ama tam kapalı kask kafamı korudu görevini yaptı.
    Şimdi de çeneden açılan kask olsun ama çok da dandik olmasın kaza anında önü açılmasın deyip caberg duke modeline bakıyorum. 1-2 hafta içinde fırsat bulup satan bir mağazadan alma niyetim var.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter kullanan biri olarak Caberg duke 2 alma niyetindeyim. 2bin lira civarı fiyatı var. sharp testinden 5 yıldız almış.
    daha önce nolan tam kapalı kask kullanmıştım, yaklaşık 50 ile giderken kaza yapınca kaskın ön tarafı yerde sürüklenmekten hasar aldı. Yani scooter bu deyip scooter reklam fotolarındaki gibi yarım kaskla sürseymişim çenem dağılmış olacaktı ama tam kapalı kask kafamı korudu görevini yaptı.
    Şimdi de çeneden açılan kask olsun ama çok da dandik olmasın kaza anında önü açılmasın deyip caberg duke modeline bakıyorum. 1-2 hafta içinde fırsat bulup satan bir mağazadan alma niyetim var.
    Schubert'te bakabilirsiniz moduler kask bakiyorsaniz. Caberg bu isin mucidi tabii

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Schubert'te bakabilirsiniz moduler kask bakiyorsaniz. Caberg bu isin mucidi tabii

Teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler